Jump to content
PirateClub.hu
FateR05

Vikingek (Vikings) 2013 - 2019. 6. évad Webdl 720p x264 eng AC3 5.1 hunsub (1 - 20 rész, teljes évad)

Recommended Posts

3 órával ezelőtt, FateR05 said:

7. rész hozzáadva magyar felirattal, Webdl minőségben                            

Hali!

Bocs az utolsó feltöltésednél a 2. fájlra az írja, hogy az adott fájl nem létezik.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Szia szkury!

Épp most töltöm le MiPony letöltés vezérlővel. Alig csordogál valami kb. 30 perc alatt fog lejönni. Túlterhelt a data.

Vagy használj valamilyen letöltés vezérlőt, vagy próbálkozz később. 02 óra körül már általában hasít.:)

Üdv: FateR

• Like 6
  • Thanks 1

17 perccel ezelőtt, FateR05 said:

Szia szkury!

Épp most töltöm le MiPony letöltés vezérlővel. Alig csordogál valami kb. 30 perc alatt fog lejönni. Túlterhelt a data.

Vagy használj valamilyen letöltés vezérlőt, vagy próbálkozz később. 02 óra körül már általában hasít.:)

Üdv: FateR

Köszi!

A JDownloadert-t használom és van prémiumom a datánál.

• Like 1

Kedves szkury, fórumtársak !

A tegnapi napon sikerült a sorozat 6. epizódját letöltenem. Igaz, hogy 3 és fél órámba került, szintén data prémiumommal, bár letöltésvezérlő használata nélkül. Ma a 7. epizód 5 perc alatt lejött. :)

A feltöltő valóban jó tanácsot adott, data esetén az idén az elsődleges szempont a türelemjáték. Már korábban is jeleztem, hogy több part-os filmek, sorozatok epizódjainál jelentkezhet több hibaüzenet, "az adott file nem található, jelenleg nem elérhető," stb.

Ilyen esetben az általam sikerrel bevett és használt gyakorlat, hogy kilépek az adott topic elejére és visszamegyek... Hipp, hopp, a part letölthető. Próbáld ki Te is, remélem segíteni fog !

Üdvözlettel !

2 órával ezelőtt, blockbuster said:

Kedves szkury, fórumtársak !

A tegnapi napon sikerült a sorozat 6. epizódját letöltenem. Igaz, hogy 3 és fél órámba került, szintén data prémiumommal, bár letöltésvezérlő használata nélkül. Ma a 7. epizód 5 perc alatt lejött. :)

A feltöltő valóban jó tanácsot adott, data esetén az idén az elsődleges szempont a türelemjáték. Már korábban is jeleztem, hogy több part-os filmek, sorozatok epizódjainál jelentkezhet több hibaüzenet, "az adott file nem található, jelenleg nem elérhető," stb.

Ilyen esetben az általam sikerrel bevett és használt gyakorlat, hogy kilépek az adott topic elejére és visszamegyek... Hipp, hopp, a part letölthető. Próbáld ki Te is, remélem segíteni fog !

Üdvözlettel !

Hali!

Köszi, nekem is sikerült utána letöltenem. Csak a többieknek is jeleztem ezt, hogy más ne írjon emiatt.

Üdv!

Szia. A 8.résznél lemez olvasási hibát ír ki!

• Like 4
  • Thanks 1

Ez a 6. évad az utolsó a Vikingek történetéből, összesen 20 epizód lesz.. A 11. résznek már van előzetese, de vetítési dátum még nincs!

Amint újra indul folytatom!

2020.02.13

• Like 9
  • Thanks 5

A 16 - 20. rész hozzáadva magyar felirattal.  2021. 01 02.  19:30 körül.

A 6. évad 20. részével a teljes sorozat véget ért!

• Thanks 5

On 2/9/2020 at 5:27 PM, csini86 said:

Szia. A 8.résznél lemez olvasási hibát ír ki!

Letöltésvezérlőben nekem is hibát jelzett de böngészőből simán lejött

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.