Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson K750 kontraszt gondok!


mikemoto
 Share

Recommended Posts

Nem tudom mi lett a telefonommal de, amikor egyszer feloldottam a billentyű zárat, a kontraszt elszaródott... Olyan világos lett hogy alig látom ... Hogyan lehet visszaállítani??? ( a szervíz menüben nem lehet :( * jobbra * balra balra * jobbra * ) Sürgősen kell a help :S !!!!! Előre is köszi !

Link to comment
Share on other sites

És ha a formázás sem vállt be? o.O

 

Honnan lehet leszedni szoftvert a telora?

 

A szoftver frissítés sony ericssonos progival bevállható???

 

És ez a frissítés mennyire van tele veszélyekkel?

 

Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Majd megpróbálom valahonann leszedni nem az eredeti frissítést ... A szervír kábel meg hülyeség. mert lehet sima eredeti kábellel is frissíteni ... Az eredeti sony ericssonos oldalon is ez van írva ! De azért kösz az infót

Link to comment
Share on other sites

Akkor tudsz adni ilyen linket? mert én nem találok ... De ha frissítem w800-ra akkor majd tudni fogja ezeket mint most ? PL: lesz benne auto fokusz meg egyebek? Vagy esetleg ha nem tetszik, akkor vissza lkehet rá varázsolni a k750i-nek a szoftverét? ple help

Link to comment
Share on other sites

Mind1 ... nem fogléalkozok ilyenekkel ... Beviszem szervírbe és ingyen megcsináljak... ( hiszen van rajta még másfél év garancia :rolleyes: ) De azért komolyan köszi az eddigi jótanácsokat akkor is ha nem válltak be ;) thx all ... téma letudva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

nem lehet a kontrasztot állítgatni max ha belenyúlsz a szoftba és a display drivert kicseréled!

de ahoz megint csak bele kell nyúlni (gari vesztős)

és a frissítés lehet hogy azért nem jött össze mert ez a legfrissebb amit a szogáltató enged (vagy hogy fogalmazzam :P )

vagy hát nem tom hol vetted :P

ÉS LEHET A DCU60 NAL IS BELENYÚLNI A SOFTBA! ÉS FRISSÍTENI!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

szisztok!

nekem nem volt k750-esem de e legtöbb se-n van egy titkosmenü amellyel lehet állítani a kontrasztot :P

készenléti állapotban kioldod a billenytűzárat majd a következőket csináld: jobbra * balra balra * balra * ennyi :) itt találsz egy pár érdekes menüt valamelyikben ottvan :) (legalábbis az enyémben ottvolt)

am meg az SE-ket sima adatkábelle lehet frissíteni csak lekel hozzá szedni egy progit a hivatalos oldalról aztán leírja h mit kell csinálni és ami a poén h még a garancia is megmarad

sok sikert hozzá

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

back12343: gondolom neked k300i-d volt...

mikemoto: a k750 szervizmenüjében nincs kontraszt. a display drivert meg nagyon nehéz úgy áttálítani hogy a kontraszt visszaállítodjon.sőt...

amit megkell próbálni az a seus (sony ericsson update servise) lekell tölteni , kiválasztani a k750i telefont .kivenni,visszarakni az aksit (nemszabad bekapcsolni) , nyomod folyamatosan a "c"-t és rádugni a gépre mikor kiirta a progi. és vársz. ha frissitette akkor lehuzod és megnézed.

de ha r1ca021 -szoftod van (itt megnézheted:szervizmenü>szolgáltat.inform.>szoftverinform>és itt ami legfelül van irva) akkor nem ajánlom a frissitést mert r1db001-et rak rá és az nemolyan jó mint az r1ca021.

a szerviz a legjobb megoldás szerintem vagy ha r1db001 szoftod van akkor seus....

próba cseresznye ;)

sok sikert

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...