Jump to content
PirateClub.hu

Mi a kedvenc filmed?


Latkó
 Share

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bad Boys 1-2, Americai Pite 1-2-3-4-5, Végső állomás 1-2-3, Amazonas kincse,Európai Turné, Átok 1-2, Csontdarálók, Góóól, Nagyi szeme fénye, Gridoring Gang, Félelem.com, Fúre tépni szabad, Halálosa iramban 1-2-3

 

 

COOL! de minden film fasza

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ez elég nehéz kérdés mert műfajtól függ, de műfajokat tekintve nekem a vígjátékok (Zucker féle filmek, Horrora Akadvák, magyar vígjátékok), a régebbi amerikai akciófilmek (Rambok, Kommando, meg a többi Schwarzeneggeres), és akárki akármit mond, a japán tradícionális karate, kung-fu filmek, plusz Tarantino összes filme, és még sorolhatnám, de hosszú lenne...:)

Link to comment
Share on other sites

Úgy látom mindenki a popcorn filmekért van oda:)

Az én listám:

Kutyaszorítóban

Gyalog galopp

Brya élete

Az élet szép

Életvonat

Rekviem egy álomért

Donnie Darko

Amerikai história X

A taxisofőr

Közönséges bűnözők

Apokalipszis most

Amerikai szépség

Bárányok hallgatnak

Ezek szerintem kultfilmek:)de tuti van amiket kihagytam és imádok

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sziasztok! a kedvenc filmek kategóriába mostantól kezdve nálam felkerül az Eminens című film, ami roppant tanulságos, és nagy hatással volt rám. szipi

Link to comment
Share on other sites

Nekem Én a robot a befutó egyébként még:

Nekem 8 x-men 1-3 Halálsoron Star wars 1-6 A karib tenger kalózai 1-3 Taxi 1-4 Forrest gump Gyűrűk ura 1-3 Kegyetlen

játékok Mátrix 1-2 Szállító 1-2 Kill Bill 1-2 Apocalypto Shrek 1-3 Die hard 1-4 Túl a sövényen Jégkorszak 1-2 Jurassic park 1-3 Ryan közlegény megmentése Véres gyémánt Kincs ami nincs Utánunk a tűzözön Halálos fegyver 1-4 A szikla Harry potter filmek Vaklárma Vissa a jövőbe 1-3 Tolvajtempó Nagyon vadon Penge 1-3 Az ötödik elem Tango és Cash Éjszaka a

múzeumban A függetlenség napja Titanic Bérgyilkos a szomszédom Számkivetett Sötét zsaruk 1 2 Kardhal Fűrész 1-3

Fantasztikus négyes Csúcsformában 1 2 Ace Ventura és még egy pár :)

 

egy másik csoport:

A nagy durranás 1-2

Horrora akadva 1-4 (lesz 5 !!!!!!!!! :) )

Bazi nagy film

Sziki szökevény

Csupasz pisztoly filmek

Drágám add az életed

Drakula halott és élvezi

Már megint egy dilis amcsi film

Link to comment
Share on other sites

Ráuntam a kőkemény akciókra,csak a könnyed amcsi vígjátékok jöhetnek !!Most ezeket imádom,mert némelyik ráadásul még elég morbid is :)De azért megsúgom hogy a 300 nagyon bejött!

Link to comment
Share on other sites

Requiem for a dream.

Elég durva film, de az a tipus, hogy megnézed, és utánna még napokig nem tudod kiverni a fejedből.

Mikor elősször végignéztem, az utolso képkocka után még tíz percig bámultam a fekete monitort :blink:

Asszem filmletöltések között meg is van.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...