Jump to content
PirateClub.hu
Laco80

2017-es kiadású könyvek több méret/több téma Up4ever/justupload/ Fileupload (1)

Recommended Posts

Köszönöm a feltöltő munkáját, de sajnos nekem sem sikerült letöltenem a két könyvet amit szerettem volna (Robin Cook Sarlatánok China Mieville Város és Város közt)

Megpróbáltam a Justupload-ot, és az up-4evert is, de mind a kettő rémálom. 

A letöltéskor a downloadnál a Google Chrome automatikusan szokta indítani a letöltést, de most mindíg vírusra fut, és felnőtt, meg játékoldalak jelennek meg.(Még az a szerencse, hogy az Eset Nod kiszűri) Megpróbáltam aJDownloadert, de ott meg állandóan a képkóddal szórakozik.

Nem lehetne a könyveket valami egyszerűbb letöltőoldalra feltenni?

Szia Laco80!

Az nagyon jó lenne, ha file-up.org-ra is fel tudnád tölteni a könyveket. Persze, ahogy majd az időd engedi. Mindenesetre így is nagyon szép munka, amit eddig csináltál. Millió köszönet érte!

Szép estét!

53 minutes ago, demigabi said:

Szia Laco80!

Az nagyon jó lenne, ha file-up.org-ra is fel tudnád tölteni a könyveket. Persze, ahogy majd az időd engedi. Mindenesetre így is nagyon szép munka, amit eddig csináltál. Millió köszönet érte!

Szép estét!

Szia   4file,net-ről tudsz letölteni?

Az én gépemen és rendszeremen (pedig a faéknél is egyszerűbb mindkettő) az esetek 90%-ban semmi gond a letöltéssel, bármelyik oldalról is legyen szó. Azt a bizonyos 10%-ot pedig nem szoktam erőltetni, néhány óra múlva, esetleg másnap megint ránézek, és akkor minden további nélkül lejön. A feltöltőnek pedig magam is szeretném megköszönni az eddigi munkáját, szép teljesítmény, csak így tovább!

• Thanks 3

2 órával ezelőtt, Laco80 said:

Szia   4file,net-ről tudsz letölteni?

Szia! Igen. Onnan simán megy a letöltés.

Szia Laco

Javasolnám neked az epub problémára  , hogy ha  Totalcomanderrel lezippnéd  akkor nem kell semmilyen átalakitás és igy felmegy bárhova a fájl.
Ez egy ingyenes epub lezippelve. A 4filenetről nekem is simán megy a letöltés

jokai.mor_-_gazdag.szegenyek.epub

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

• Thanks 1

19 órával ezelőtt, Laco80 said:

Szia!Köszi a hozzászólásod!Igen igyekszem meghallgatni!Már írtam is hogy az általad kért megosztóra az epub nem megy fel!A többinél ott van ez a lehetőség is!Megoldható ez is de dupla munkával mert minden egyes epub könyvet át kell alakítani mobira,ami alsó hangon 1  könyvnél két percet is jelenthet összesen feltöltéssel együtt 3at is ,akkor ki lehet számolni mennyi ez 50 könyvnél!Igyekszem teljesíteni amit kérsz de akkor nem lesz ennyi könyv!Szép napot!

Halihó!

2 javaslatom lenne, esetleg Data.hu és/vagy zip tömörítés nem működhetne? Ezzel mindkét problémát ki lehetne lőni és csak kicsit több meló. Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjem én is az áldozatos munkáját a feltöltőknek! :)

Spoiler

Halihó!

2 javaslatom lenne, esetleg Data.hu és/vagy zip tömörítés nem működhetne? Ezzel mindkét problémát ki lehetne lőni és csak kicsit több meló. Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjem én is az áldozatos munkáját a feltöltőknek! :)

A  Data.hu én azért nem ajánlanám mert sajnos minden fórumon vannak olyan emberkék akik feljelentgetik a feltöltött tartalmakat  és törli a data a szerverről.A sorozatok topikban olvastam ,hogy már nem egy feltöltő befejezte a megosztást ,mert ezek a " fórumtársak " bejelentik a feltöltést és 2-3 nap mulva már törlésre is kerül .
A magam részéről a  file-uporg és a 4filenet  tárhelyeket tartanám a legjobb választásnak

On 6/5/2019 at 11:27 PM, bordello said:

Szia Laco

Javasolnám neked az epub problémára  , hogy ha  Totalcomanderrel lezippnéd  akkor nem kell semmilyen átalakitás és igy felmegy bárhova a fájl.
Ez egy ingyenes epub lezippelve. A 4filenetről nekem is simán megy a letöltés

jokai.mor_-_gazdag.szegenyek.epub

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Kedves Bordello! Ez nagyon hasznos tanács volt!Köszönöm!:-)

• Like 2

Talán ha data-ra töltenéd....nippshare-re, egyebek

16 hours ago, bordello said:
  Reveal hidden contents

Halihó!

A  Data.hu én azért nem ajánlanám mert sajnos minden fórumon vannak olyan emberkék akik feljelentgetik a feltöltött tartalmakat  és törli a data a szerverről.A sorozatok topikban olvastam ,hogy már nem egy feltöltő befejezte a megosztást ,mert ezek a " fórumtársak " bejelentik a feltöltést és 2-3 nap mulva már törlésre is kerül .
A magam részéről a  file-uporg és a 4filenet  tárhelyeket tartanám a legjobb választásnak

Eme fórumtársaknak nincs jobb dolguk, mint hogy jelentgessenek? Igen unalmas, tartalmatlan életnek kell lennie a háttérben...

• Like 1

Kedves Laco!

Köszönöm a jó könyveket. Sajnos  a China Mieville könyvet A város és város között nem tudtam letölteni. Megtennéd, hogy feltennéd a file-up-ra is? 

Onnan könnyebben lehet letölteni.

Előre is köszönöm.

Szervusz Laca80! Egyetértek az előttem szólóval. Már régóta kínlódom a letöltésekkel, mert az általad használt letöltőhelyeket Windows 10 alatt nem tudtam megnyitni. Hál istennek a Windows korábbi változatai még megnyitották. Annyi helyen láttam a MEGA? tárhelyet, problémamentes, gyors egyszerű, .epub-ot is töltöttem már le rólaa. Ez nem járható út?

Üdv, további szép napot.

Szia laco80 :)

Selma Lagerlof A karacsonyi rozsa legendaja.  c könyvet fel tennéd  a file-up-ra, vagy a 4file -ra?

Köszönöm szépen :)

On 6/12/2019 at 4:13 PM, tyll said:

Kedves Laco!

Köszönöm a jó könyveket. Sajnos  a China Mieville könyvet A város és város között nem tudtam letölteni. Megtennéd, hogy feltennéd a file-up-ra is? 

Onnan könnyebben lehet letölteni.

Előre is köszönöm.

Szia!Sajnos csak most vettem észre a hozzászólásod.A mai nap teljesítem a kérésed!

Csatlakozom az előttem szólókhoz... data vagy mega sokkal jobb lenne az avast legyalulja a betöltést...

Vágólap-7.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.