Jump to content
PirateClub.hu

Mixelés,te hogyan csinálod?


axis
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok.Ha igazán profi dj.k akartok lenni akkor látogassatok el a www.visualdiscomix.com oldalra és töltsétek le a Dj Pro v.59 demo-t!Nagyon jó progi. ;) Tiesto is használja,csak gondolom nem a demo-t! :D Ehhez már nemkell nagy tudomány. :D Jó szórakozást!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Sziasztok.Ha igazán profi dj.k akartok lenni akkor látogassatok el a www.visualdiscomix.com oldalra és töltsétek le a Dj Pro v.59 demo-t!Nagyon jó progi. ;) Tiesto is használja,csak gondolom nem a demo-t! :D Ehhez már nemkell nagy tudomány. :D Jó szórakozást!

 

 

Ha gondolod lekapom torrentröl,s feldobom!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ha regelted az acidot akkor kell lennie olyannak h mentés mp3ba. Amúgy Tiesto is ezzel kezdte a pályafutását ;) ELég jó kis progi, bár nekem a Ejay jön be naon,eléggé határtalan a felhasználás...saját ütemek egyszerű létrehozása stb...bár ha meg már megvannak a berakandó hangok akkor acid. Nekem az nem tetszik benne csak, hogy nincs ütemegyeztetője, és nem lehet változtatni rajta a BMP-et külön külön az összesen,bár nekem 1 elég régi verzió volt meg :P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

 

Van egy problémám.

 

Anno nagyon régen ezt a programot használtam még hangok összeszerkesztésére.

Azóta jelent meg már pár verzió, de az eredeti .VIP (project file) file-okat csak ez a verzió nyitná meg...

Az összes többit már próbáltam.

Szeretném visszanyerni a régi projectjeimet, de sehol nem találom ezt a programot mert túl régi.

 

Fel lehet-e hajtani valahonnan ilyen régi progikat?

 

Ebben szeretném a segítségeteket kérni!

 

Előre is köszönöm!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én csak annyit mondanék: WWW.ELECTROSHOCK.EXTRA.HU

Amatőrök vagyunk, de igyekszünk minél jobb lenni. Csak ötlet kéne hozzá.

Amúgy Sony Acid Pro 6 És Reason 3 a szerkesztéshez és Traktor 2.5 vagy újabb a mixeléshez.

Az atomix nem nagy szám. De kinek mi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Én is hobbiként mixelgetek. Sok Djs progit kipróbáltam már, de nekem a Virtual Dj vált be, de hiányosságai vannak (nem is kevés). Viszont egy progiban nekem az is kitétel, hogy az 1 db audió kimenetet szét tudja osztani, mivel külső keverőbe megy a "zene". A VDJ-n be tudom állítani, hogy a sztereó kimenetet szétoszza (L=1. lejátszó, R=2. lejátszó). Ezt sok progi nem tudja és ez nekem nagy hátrány. Nekem ez jött be, de folyamatosan tesztelem az új progikat :) .De bármilyen progit is használsz, a tudás a lényeg, nem más ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...