Jump to content
PirateClub.hu
kfhazi

Ashampoo® WinOptimizer 16 (ingyenes csak 4 napig!)

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

ashampoo.jpeg

Edited by Tommy241
Code -tag használata minden linkelésnél kötelező!
  • Like 1
  • Thanks 7

Üdv. Ez egy nagy átverés már megint!!! Hiába regisztrálok be és küldik meg a kódot, ami persze megjön, de az aktiválásnál azt irja ki, hogy egy véletlen hiba történt, aminek nem lett volna szabad megtörténnie! ... És eggyi!! Meglehet vásárolni a progit!  Én töröltem a francba!!

Üdv

Aktiválható szerintem, de Te próbáltad! Amikor nem tud hozzáférni az internethez aktiváláskor, akkor ír ilyen üzenetet. De mivel ez teljesen jogtiszta nyugodtan kiengedhető, később már nem kötelező kiengedni aki nem akarja. 

Ha a kapott kódodat a lentebb látható helyen a regisztrációs adatbázisba bejegyzed, még úgy is működik, de nem ez az igazi megoldás, mert interneten történő aktiválásnál tesz még néhány bejegyzést!

Idézés

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ashampoo\Ashampoo WinOptimizer 16\ash_inet]
"regKey"="AWPSP2-xxxxxx-xxxxxx"

Még csak annyit a "nagy átverés" kiegészítéseként, hogy évek óta van ilyen akciójuk, ......de ha nem akarod, ne hidd el.

2 órával ezelőtt, baccardi22 said:

Üdv. Ez egy nagy átverés már megint!!! Hiába regisztrálok be és küldik meg a kódot, ami persze megjön, de az aktiválásnál azt irja ki, hogy egy véletlen hiba történt, aminek nem lett volna szabad megtörténnie! ... És eggyi!! Meglehet vásárolni a progit!  Én töröltem a francba!!

Üdv

Nálam működik. A lényeg, regisztrálni kell a My Ashampoora és az e-mailban kapott kódot, ott a fiókodba kell beírni. Aztán a progiba, az e-mail címedet és a My Ashampoo fiók Belépési kódját és láss csodát, működik.

Üdv. Hát én hiába próbálkozom  a regkey beirással, vagy a regisztációs kulcs beirásasal nekem állandóan a hibát hozza ki.!!!!! Tele van a t...m ezekkel a programokkal!! .. már bocsánat, de pipa vagyok nagyon!! Sorry

1 órával ezelőtt, baccardi22 said:

Üdv. Hát én hiába próbálkozom ..... Sorry

Itt egy hozzávaló ash_inet2.dll csak neked. :) Cserébe annyit kérek, hogy oszd meg itt a kapott kódodat, hátha valakit érdekelne a program nem crackelt verziója, és lekésné ezt a lehetőséget.

Hidden Content

Köszönöm!!

Hidden Content

... sok szerencsét! Üdv.

Edited by Tommy241
  • Thanks 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.