Jump to content
PirateClub.hu

Anime


ThotyL
 Share

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nekem a cowboy bebop van meg dvd minőség szinkron mind 26 rész

trigun dvd minőség mind a 26 rész szinkron

dragonn ball az összes(animedb.atw.hu haverom oldala az onnan)

inuyasha kb 76 rész szinkron

meg még vannak hentaik is(bible black...)

fulmetal panic 1-2-fomuffo sz-f-sz dvd minőség

 

Link to comment
Share on other sites

Elég gyenge kis listák én is leírom a kedvenceimet és mind fullban van meg:

Elfen lied, Berserk, Neon Genesis evangelion, X (x -clamp), ichigo 100%, Ah my goddess + OVA, Inuyasha, Slayers 3 évad (szinkronos) + OVAk + mozik, Full metal panic 3 évad, Record os lodoss war + a krisztániás ovak, tales of phantsia, Air, Chobits, Dragon half, Azumanga daioh, Dokuro-chan, Blue gender + mozi (szinkronos), Rhaxephon + mozi, Trensformers the movie, Appleseed 2004, bastards, Chrno Crusade, D a vámpírvadász, Blood az utolsó vámpír, Helsing, Kiddy Grade (szinkronos), Ghost talker daydream, Genocyber, Oneiga teacher, 3x3 eye, Ezüst nyíl a magyar verzió és a Weed ami a folytatása, el ne felejtsem az összes Dragon Ballt és a mozikat specialokat se, hírtelen enyi jutott eszembe és a sok mozit és egyrészeseket kihagytam (pl Chihiro, Vándorló paota, Nausika ....).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nálunk nővérem az Anime fan!!! 33 évesen is munkából hazaérve, hullafáradtan de leül, hogy felvegyen valamit az A+ -ról. Tessék megdícsérni tesómat!!!! :) :) :)

Ja elismerés neki, szerintem én is nézem még 40 évesen is.

 

És nem pattogtam csak prezentáltam egy jelentösebb listát (Fate stay night kell nem bele égetett subb al és nem h264es kodolással, és kellene még a Ginga Densetsu Weed is nem belégetett subbal).

És amiket te felsoroltál azoknak csak a képe DVDripp ugyanis DVDn nem adták ki szinkonosan, onnan tudom emrt amiket felsoroltam sok DVDés (eredeti) a legtöbb csak maygar felirattal van vagy a nélkül (DVDn)!

És majdnem mindent be lehet szerezni netröl.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a legtöbb DVDn van és abból csináltam magamnak OGM/MKvak a feliratokat emg az animeadiktrol szedem, persze van leszedett is (nem is kevés) és a torrenteket ajánlani tudom.

Olyan véres mint az Elfen lied hírtelen nem jut eszembe de van még két favoritom amit ajánlani lehet mindenkinek az egyik a Berserk a másik a Rcord os Lodoss war, mindekettö középkorszerü fantasy de a berserknek nagyon jó a története és sok animében van akora csavar mit atom pl az X c. animében és történet szempontjából a Chrno Crusade is ajánlom, rám hatással volt a vége nem happy end s nem ezt várná a nézü de zseniális és lesujtott egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

A Vampire Hunter D-t javaslom mindenkinek és a Final Fantasy Advent Childrent! Ááááh! Atthom jól meg van animálva az a film! Sorozatból a Trigun és a Cowboy Bebop! Letölteni honnan tudnám az Inuyashát végig? Mármint nem torrentbe.

Link to comment
Share on other sites

nekem a dragon ball, dragon ball z, és a dragon ball gt az abszolút kedvencem :D meg is van az összes rész mind1ikből. szeretem: inuyasha, slayers, tsubasa kapitány, sailor moon (anno), meg amik 6-7 éve voltak:D nem vagyok egy anime fan.... nem igen nézek a+-t sem, de szeretem őket. főleg a dragon ball-t :D

Link to comment
Share on other sites

Sztem a Yu-Yu Hakusho és a Blue Gender a legjobb. A Dragon Ball-t azért nem szerettem mert nagyon elhuzták. sok volt a felesleges töltelék beszéd. Modják hogy sietni kell mert nincs sok időnk és meghall vki....erre már 2 hete azzal teltek a részek hogy repülnek és közbe arrol beszélnek hogy sieteni kell :) amugy tetszet az is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Huu én is nagy anime fun vok Ewok komámmal együtt(nem értem miért nem szolt h kell neki vmi mert nekem megvan az az ftp sztem még oda is adtam neki:D)

Listám:

 

Samurai champool

Arc de lad

Gundress

Wolf's rain

Witch hunter robin

Basilisk

Berserk

Elfenlied

Gantz

Vampire hunter D

Wicked city

Naruto (az eddig kiadott de még folyamatban van)

 

Én is megtudom szerezni mindet ami kivan adva erröl az emlitett ftpröl sztem ezek a legjobbak persze vannak még örök bestek mint a Dragon Ball vagy az Inu de ezek már kicsit régiek de most a Naruto ott van nagyon sztem és érdekes technikával van megcsinálva pl a Samurai Champloo kicsit nu skoolos de nagyon jo!!

Link to comment
Share on other sites

ha valakit érdekel mostantól ettől a hónaptól az 576(szerintem ismeritek) újságban van anime-manga almanach rovat amiben három -négy anime vagy manga "filmet" mutatnak be!az újság ára 799 Ft és mgtalálható minden hónapban az újságárusoknál!

 

most néztem meg ma egy pár animet!Az Elfen Lied szerintem nem annyira véres....de amit mindenkinek ajánlok az a Soul Taker összes része!Kegyetln jó!!kegyetlen!!egyszerűen belebolondultam de komolyan!Ajánlom!

 

tegnap csak azért írtam hogy nem annyira véres az Elfen Lied mert a Special részt láttam! :D:D letöltöm..... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Nemrég néztem meg az Elfen Lied mindne részét egyms után......hát elég sokáig tartott......és azt kell mondjam : MEGÉRTE

 

Szép kidolgozás meg minden..bár kicsit véres volt nekem, de attól még nagyon bírtam,......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem a legtöbb DVDn van és abból csináltam magamnak OGM/MKvak a feliratokat emg az animeadiktrol szedem, persze van leszedett is (nem is kevés) és a torrenteket ajánlani tudom.

Olyan véres mint az Elfen lied hírtelen nem jut eszembe de van még két favoritom amit ajánlani lehet mindenkinek az egyik a Berserk a másik a Rcord os Lodoss war, mindekettö középkorszerü fantasy de a berserknek nagyon jó a története és sok animében van akora csavar mit atom pl az X c. animében és történet szempontjából a Chrno Crusade is ajánlom, rám hatással volt a vége nem happy end s nem ezt várná a nézü de zseniális és lesujtott egy kicsit.

a Chrno Crusade vég engem is lesújtott....szomórú volt a vége de nagyon cselekményes eseményes volt az anime!Flegeton láttad a Soul Takert?ha nem akkor nézd meg mert nagyon jó!meg ajánlom a 3x3 EYES-t is,meg ha van időd akkor a The One Being Sung-ot is!nem csak neked hanem mindenkinek!A Hellsing is jó és amit még nagyon szerettem az a HOSHI NO KOE(vOICES OF A DISTANT STAR(EGY TÁVOLI CSILLAG HANGJAI))ez is nagyon jó!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemrég néztem meg az Elfen Lied mindne részét egyms után......hát elég sokáig tartott......és azt kell mondjam : MEGÉRTE

 

Szép kidolgozás meg minden..bár kicsit véres volt nekem, de attól még nagyon bírtam,......

 

Az Elfen Lied tényleg szép.A vér lehet hogy egy kicsit sok volt benne ,de ettől még a kedvencem.:):):)

 

Link to comment
Share on other sites

Én annyira nem ismerem az Elfen Liedet de azért érdekel is.Sok videót láttam belőle és a vér tényleg nagyon sok :rolleyes: Majd ha lesz kedvem letöltögetem és megnézem :)[/color]

 

Én szinte minden animét szeretek csak a Dragon Ballt,F-Zero-t és a Cowboy-t nem meg az ilyen történetű animéket.De én amúgy mindent megnézek és rengeteget meg is néznék azonnal csak nem bírnák a gépem :lol: De nekem minden az Inuyasha lesz a kedvencem vagyis az első :D:D

post-29894-1153483815.gif

Link to comment
Share on other sites

Hát igen az én gépem is lassan túl lesz terhelve ha így folytatom a letöltéseket.Bár nem csak anime részektől van tele a gépem hanem inkább képekkel.:P:P:P

 

Mint neked is hugocskám(Satomi):P:P:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...