Jump to content
PirateClub.hu

Anime


ThotyL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sziasztok...rég nem voltam és ha lehet ne kövezzetek meg de nem olvastam vissza.

Ha valaki Jó sok Animét akar annak megmondom mi a kulcs a menyországhoz....

Nem kell más csak egy kis ész és a Total Commander.

 

Nos:

Elősször is nyissuk meg a Total Commandert.

A felső menüsorban van egy ftp kapcsolódás nevezetű gomb.

Arra katt, majd a megjelő ablakban az új kapcsolat gombra.

A következőt kell tenni:

kapcsolat neve: USTEAM

kiszolgáló neve: usteam.hu:31337

A felhasználónév és jlszó mezőbe a az usteam -en használt felh. nevet és jelszavat kell megadni (ehez persze regisztrálni kell)

Ha ez is megvolt akkor alul a passzív mód használat-át aktiváljuk. Aztán pedíg katt az OK -ra.

Ekkor elvileg az FTP kapcsolódásnál lennie kell egy USTEAM nevű kapcsolatnak.2x katt rá és kedvünkre válogaathatuk a finomságok között mintha csak a ssaját vinyónkon lennénk.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nekem is nagyon tetszet a Trigun, Naruto, Wolf's Rain, Elfen Lied, Ghost in the Shell, Pet Shop of Horror, Trinity Blood, Yu Yu Hakuso, DB, Final Fantasy AC, Cowboy Bebop, Blue Gender, Full Metal Panic 1-2 Fumoffu, Inuyasha, Legendz, Slayers, Hellsing, Hakaima Sadamitsu, Read or Die, Arc the Lad és a Gakkou no Kaidan.

Majd még több is lesz. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Helló!

Én minden animét szeretek! Amit eddig láttam (vagy még nézem): Inuyasha, Sámán király, Naruto, Chobits, Tokyo mew mew, Loveless

És a DNAngel lesz a következő, amit nézni fogok.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A Final Fantasy animek-nek 3része van és az USTEAM ftp-től le lehet asszem az 1iket tölteni, 1et pedíg az animeHQről.

Amúgy én Ah My Goddes és Bleach rajongó vagyok, de nem vetem meg a Naruto-t és az Elfen Liedet sem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Csá all.Én Hellsing fan lettem:D,és 1 kis infóra lenne szükségem a 4. Ovaval kapcsoltaban.Kijött már nem tudja valaki vagy mikor fog kijönni?Azt tom hogy 9 ova lessz de nem tom mikor jönnek ki az első 3 ova megvan a 4.re vok kíváncsi mi van vele előre is thx.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Én is imádom az anime-ket! Rengeteget láttam már: Ezüstnyíl; Ginga Densetsu Weed; InuYasha; Full Metal Panic; Full Metal Panic Fumoffu; Slayers; Vadmacska Kommandó; Kiddy Grade; Bleach; Naruto; Bújj Bújj Szellem; Trigun; A dzsungel könyve sorozat; Yu Yu Hakusho-A szellemfiú; Kaleido Star

Jelenleg a Bleach-et és a Naruto-t nézem. A Bleach-et eredeti japán szinkronnal és angol felirattal, míg a Naruto-t német szinkronnal és (természetesen) felirat nélkül! Nagyon jó ez a két anime, de a Naruto sokkal jobban tetszik!

A legnagyobb kedvenceim:

-Naruto

-Full Metal Panic (csak és kizárólag a magyar szinkront szeretem itt)(a Fumoffu-n szétröhögtem a fejem :lol: !)

-InuYasha (ezt is magyarul szeretem :P )

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Az én első nagy kedvencem a Sailor Monn, annó ezzel kezdtem a letöltős karieremet. Hosszú hónapokba került megtalálni az összes részt és filmeket.

Mostanában találtam néhány nagyon jó filmet Kiki's Delivery service, My Naighbour Totoro, Princesse Mononoke, Chihiro Szellemországban, Laputa: Castle in the Sky, Whisper of the Heart, The Cat Returns ezek nekem mind angolul vannak meg. Ha valaki nem csak a vérengzést szereti tudom ajánlani őket.

Másik nagy szerelmem a Vándorló Palota, ami szerintem egyszerűen zseniális.

Link to comment
Share on other sites

Én DragonBall-t nézek és ma kezdtem el a Full Metal Alchemist-et nézni :)

Engem a Naruto igazából nemfogott meg nem teccet :)

Bleach-et meg csak AMV-ken láttam de nemtalálok részeket pedig jónak tűnk ;)

Link to comment
Share on other sites

Bleach-t nem néz senki?

Na meg Full Metal Alchemist, Midori no Hibi.

 

Aki szereti a verekedös anime-ket annak ajáloma a Tenjun Tengen-t elsöre kicsit furcsa de a búnyok eszméletlen jók.

 

Ha már itt tartunk egy videó:

http://youtube.com/watch?v=vfjKWppHWP0&feature=related

Szeritem a legjobban össze ragot harc, csak rövid.

 

 

Én nézek Bleach-t, meg Dokuro Chant meg még van Helsingem meg Samurai Champloom is!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm látom valaki kölcsönvette az avatarom :D Amúgy Samurai Champlo az egy elég izgalmas és korrekt anime volt csak túl hamar lett túl valósághű vége :D Ajánlom amúgy az FLCL-t (nagy őrültség de a végére drámába csap át) és a Mind Game-et , bár ezt csak hardcore animeseknek aki tudnak a sorok között olvasni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

lássuk csak..

1. death note (az abszolút kedvenc!!...,kár hogy elcseszték az utolsó részt borzalmasan.. )

2. samurai champloo

3. bleach (nem láttam még az összes részt)

amiket tervezek megnézni mostanában : elfen lied, cowboy bebop, full metal alchemist, és majd a berserker - ezek állítólag mind nagyon jók

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...