Jump to content
PirateClub.hu

Új fórum verzió


t17t
 Share

Recommended Posts

Itt lehet megtenni az észrevételeket, javaslatokat! Persze kérdezhettek is, ha tudok, válaszolok!

Semmi nem lett áthelyezve, "csak" megváltozott, frissült, újabb lett!. Nem csak a külső változott, hanem a fórum 3.4 helyett 4.3.

Köszönöm előre is a türelmeteket, megértéseteket, együttműködéseteket!

További jó fórumozást! ;)

Link to comment
Share on other sites

A keresés funkció még gyerekcipőben jár, azt is majd idővel kérlek lődd be hogy megfelelően működjön.

@ AlFipapa

Az oldalt tudod nagyítani / kicsinyíteni a következőképpen: bal CTRL gomb benyomva tartva majd egér görgető FEL vagy LE . Vagy bal CTRL és numerikus keypadon a + - gombokkal.

110% -on van nálam, nekem így jó, próbálgasd eképpen állitgatni, hogy megfelel-e. Bár érdekes hogy ahogy új fórummotor lett, a Témákban sorközök keletkeztek.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AlFipapa said:

köszönöm a tippet,

ezt próbáltam mint irod az oldalt nagyitom(alul görgetö jelenik meg)

én csak a betüméreteét szeretném változtatni.

Böngészö- nézet - nagyitás- csak a betüméret nagytás pipálva,

minden megnyitott lapnál Ctr + gombal szöveget nagyit,

ezért kértem a fórum motorjába  állitási lehetöséget.

Szia,

a ff böngészőben lehetőséged van a "csak a szöveg nagyítása" opcióra. Nézet/Nagyítás, ott kipipa, aztán ctrl++.

nagyi11.jpg

Link to comment
Share on other sites

Már akartam ajánlani az "oldal olvasottá tétele" helyett a "megjelölöm olvasottként " formulát.

Természetesen az "oldal megjelölése olvasottként"- ra gondoltam.

 

Módosította lacylla
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi ! Az  "Olvasatlan tartalom" választható almenüi szinte total english. A régi verzióban zsinórban használtam a "hozzászólások a legutóbbi bejelentkezésem óta" vagy valami hasonlót. Ennek ellenére ebben a verzióban is megtaláltam englisül, de a beállításom nem kerül elmentésre az istennek sem mint korábban. Tudsz ennek érdekében vmit tenni? Mások helyett is kérdezem.

Ja és majdnem elfelejtettem: A hozzászólások listázásakor a típus vagymi (sorozatok, filmek, stb.) jó lenne ha külön színnel lenne megjelenítve a gyors áttekintés érdekében.

Link to comment
Share on other sites

Az első: Time period/Since my last visit megjegyzése. A második: Vki témájában itt: 'és ennek a színezése' . Köszi a gyors reakciót.

Amúgy a kinézet és az oldal sebessége kiváló (bár hardware előny miatt nálam ez megszokott). A menük szervezését még tanulom, de meglesz. :P

Link to comment
Share on other sites

Szia

 

Nem lehetne megjelentetni a nicket az ilyen-olyan jelzések használatakor, hogy értelme is legyen annak használatánál, hogy így tudható legyen, "ki" volt az, aki jelzett általa valamit főképp a megosztó, de a többi tag felé is? Ez a nyomok rá 1-et nicktelenül típus/jelleg, igencsak a jellemtelenség felé hajló viselkedést eredményezi, mintha így sem merné felvállalni a személytelenség ellenére még a nickjét sem az, aki ezt a lehetőséget használja. A like-oklás nem a köszönömöt fejezi ki, hanem azt, hogy tetszik. Mi tetszik? Az, hogy megosztotta? Vagy a megosztott tartalom? OK, lehessen jelezni, de ennek használatával a köszönetemet nem fejezem ki vele, holott, épp ez lenne az illendőség szerint a lényeg.

Őszintén bevallom, épp azért nem használom, mert nem tudom jelezni vele azt, ki(?) vagyok, meg pontosan, mit akarok kifejezni általa, és ezért, értelmetlennek is tartom.

Link to comment
Share on other sites

37 perccel ezelőtt, t17t said:

A poszt jobb alsó sarkában lévő reakciókra gondolsz? Ott kiírja a neveket és a különböző kijelzett, már leadott reakciókra kattintva megmutatja azt is, ki adta az adott reakciót!

Ja, arra gondoltam. Bármelyik kinézetet is használom, egyiknél sem írja ki a nicket vagy nickeket, csak azt, hogy hányan is használták azt az adott véleménynyilvánítási lehetőséget.

 

Más:

A Szerkesztés funkció jó dolog, de ne lehessen már egy adott idő eltelte után használni azt, pláne akkor, ha arra már írt valaki választ, mert hamisítani lehet vele a tartalmat, ha az nem lett beidézve a válaszadó által! Ha meg bárki ilyet megtenne, azt lapátra tenném a viselkedése miatt!

 

Miként tudom beállítani azt, hogy a friss hsz-ok közül csak az jelenjen meg téma szerint, ami érdekel, és ne minden újabb poszt?

 

Link to comment
Share on other sites

18 órával ezelőtt, t17t said:

Most, hogy számonkérted (udvariasan: "hanyagolod?")

A friss hsz-est pontosítanád? Nem értem, pontosan mire érted? Mikor, hol, hogyan...

Bocsesz, de nem számonkértem, hanem rákérdeztem, és nem hiszem, hogy durva/erős szóhasználat lett volna a hanyagolod.

Az Olvasatlan tartalom beállítása után érdeklődtem, hogy miként lehet csak azt megjelentetni ilyenkor, ami érdekel.

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2018 at 11:04 AM, Nortek said:
  Rejtett tartalom mutatása

347ujposztok_bug.png

Ezzel szerintetek mit lehet kezdeni?

Látszik, hogy mit szeretnék látni, mely témákat. De még sem látom az utolsó belépésem óta keletkezett témákat!

Töröltem, újra elkészítettem a kritériumok alapján a keresőt és semmi!

 

Ez sajnos még mindig hibás. Nem adja be a találatokat, leragadt. :)

Mit tehetek én, hogy jó legyen? Sütik törölve, semmi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...