Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Nicola Yoon - Minden, minden (2017)pdf/3mb/4file

- - - - -

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Még nem érkezett válasz erre a témára

pentium11

pentium11

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1372
  • 1220 Hozzászólás
  • 5015 köszönet

Nicola Yoon - Minden, minden (2017)

covers_445503.jpg?1497526672

Formátum: pdf | Méret: 3MB

Leírás:
Nagyon ​ritka, de nagyon híres betegségben szenvedek. Gyakorlatilag az egész világra allergiás vagyok. Sosem lépek ki a házból. Már tizenhét éve. Csak anyu és az ápolónõm, Carla van itt velem.
Aztán egy napon egy költöztetõ cég teherautója áll meg a szomszéd ház elõtt. Kinézek az ablakomon, és akkor meglátom õt. Magas, vékony, és csak feketét visel - fekete a pólója, a nadrágja, az edzõcipõje, sõt még a kötött sapkája is, ami alól egyáltalán nem lóg ki a haja. Észreveszi, hogy õt figyelem, és megakad rajtam a tekintete. Csak nézzük egymást. Olly a neve.
Lehet, hogy nem lehet megjósolni a jövõt, de azért ezt-azt mégis meg lehet. Például nagyjából biztos vagyok benne, hogy bele fogok szeretni Ollyba. És szinte biztos, hogy annak katasztrófa lesz a vége.

Nicola Yoon Jamaicán és Brooklynban, Long Islanden nõtt fel. Jelenleg Los Angelesben, Kaliforniában él a férjével, a kötet illusztrátorával, és a lányával, akiket õrülten szeret. A Minden, minden az elsõ regénye.
David Yoon író és designer. Feleségével, Nicola Yoonnal Los Angelesben, Kaliforniában él. Történetekrõl beszélgetnek, és felolvasnak hároméves lányuknak, Pennynek. David illusztrálta a Minden, mindent.

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

• 1

Megköszönte 1 felhasználó:
leslielad

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó