Jump to content
PirateClub.hu

Űrbeveszve *Lost in Space* (2018) teljes 1. évad

Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Hello Parteigenosse,

A 9. resz SD feltoltesei nem lehet, hogy hibasak?

Tobbszor is letoltottem, ket lejatszoval is probaltam, de szetesik a kep es a hang is rettentoen csuszik.

Mondjuk, nem ez lenne az 1. alkalom, mert az utobbi idoben tobb filmnel is elofordult, mas feltoltoktol is, hogy a datarol leszedett filmek kepe szetesik, de ha nem sikerult az smplayer-el lejatszani a vlc megbirkozott vele. Viszont most a vlc-n is rettentoen csuszik a hang es ujabban a kep is szetesik.

Mindket lejatszonak a legutolso verziojat hasznalom.

Gondoltam, megkerdem.

Most szedem a 720-ast, meglatjuk az hogy megy.

Na tovabbi szep napot.

Hello Parteigenosse,

A 9. resz SD feltoltesei nem lehet, hogy hibasak?

Tobbszor is letoltottem, ket lejatszoval is probaltam, de szetesik a kep es a hang is rettentoen csuszik.

Mondjuk, nem ez lenne az 1. alkalom, mert az utobbi idoben tobb filmnel is elofordult, mas feltoltoktol is, hogy a datarol leszedett filmek kepe szetesik, de ha nem sikerult az smplayer-el lejatszani a vlc megbirkozott vele. Viszont most a vlc-n is rettentoen csuszik a hang es ujabban a kep is szetesik.

Mindket lejatszonak a legutolso verziojat hasznalom.

Gondoltam, megkerdem.

Most szedem a 720-ast, meglatjuk az hogy megy.

Na tovabbi szep napot.

Hello, JosyOzzi,

cseréltem a linket, légy szíves, írj majd rám priviben, hogy ez a rilíz jobb-e, mint az előző. a 720p, mkv lévén, teljesen más rilíz. én meg az 1080p-t nézem,  többibe csak belepörgetek.

a nb. helyzet az, hogy a werripekhez hol készül avi rilíz, hol nem, teljesen esetleges. ilyenkor magam konvertálom, több-kevesebb sikerrel. szinkronizált sorozatok kizárólag mkv-ban készülnek, azokat ismagamnak kell konvertálnom, azokra a letöltőimre való tekinetettel, akiknek nincs módjuk a technikájukat a dvd-lejátszónál tovább fejleszteni.

• Like 2

még a netflix oldalán sincs utalás arra, hogy folytatnák, de láttunk már csodákat.

tekintve, hogy ez maga is remake, ahogy az ismertetőben is áll, akkor 3 évad készült.

reménykedjünk, ebből is lesz folytatás.

• Like 2

• 1 month later...
  • 2 months later...
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...