Jump to content
PirateClub.hu
hsandor

vígjáték A Tanár - The Teacher 2018 01. évad 2. évad TVRip XviD hun 3. évad 720p. H264 hun mkv 2021 4. évad. 720p. H264 hun mkv (12)

Recommended Posts

Az RTL Magyarország úgy döntött, hogy A Tanár 3. évadának szombat este levetített első része után leveszi az RTL Klubról a sorozatot –

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
. Az RTL Most+ platformra, a korábbi vetítési terveknek megfelelően a következő hetekben azonban fel fognak kerülni az új széria epizódjai. A sorozat a tévében legkorábban viszont csak ősszel fog folytatódni.

Hidden Content

helyett április 18-án, szombaton 20 órakor – a sorozat időpontjában - el fog indulni a nemrég bejelentett

Hidden Content

.

• Thanks 1

Szia,

Csak szólok: Sajnos nagyon akadozik a film, pontosabban szólva "darabosan" peregnek képsorok, nem folyamatosan. Most a 3. évad 3. részét próbáltam, de az első rész is pont ilyen volt. A más fórumtárs által feltöltött verziónál nem tapasztaltam ilyen problémát.

• Thanks 1

Azért a 3.-ik évadot a legnagyobb jóindulattal sem lehetne 720p-nek nevezni. Sima SD WEB-DL (Azok közül is a rosszabbik fajta) HD-be kódolva . HD felbontás SD tartalommal, elég lehangoló... Nem is értem hogy engedhetik ezt az oldalon, a letöltők közül még senki nem jegyezte meg?!

• Thanks 1

Kedves Togyogó!

Te egy szuper fej vagy! Szeretném a feltöltéseid látni! Örömmel letöltenék tőled egy kettőt. Én is Tudnék hozzá biztosan véleményt írni. Valószínű azért nem jegyezték meg, mert nincs olyan szuper gyakorlatuk a fel és letöltésben mint Neked.

Elárulnád, kinek a feltöltése kedvéért ócsárolod az enyémet és járatod le a munkámat és a személyemet?  Senki nem kötelez, hogy az én feltöltésem töltsd le! Már írtam, hogy mástól is letöltheted és azt dicsérheted. Bizonyára neked van mire töltened a 2x 3x  nagyobb méreteket.  Hol láttad Te ezt a 3. évadot SD -ben, mikor nem is közvetíti az RTL?

Örömmel olvasom a bejegyzéseid! Különösen a lejárató stílusod!!!

Ne hidd, hogy minden letöltő fogadja ezt az akciódat, stílusodat! További jó levelezést kívánok!

Baráti üdvözlettel: hsandor  (Elnézést, hogy engem megtanítottak köszönni!)

• Like 10
  • Thanks 5
  • Upvote 3

A 3. évad 10. rész hozzáadva!

zovad10.png

• Like 5
  • Thanks 10
  • Sad 1
  • Upvote 1

4. ÉVAD:

A 4. évad 1. rész hozzáadva!

• Like 2