Jump to content
PirateClub.hu

Vibrátor törvény Alabamában!


hajnika9
 Share

Recommended Posts

Vibrátor-törvény (18+)

 

 

Vajon mi keresnivalója lehet az állami hatalomnak állampolgárai hálószobáiban? Alabamában a morális romlástól kívánják megóvni az embereket, így a szexuális játékszerek árusítása illegális. Fegyvert azért árulnak.

Az amerikai állam szívén viseli polgárai erkölcsi fejlődését, ugyanis néhol, például Alabama államban törvényileg szabályozzák a segédeszköz-kereskedést. Nemrég kikérték a lakosok véleményét is a kérdésben egy internetes portálon, s - ahogy várni lehetett - a túlnyomó többség elutasította az ötletet. A legtöbben egyenesen nevetségesnek tartják, hogy míg a fegyverkereskedés virágkorát éli, addig az állam azzal van elfoglalva, hogy miképp üsse bele az orrát az emberek magánéletébe.

 

 

 

Egy hozzászóló irónikusan azzal a kérdéssel állt elő, hogy "volt -e már arra példa, hogy valakit vibrátor segítségével gyilkoltak volna meg?" Érthető, hogy az emberekből felháborodást vált ki a törvény, hiszen senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mit csinál saját hálószobájának négy fala között, és szexuális életét milyen segédeszközzel kívánja feldobni. Állami szervek azonban kitartanak amellett, hogy a törvény jó, és szükséges ahhoz, hogy megóvja polgárait a morális romlástól.

 

[origo]

Link to comment
Share on other sites

hááát ezen már csak nevetni tudok. egyes embereknek mire van idejük, és soha nem a lényegi dolgokkal foglalkoznak. ez a legnagyobb probléma arrafelé?? amúgy mellékesen megemlítem, hogy a napokban küldtek nekem egy ruhakatalógust, amiből szoktam rendelni néha, és telitömték nekem mindenféle vibrátor választékkal. majd eldobtam az agyamat. :o már itt átlépik a beavatkozás határát. erről ennyit. :angry: szipi

Link to comment
Share on other sites

elárulom, hogy nem szeretem a mű dolgokat, és az élővel vok kibékülve. :lol: dehogy vibrátor törvény..... megáll az eszem. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

télleg én még nem is láttam vibrátort(élőben) :D nem is akarok :D

ja és de nem is volt még rá szükség a közelemben :lol::P:D

na félre a hülyeséggel

ez amerikában történt igaz nem csoda ilyen hülyék legyenek az emberek bocs politikusok

persze 1 pár hónapos csecsemőnek a nagyapja pisztolyt vett a rendőrség megadta a fegyvertartásit neki

nah és még mindig amerikában járunk nem amerika ellenes csak állandóan a hülyeségeikről lehet hallani

 

gondolom ők meg a mi hülyeségeinket hallgatják :lol:

ennyi

Módosította PxE
a trágár szó jelentése csillagozva is megmarad... kerüld ezeket teljesen!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...