Jump to content
PirateClub.hu

Perverzió,neked van ilyen?


Cukibea
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Szerintetek mit élvez egy nő jobban egy állattal (kutya, ló) mint egy férfivel?

Mitől jobb? Sosem értettem :S

Persze ezt nem általánosságban kérdezem, hanem vannak ilyen extrém esetek.

 

 

Megmondom :D

Nem a ló és a lószerszám a vonzó!! Hanem az érte kapott pénz! :D;)

 

Perverzió??? :)

Kinek mi a perverz... ;)

Én szeretem a szép női lábakat.. de nem csak az számít, hogy formás legyen. Muszáj,h az ujjai is szépek legyenek... nem szeretem az olyan nőket akiknek szétáll a lábujjuk mint ha utálnák egymást ... és ne legyen göcsörtös!!! A kézfeje szintén zenész :)

Szeretem az anált (sztem határokon bellül ez nem perverzió!) és a deepthroat-ot ;)

De nem állandóan, csak alkalmanként! :) mert ugy izgi ha nem mindennapos! ;)

A perverzió és az aberráltság különbözik egymástól! ? ! :D

 

Az izgi helyeket meg ki nem szereti? :)

Mindenki szereti, de nem mindenki meri bevállalni! Pl a strandost! De ha ügyes vagy és felébreszted a lányba a vágyat... hidd el megéri!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Krissztian! És mit csinálnál legszívesebben azokkal a szép női lábakkal? :o És kizáró ok, ha pl nem szépek a lábujjai? :o Kicsit fetisisztának tünsz ám...

 

Nem perverzió az, amit örömmel teszünk meg a másik számára, hogy ezzel boldoggá tegyük, stb. Mondjuk hát relatív ki mit vállal be, s kinek mi a perverzió. Szerintem a kaka és pisiszexnél nincs perverzebb a világon. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Krissztian! És mit csinálnál legszívesebben azokkal a szép női lábakkal? :o És kizáró ok, ha pl nem szépek a lábujjai? :o Kicsit fetisisztának tünsz ám...

 

Nem perverzió az, amit örömmel teszünk meg a másik számára, hogy ezzel boldoggá tegyük, stb. Mondjuk hát relatív ki mit vállal be, s kinek mi a perverzió. Szerintem a kaka és pisiszexnél nincs perverzebb a világon. :blink:

 

 

Nem kizáró ok! Csak szeretem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hála istennek nincs semmilyen perverz beütésem. :D

Az animalról az jutott eszembe amikor a haver megmutatott egy videót. Tök jó csaj, ott áll a srác is na mondom..jó kis akció jelenet várható. Erre a csaj fogja, elmegy az instálóhoz..itt már kezdtem gyanakodni. Bement a lóhoz...elment még a kedvem is...na de még az hagyján..közben a pali bement a tyúk ólba...érted? csirkék közzé..és elkezdi simogatni és áll a...na ekkor "mondtam"...pontosabban ordítottam.."Te beteg állat, a jó ................ kapcsold ki ezt a xart." Kb. 2percig tartott a film. Anno, az osztálytársam mutatta a kaki,pisi,hányás filmet. Meg mutatta a barátnőjének is..az se tetszett. :S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...