Jump to content
PirateClub.hu

Meglepi a óra alatt!


skaterpunktomi
 Share

Recommended Posts

az lehet hogy nem eredeti, de ha megnézed a három képet, akkor láthatod, hogy elmozdult, legalább is a három képen mindig máshol van az óra felfüggesztő csavarjához képest! szerintem meg nem is magyarországon készült kép!

olaszban vannak hasonló pókok! bár kicsit kissebbek!

hát ha mégjobban megnézed akkor bizony ugyanott van a csabarhoz képest :) csak máshonnan lett fotózva. sztem kamupók nekem olyan volt h ilyen nagy szőrös és volthozzá pumpa amitől ugrált :D:D tiszta lol volt. De azér is kamu mer ha ezt egy normlá ember meglátja nem a fényképezőér nyúl hanem valamiér ami nagyobbat üt legalábbis én bitos támadásba lendültem volna XDXD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez egy hatalmas undórító csubakka génnel elllátott mutáns skórpió etióp viszketőmalamut óruszalattusz elbujusz madár ördögkarikacsontlábú óriás gnóm PÓK :o:o:o:blink::blink::unsure::unsure: Szóval ne menjetek a közelébe mert belétek ereszti hatalmas csubakka szőrzetes csápját ami(15 00000000000000 méter) infravörös testhő és fényérzékelővel van ellátvan és megérzi az embert de persze csak azt aki tudni akarja az időt mert ez az órusz alattusz fajból van... :sleep::excl::wacko::(:( nincs mit tenni ki kell üríteni a bolygórendszert

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ááá de undorítóó!! majdnem lefordultam a székről! a legkisebb póktól is kimenekülök a világból! de eeeeeeeez hát ekkorát még nem is láttam! ráz a hideg :lol: asszem nem mennék többet abba a suliba!soha nem tudhatod mikor honnan les,és mikor ugrik neki a nyakadnak!xD

Link to comment
Share on other sites

Hát mit mondjak, a tavalyi hsz-em óta változott velem a világ, és a pőkokhoz fűződő viszonyom is, és hát bizony vannak szép méretes pókok a világon, pl a Psalmopoeus cambridgei nőstények lábfesztávja a 24-25 cm-et is elérheti. Műpóknak szerintem meg túl élethű, túl kidolgozott.

Link to comment
Share on other sites

Áááááááááááááá a kép láttam majd besz*rtam! :D Ha négy ilyen rohadt nagy lábat látnák az óra alatt elő a baseball ütőt vagy muter kloffolóját és az óra nem ketyeg tovébb! :P Reméljük ízelt lábú barátunk se rontja tovább a levegőt! <_< De ez akkor is rohadt nagy dög! :o

Link to comment
Share on other sites

Arachnofóbia rlz :D így képernyőn át a nemiszervem se érdekli, de élőben biztos rohannék a legrövidebb úton ki a házból :D

Egy kutatás anno bebizonyította, hogy egy átlag ember egy átlagos lakásban évente 3-4 pókot megeszik álmában! És ez igaz...

Ezt én is olvastam már valahol... nem alszok többet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ennyi pók utálót, nahát. Bezabbantják a legyeket amiktől éjszaka nembírtok aludni és ez a hála? :) Amugy ki azaz állat aki 1 ekkora pókról leveszi az órát? Naugye, tehát műpók, azért mert mű nembiztos h. nincs jól megformázva. Megha jóltudom pókok is vedlenek ugyhogy akkor lehetett igazi is :) Ja és szeretem a pókokat, kis aranyosak :D

Link to comment
Share on other sites

Nem lehet hogy ez egy komoly műpók? Nincs az az Isten hogy egy pók megvárja egy helyben hogy leszedd az órát felőle. Addigra már 4-szer elszaladt volna... És ilyen pókot én még életemben nem láttam. Nem vagyok rovarszakértő de ez sztem nem hálószövő. Akkor mit keres Magyarországon főleg egy szobában az óra alatt? :mellow:

 

Szerintem sem eredeti, szerintem úgy néz ki, mintha műanyagból lenne.

Link to comment
Share on other sites

Azoknak akik utálják a pókokat:

Egy kutatás anno bebizonyította, hogy egy átlag ember egy átlagos lakásban évente 3-4 pókot megeszik álmában! És ez igaz... :D

Ezt muszáj volt leírnom :D

 

Megláttam ezt az üzit és máris úgyérzem mintha vmilyen rovar lenne a torkomban :)

 

Rakok fel vmi szájvédőt hogy netudjak pókot enni :)

Link to comment
Share on other sites

a madárpóknál van nagyobb is,de azt hallottam régebben egy haveromtól(küldött is róla képet) hogy irakban (asszem ott) mindennap találnak a katonák borzaztó méretű példányokat,az a baj h már nincs meg az a kép,pedig beraknám nektek :D egyébként ez,hogy éjszaka megesszük a pókokat ez hülyeség...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...