Jump to content
PirateClub.hu

libazsiir
 Share

Kedvenc fájlmegosztód  

50 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik fájlmegosztóról töltesz le a legszívesebben?



Recommended Posts

  • 4 weeks later...

szerintem még kevesen ismerik az openload.co kicsit még instabil és gyakran kell jelszoemlékeztetöt kérni hozzá de egyébként gyors a letöltés, azonos szinten van a datával valamikor gyorsabb is nála) 1fichier.com szintén ez a kategoria

Link to comment
Share on other sites

Szia ! Örülök, hogy a data-n kívül máshova is feltöltesz. Én ugyanis elvből nem fizetek senkinek a letöltésért. A fibero, az openload és a drop is tökéletes. Amíg ilyen helyekre töltesz fel, addig én mástól nem is töltök le !!! Sok sikert, Boldog Új Évet !!! Árpi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mert a legelterjettebb a Data, amin pontgyűjtés is van a feltöltések leszedése után. Azért használjuk csak mi, mert magyar, és a feltöltött anyagok is túlnyomó részt magyar, és, mert magyaroknak megy fel. A külföldi tárhelyek alig használata meg, ezért marad inkább el olyanoknál, akik nem csak ímmel-ámmal osztanak meg. Hogy azok, miért olyanok gyorsaságban, annak ismerete, evidens kell legyen. Annak is, hogy a JD-t, miért is használják sokan. Ugye, a kódok meg a hozzájutás :)

Link to comment
Share on other sites

szevahogyvagy a fogalmazást még kicsit gyakorolnod kell de a mondandód lényegét megértettem :D

Szeva!

Hát, tartok tőle, hogy odaát van baj az értelmezéssel :), no meg, a helyesírással, ha tiszteletet akarsz kifejezni a másik felé, ha hozzászólsz.....ugye.

Üdv

 

u.i.: Ha így kritizálsz, az illem ilyenkor az, hogy javítod is azt, amivel problémád volt, mert ezzel mutatod meg a másiknak azt, hogy te, esetleg, jobban és többet tudsz. E nélkül olyan, mintha, csak kötekednél, vagy csak nagynak akarnál látszani.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Elnézést ha megbántottalak, nem akarok bele menni a részletekbe. Visszatérve a data.hu-ra, számomra eléggé elszomorító, hogy aki manapság a fórumról egyszerűen és gyorsan akar letölteni valamit, annak prémiumot kell vennie valamelyik tárhelyre (főként a datáról van szó, mivel a feltöltők többsége azt használja). Másképp az esetek többségében marad a lassú letöltés lehetősége. Igaz nem könnyű, de szerintem aki akar az talál jó és gyors fájlmegosztót amiért fizetni sem kellene. Szerintem ez az egyik fő ok amiért visszaesett a fórum látogatottsága az évek során, mert úgy néz ki javarészt már csak az a réteg használja akinek van elég pénze az előfizetésekre, a többieknek nincs kedvük órákat várni míg lejön egy adott fájl ingyenes felhasználóként. Én jelenleg ezt a helyzetet próbálom ellensúlyozni ahogy tőlem telik.

Szép napot!

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Elnézést ha megbántottalak, nem akarok bele menni a részletekbe. Visszatérve a data.hu-ra, számomra eléggé elszomorító, hogy aki manapság a fórumról egyszerűen és gyorsan akar letölteni valamit, annak prémiumot kell vennie valamelyik tárhelyre (főként a datáról van szó, mivel a feltöltők többsége azt használja). Másképp az esetek többségében marad a lassú letöltés lehetősége. Igaz nem könnyű, de szerintem aki akar az talál jó és gyors fájlmegosztót amiért fizetni sem kellene. Szerintem ez az egyik fő ok amiért visszaesett a fórum látogatottsága az évek során, mert úgy néz ki javarészt már csak az a réteg használja akinek van elég pénze az előfizetésekre, a többieknek nincs kedvük órákat várni míg lejön egy adott fájl ingyenes felhasználóként. Én jelenleg ezt a helyzetet próbálom ellensúlyozni ahogy tőlem telik.

Szép napot!

Nem bántottál meg, hanem, én szóltam rád. Csípőből az intelligencia kell jöjjön, nem az unintelligencia. Nagy különbség ám.

 

Hát, a tárhelynek is kell valamiből élnie, és, mert magyar, így a szerint tud bevételhez jutni. Mint írtam, nem hasonlítható össze a külföldi tárhelyekkel, mert azokat a világ összes országa használhatja a rátöltött anyagok, főként angol nyelvezete miatt. Nem szólva arról, hogy a tárhely díja a keresetekhez képest, jóval kevesebb kint, mint az nálunk megtörténik. Ez is logikus kell legyen.

 

Ingyen hozzájutásoknál a köszönöm elmaradásának hatalmas %-a meg arra mutat rá, mennyire is intelligens az adott társadalom, adott rétege, holott, vélelmezem, hogy az eladónak megköszöni a kapott cuccot, annak ellenére, hogy azért a pénztárnál még fizetnie kell. A torrenteken ki kellett követelni azt, hogy adjon is, ha visz. Ugye, a kötelező seedben tartási idő ez.

A Mega megszűnt egy nagy időre, így azért sem vált be a többet megosztóknál, akik annak idején megvették a tárhelyet maguknak a Data.hu-nál, hogy meg tudjanak osztani rajta. Minek szokjanak rá más tárhelyre, pláne olyanokra, amiknél nem lehet tudni, mennyi ideig is fognak majd élni? Tudod, összetettebb ez annál, ahogy ezt te is kezeled.

Megjegyzem, a data.hu árai nem drágák, és akiben nem az van, hogy mindenhez csak ingyen akar hozzájutni, az befektet egy prémcsibe, és, ha van rá lehetőség, akkor összedobja rá a haveri társaság. Aki meg nem, az vagy nem jut hozzá, és ezért nem is moroghat senki felé, vagy türelemmel kivárja, míg az lecsorog onnan. Nem hiszem, hogy ha egy csak prémcsis feltolónál nem kéri meg valaki a darabolást, persze, egy adott méret és minőség figyelembevételével, az nem teszi azt meg, hogy teljesíti a kérést. Csak hát, nemtrendi lett mára a kérés sem, ilyen előfordulásnál, inkább morog meg szitkozódik, mert a műveltségi mutatója lesz egyre alacsonyabb szinten a ma emberének, mert maga az internet is ezt hozza magával a különböző cuccok hozzájutási lehetőségeinek tekintetében. Sajna, nem mérlegelnek ma már sokan, azaz, nem különböztetnek meg helyzeteket, így mindent egykalap-elv szerint értelmeznek.

A megosztók számának csökkenése meg nem fogalmazható meg píszíben, így azt nem tudom részletezve kifejteni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...