Jump to content
PirateClub.hu

Nyelni vagy nem nyelni?


herites
 Share

Recommended Posts

Kérdés adott: ki hogyan szereti, ha oral utan lenyelik neki, csaj be se fejezi szajjal, hanem a vegen kezimunkazik, vagy kopje ki.

 

Tovabba holgyemenyek velemenyere is kivancsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Részemről: nyelni! Szerintem nincs annál elkedvetlenítőbb egy férfinak, hogy miután elérte a gyönyör végig kelljen néznie, ahogy a kedvese köpköd össze-vissza! (Azért legyen bekészítve egy kis víz!) Viszont az sem megoldás, hogy a vége előtt kiszáll a játlékból a nő! Ez is lohasztó! (Ez amolyan női sejtés, vélemény! ;) ) Szerintem a nőnek is valamilyen örömet okoz, hogy kedvesének cseppjeit a szájában érezheti! De ez csak az én álláspontom! :P

Link to comment
Share on other sites

Részemről: nyelni! Szerintem nincs annál elkedvetlenítőbb egy férfinak, hogy miután elérte a gyönyör végig kelljen néznie, ahogy a kedvese köpköd össze-vissza! (Azért legyen bekészítve egy kis víz!) Viszont az sem megoldás, hogy a vége előtt kiszáll a játlékból a nő! Ez is lohasztó! (Ez amolyan női sejtés, vélemény! ;) ) Szerintem a nőnek is valamilyen örömet okoz, hogy kedvesének cseppjeit a szájában érezheti! De ez csak az én álláspontom! :P

ezt ugy értsük hogy te nyeled ? :)

Link to comment
Share on other sites

hajnika9: ebben teljesen igazad van! Ha a másik fél nem szeretné, akkor minek erőltetni! Mondjuk igen kevés srác létezik, akinek kifogása van a dolog ellen! (Ez is csak saját gondolat!) :)

 

jannussz: ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem semmi gond nics azzal ha lenyeli es utana smarolod le. Persze, ne legyen tele a szaja, de ha mar lenyelte akkor ugyse nagyon erzed az izet.

Link to comment
Share on other sites

Azt azer gondolom elvarod h nyalas utan barmikor smarolhass bnoddel, o ne kuldjon el a fenebe... Egyebkent ugyis lenyeli par masodperc alatt, nem kell parazni rajta.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem semmi gond nics azzal ha lenyeli es utana smarolod le. Persze, ne legyen tele a szaja, de ha mar lenyelte akkor ugyse nagyon erzed az izet.

 

NA ja, mert ha lenyeli és utána nem akarja a fiú megcsókolni, akkor nem is a lánytól, hanem saját magától undorodik. Szerintem az ember minden részét, beleértve ezt is szeretni kell, és saját magát is. Az ember úgy teljes ahogy van. Nem szabad undorodni a másiktól, sem önmagától.

Link to comment
Share on other sites

Na hát akkor erre is lenne egy-két mondatom. Persze-persze nyelni. Párszor elmegy. De képzeljétek el fiúk hogy nektek a nő fehérfolyásos muffját kéne nyalogatni és azt mind lenyelni.

 

Jól hangzik :D nem halunk bele :D részemről oké :D én benne vagyok minden jóban.

Nem vészes az íze szóval engem nem zavar.

 

NA ja, mert ha lenyeli és utána nem akarja a fiú megcsókolni, akkor nem is a lánytól, hanem saját magától undorodik. Szerintem az ember minden részét, beleértve ezt is szeretni kell, és saját magát is. Az ember úgy teljes ahogy van. Nem szabad undorodni a másiktól, sem önmagától.

 

Ez így van :D aki utána nem akarja lesmárolni a párját ne is élvezzen bele!

Link to comment
Share on other sites

Hát, ha valaki szeret, attól még nem biztos, hogy lenyeli a cuccodat.. :D Lásd korábbi hozzászólások.. Az én kedvesem sem vehető rá, hogy lenyelje, de nem is zavar, mert ha változatos a nemi együttlét, akkor az ilyen nem is hiányzik. Legalábbis ez az én meglátásom. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

beraknék egy pici tájékoztatót ha nem bánjátok, remélem, nem lesz belőle sértődés. :rolleyes: szipi

 

Fehérfolyása bárkinek lehet, és nemcsak tisztátlanság, vagy baj miatt, hanem szervezeti felépítése miatt. attól függően, hogy beteg vagy nem, az határozza meg a szagát, az összetételét, állagát, és ezekből lehet következtetni arra, hogy kóros vagy sem.

A fehérfolyás alapmegbetegedése rendesen a méh akut v. idült hurutja, v. a hüvelynek valamely betegsége (Endometritisz). A nők, még akkor is beteges jelenségnek veszik, ha valósággal már nem más, mint a méh és hüvely mirigyeinek természetes váladéka.

Ha bővebb, de nem genyedéses, nem csipi és marja a külső nemi részeket, akkor talán még nem komolyabb helyi megbetegedésnek, hanem általános bajnak: kevésvérüségnek, fehérvérüségnek, vérpangásnak a hasi szervekben, tuberkulózisnak stb. a jelensége és kifejezője.

De ez nem összetévesztendő az orgazmus által létrejött hüvelyi váladékkal!

Na, ezekután lehet dönteni, hogy nyelni vagy nem nyelni! kinek mi a "bejövős nedű"! :lol::D:P szipi

 

Link to comment
Share on other sites

nem lehet sztem nőnél hasonlatot keresni, mindenestere más az tény.

részemről undorodok tőle. egyszerpróbáltam ( mégcsak a számba se ment ) nem hogy nyelni vagy nem nyelni _elokádtam magam.

soha többet nem próbálkoztam. viszont , az akció az nagyon jó

Link to comment
Share on other sites

Az íze/színe függ attól, hogy: mennyire egézségesen táplálkozol, dohányzol-e, alkoholizálsz-e, stb...

Amúgy én sem szeretném ha barátnőm lenyelné, mert egyszerűen én undorodok a gondolatától is ..

 

Link to comment
Share on other sites

én 1szer kértem ilyet bnőtöl elég is volt :sleep:<_<

naon jó volt de nem az hogy lenyelte(egyébként is utánna hányingere volt egy ideig és ez gáz) hanem hogy végig csinálta!

ami nem jó annak akit szeretek az nekem sem!

na csá

 

ja és utánna csók pfff teljesen kizárva nem vagyok Menson akkor már magadnak is lenyelheted vazze :blink:

Módosította nekim
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ez most lehet hogy undorító hímsoviniszta hozzászólás lesz, de legalább őszinte leszek.:

Én imádom nézni ha a bnőm lenyeli.. jó érzéssel tölt el... ez perverzség? :mellow: ez van, nekem az a TELJES kielégülés ha le is nyeli utána. a smárolás lenyelés után belefér, de ha még van a szájába cucc és úgy akarja, hát azt nem... az a legtisztább ha lenyeli - fogat mos - smárolunk :) De am ha nem nyeli le, de a szájába van, aztán kimegy a fürdőszobába szépen kiköpi, visszajön, utána is smárolok vele...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...