Jump to content
PirateClub.hu

Nyelni vagy nem nyelni?


herites
 Share

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kérdés adott: ki hogyan szereti, ha oral utan lenyelik neki, csaj be se fejezi szajjal, hanem a vegen kezimunkazik, vagy kopje ki.

 

Tovabba holgyemenyek velemenyere is kivancsi vagyok.

szerintem igenis le lehet nyelni ,vagy el se kezdje a hölgyemény mert félmunkát ne végezzünk

 

Link to comment
Share on other sites

És érdekes még sem panaszkodik senki hogy mért nem nyekem le!!!!!

 

Mert szeretnek annyira h ne várják el tőled, pedig hidd el nekem h szerintem minden férfi vágyik rá úgy mint én is, és én "se mentem bele" soha b.nőmnek a szájába, de nem is várom el tőle h megtegye. És ennyi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
NA ja, mert ha lenyeli és utána nem akarja a fiú megcsókolni, akkor nem is a lánytól, hanem saját magától undorodik. Szerintem az ember minden részét, beleértve ezt is szeretni kell, és saját magát is. Az ember úgy teljes ahogy van. Nem szabad undorodni a másiktól, sem önmagától.

 

 

huhh, de régi téma.... mindegy, azért írom. Az undor eleve az ember agyában van, ha van egy csepp esze, belegondol, mi micsoda... Már rendszerváltás előtt jóval, gyerekkoromban a régi szocreál korban olvastam, hogy a sperma teljesne anyatej tisztaságú "termék". Volt két olyan lány, egyik elég sokáig, aki simán lenylete, nem zavarta, én meg simán megcsókoltam utána. Mivel ilyent előtte egyzser élt csak át, teljesbn bepörgette, hogy engem sem zavar (eleve az ízét állítólag sokminden befolyásolja, mit kajolt az ember, én pl nem iszom, nem bagózom...). Szóval, az iylen utáni csókra teljesne bepörgött, és utána aztán volt haddelhad az ágyban... Mellesleg, mikor így felspanolva csókolt, engem is nagyon bepörgetett... de volt egy egyzseri fiatal csaj, az teljesen, kívülről észre sem lehetett volna venni hogy elmentem, úgy benyelt mindent, teljesen természetesnek vette 17 évesen. De ez egyszeri volt (ja, és elsőre, nem ám sokadikra, mikor megszokod, megszereti a pasit... első látásra tette) Akivel sokszor volt, ő is egy hónap után már... aztán sok hasonló dolog volt, és mikor szakítottam, az utánam jövő pasitól 3x is hívott, hogy visszajönne hozzám, de akkor már nem... vége... Azóta ilyen nőre vágyom ezen a téren! És arra is, ha ő igényli, simán smárolás utána!!!

 

ja, még pár dolog. Az elején linkelt oldalt elolvastam az ízekről!

 

Engem eleve megdöbbentett, hogy keserűnek mondják a csajok, főleg az elején (valéami ízjavító tabletta szedése előtt).

 

Mint írtam, én nem dohányzom, nem iszom alkoholt, (2-3 havonta egy fél pohár vörös max), zsíros húzokat sem szeretem... de sok édességet eszem (az átlaghoz képest) tehát mikor smárolás után éreztem, sohan em volt keserű, egyből rákaptak a lányok is. Aki hülyén él, ne csodálkozzon, ha a párja rá is szánja magát esetleg, mert még nem jött bele, és megundorodik tőle.

 

Bár akivel csináűltam többször is, az is igazából azt szerette3, ha a helyére kerül az anyag, azt meg nagyon, de nagyon szerette, ha a halyére van teletankolva! De azért erre is szakított mindíg kis időt... (néha meg sokat :D)

 

Tehát, van mikor nem véletlen nem szeretik a csajok.

 

amúgy azokkal is egyetértek, akik azt mondják, miért idegenkednek a csajok ettől, hisz mi is csináljuk....

Borzalmas érzés volt, mikor exemnek én csináltam, sokszor jó sokáig élvezte, sokszor, meg többször is, és kb másfél évet kellett várnom, míg szájába vette... Aztán ezt megszokta, sokszor kívánta is, de soha nem lehetett ott befejezni...

 

Lelépése után aztán volt pár élmény, akkor döbbentem rá, mennyi kihagyás volt az életemben azokban az években...

...hogy másoknál ez milyen természetes. Sőt, van aki hogy zsereti, kívánja is.

 

De ugyanez volt a popóval is, hónapok voltak, míg rébeszéltem, hogy legalább újjal, közben, kicsit, úgy is neki lesz jó, végén már kérte, hogy azzal is menjkek bele, aztán még orgazmusok is jöttek popószex közben... szóval, sok a buta gátlás a fejekben...

 

Azzal is egytértek, hogy mikor mi csináljuk szájjal, ők sem finyákolnak, finyákoltak, hogy utána smárolás.. akor mi?

 

Mint írtam, anyatej tisztaságú... főleg ha lenyeli, alíg marad íze, de ha szar az íze, álltalában te3 tehetsz róla magad!!! :D

Link to comment
Share on other sites

 

Nyelni, vagy nem nyelni, mindenkinek a saját dolga... Én ezzel úgy vagyok, hogy szopni imádok, de az ízét utálom xD Úgyhogy mi kompromisszumot kötöttünk: nyelek (köpködni amúgy is utálok), de mindig van a közelben valami nagyon édes gyümölcslé(barack, körte), ami lemossa az ízét...

Amúgy az ízérzékelést még a lány szájban tenyésző baktériumok is meghatározzák, személyes példa erre, hogy hónapokig keserűnek éreztem, aztán egy antibiotikum-kúra után egészen más lett az íze, sokkal édeskésebb, holott a barátom nem változtatott semmit az étrendjén (ugyanúgy csokin él, gyümölcsnek közelébe se ment).

 

Link to comment
Share on other sites

Még a végén kiderül, h a csajok beválalósabbak, mint a srácok. Muszály lesz mentenem, de legalább őszinte leszek. Mi abban a baj, ha egy csaj/lány/nő/asszony (megfelelő rész aláhúzandó) lenyeli. Ha utána csókolózni akar, legyen. Ki a rákom szokott ... közben fogat mosni. De hogy ha már mentek döntetlenre, akkor stílusosan tegyem: nem egy példa volt rá, h a megszakításos módszerreé védekeztünk párommal, aztán ki, rá a hasára, és lenyaltam. Na, oszt akkor mi van?! Ha biológiai tanulmányaim nem tévednek csak örökítő anyag van benne meg fehérje. Szóval bátran kijelenthetjük, h sokkalte egészségtelenebb dolgokat eszünk az asztalnál, mint az ami kijön. Gondolj csak itt a szénsavas üdítő, csoki, egyebek. És én ebben semmi perverziót nem látok. Szóval aki most fújolni akar, az meg tehet egy szivességet...

Egy tipp a végére. Ha elvársz valamit a párodtól, azt adni/viszonozni is kell.

Link to comment
Share on other sites

'zanzaTomi'

 

Végre hasonlóan gondolkodó... a csajok is (már akivel én találkoztam) ettől beindulnak (3 is)

Én is sokat smároltam utána vele, egyszer le sem nyelte, arca is olyan volt, lenyaltam, és közösen smároltuk el :)

 

De alul is teletankolás után is franciáztunk, én is szaftos dákóval voltam lecsókolva, meg ő is telepumpált pinussal volt kinyalva. Ettől úgy bepörgött, majdnem szétszedett, és sokszor ki kellettelégítenem egymás után, hogy lecsituljon.....

 

Fenti vitához: Primitív beszólások helyett inkább jó tapasztalatokat írjatok, szerintem aki ilyen cikkeket olvas, nem a bugyutaságra kíváncsi, ami spájz primitív éhségére reagál, csak a helyet pazaljátok pár mondattal. inkább meséljétek el, mi jót csináltatok, had olvassuk, tanuljunk... már ha valaki nem finnyás. Amúgy a spermában épp kevés a fehérje, inkább asszem szőlőcukor, meg aminósavak meg mittomén mi van benne, de ha olvastad, írtam épp erről, itt, hogy anyatej tisztaságú anyag semmi, de semmi egészségtelen nincs benne, tiszta, persze ha nem beteg a manus...

 

Volt barátnőm nagyon odavolt ezektől, és engem is felizgatott a dolog, úgyhogy az eksön utáni szaftos franciázás kb kb minden harmadik alkalommal napirenden volt.

 

Hasonló barátnőt keresek most, mert eszméletlen volt vele, ha nem lett volna randa hazudós, egy csomó dologban, akkor még most is vele lennék. Ex prüdebb feleségem után teljesen felszabadító volt egy ilyen tabuk nélküli csajjal...

 

Igaz, vége felé exemmel is volt ilyen franciázás, de ő szájába sem engedet elmenni, csak szopott... de puncikanyalás nála is volt utána, de ez elég egyoldalú volt...

 

Csajszik, meséljetek már valamit részletesebben, pasijaitok ilyeneket nem csinálnak? vágynátok ilyenre? (én nem szemtelenkedem, hogy velem ,csak úgy, illetve így álnevekkel... felizgat titeket az ilyen? vagy hidegen hagy?

Link to comment
Share on other sites

Na, igen, erről beszéltem.

Bár én nem a mondvacsinált művész vagyok, és próbálok is letenni valamit az asztalra a sörösüvegen kívül. A művészek sokszor bejönnek a csajoknak, néha egy éjszakára, néha többre. Aztán lehet "vandálkodni" hihi. Nem mintha most rá lennék szorulva, mert van egy csodálatos (szintén művész) párom/barátnőm, akivel majdnem tökéletesen egy hullámhosszon vagyunk, igen ott is.

 

De ha már ugye légyott, akkor szerintem ösztönből, amiről úgy érzed, h mehet, az mennjen is! Ne kérdezd, ne utalj rá, csináld!!!

Ésolyan érdekes, h amelyík csaj csinálta nekem (h visszakanyarodjak a témához) annál nem volt kérdés, h igen, de volt aki pusztán egy érintéssel, egy simítással úgy felhúzott, h hatszemélyes katonai sátrat csináltam a takaróból azonnal. Bár az a nő idősebb is volt nálam három évvel.

Link to comment
Share on other sites

'

Csajszik, meséljetek már valamit részletesebben, pasijaitok ilyeneket nem csinálnak? vágynátok ilyenre? (én nem szemtelenkedem, hogy velem ,csak úgy, illetve így álnevekkel... felizgat titeket az ilyen? vagy hidegen hagy?

Párom egyszer kifejtette, hogy miután "teletankolt", szívesen kinyalna, bár sajnos még nem került rá sor (utóbbi időben orális szexre sincs nagyon alkalmunk), de én speciel a gondolattól is bizsergek :rolleyes: tudom, nem vagyok teljesen normális...

Link to comment
Share on other sites

Párom egyszer kifejtette, hogy miután "teletankolt", szívesen kinyalna, bár sajnos még nem került rá sor (utóbbi időben orális szexre sincs nagyon alkalmunk), de én speciel a gondolattól is bizsergek :rolleyes: tudom, nem vagyok teljesen normális...

Ahogy a vasutasok mondják, ami késik, az még jöhet!

 

Nóca kedves, nagyon is normális vagy, egy egészséges csaj! ezt még a prüdexnejem is bírta, sőt feltüzelte...

Ha én valakit szeretek, és mindenkinek így kéna, azt szőrőstül, bőrőstül, szaftostól. ami hozzá tartozik.

 

Tudod mi lehetett a baj a pároddal ekkor? Sokszor én is vágytam erre, sőt, azt hiszem mindíg, de kb minden negyedik, ötödikre csináltam meg. Mert amikor egy férfi elélvez, utána drasztikusan leesnek a vágyai. Ez azért van, mert az orgazmus érzését okozó vegyületek olyan intenzív kémiai hatásúak, hogyha azt percekig hagyná a szervezetünk tombolni, teljesen kikészítené, leégetné a szervezetünket. Ezért az orgazmushoz való vegyületek kibocsájtása után, a szervezet pár másodpercel kibocsátja az ellenszert is! Na, ez lelohasztja a vágyakat is sokszor.

 

De talán kitűnt, hogy legtöbbször, mikor megtettem, akár puncusba tejelés után, akár szájba, és csókolóztunk, ez totál újra felizgatott. Tehát, ha a párod eleve úgy gondoljaq, hogy most ezzel a lövéssel végez, akkor már lelkileg tuti nem is áll készen erre, mert ezt elsősorban felspanolva lehet, főleg első esetekben megtenni. Tehát eleve úgy tervezzétek, hogy egy többmenetes alkalomra készüljön lelkileg, és ne egy lecsengés hangulata legyen ,hanem akkor neked kell valamit tenned, mondanod, felszopikázni kicsit, és pl ha "teletankolás" után úgy lucskos farkincáját jól elszopogatod, akkor lehet önkéntelenül is befranciázik neked egyet úgy ázottan, csöpőgősen is, főle,g ha úgy viszed a hangulatát, és úgy helkyezkedsz, hogy értse :D

 

amúgy örülük, ha bizseregsz, épp ezért próbálom mondani, meséljetek ilyen megtörtént dolgokat, ki kit szeret, mert egymondatos hozzáröffenésekre szerintem kevesen kíváncsiak, így izgi!

 

Ha szeretsz ilyeneket olvasni, ajánlom a tortenetek.hu-t, asszem jól írtam, ott sok sztori van. én már jobban szeretek olvasni, iagz nem megírt, hanem valós eseteket, mint pl filmet megnézni, azok olyan unalmasak, egykaptafára valók, bár nemrég láttam nagyon, de nagyon lucskos filmet, na az felizgatott! De a mellesleg oldal történetei nagyon jók, több év után tegnap kerestem rájuk újra. írtam is oda nagyon érdekes storimat, lehet egyeseknek kicsit sok is... bár fiatalon tettem, hát.. ham egtalálod, majd megtudod :D Nagyon izgató, nagyon őszinte, nagyon részletes :DDD

Link to comment
Share on other sites

Ja, és még valami, hogy a téma címéhez közvetlenül is szóljak, mikor úgy, teletankolt száját csókoltam, meg sokkal többször a teli punciját, bizony nyeltem is, tehát nem csak megnyalogattam kicsit. A szájában lévőn szépen megosztoztunk, mert volt bőven, ami szájába ment, főleg ő nyelte le, de az arcáról meg főleg én, és sokáig csókolóztunk úgy, hogy volt a szánkban bőven, mert előre mondtam neki, ne siesse el. Ezt igazából kb egy hónappal előtte már tervezgettük, csak akkor szánta el magát rá. De sokszor kóstolgatott már előtte, a teli puncijába mártott újjáról nyalogatta, a hasára, hátára élvezést is így kézzel, újjal nyalogatta, tehát készült rá. Én meg alíg vártam, mert exemből is sokszor már kinyaltam így. Nagyon izgató, tényléeg bizsrgető, mikor a punci, és a sperma íze keveredik, és egy meleg lyukból folydogál kifelé... hát, szóval nagyon várom, hogy újra összejöjjön valami olyan párnak, aki szereti magát annyira, hogy megengedje nekem, hogy megtegyem ami neki nagyon jó! (több ismerkedést is most lefújtam, mert nem passzoltak a dolgok, kicsit válogatós vagyok... sajnos, vagy nem, nem is tudom már )

 

Szóvaé , bővebben írjátok le ti is, pl hogy mentetek bele pl először, hogy ízlett. vagy volt, hogy a pasi akarta, ti meg nem, és konflikt lett belőle, vagy ő meglepődött pl, mikor ti simán megtettétek. ilyeneket elmesélhetnétek!

Link to comment
Share on other sites

Ahogy a vasutasok mondják, ami késik, az még jöhet!

 

Nóca kedves, nagyon is normális vagy, egy egészséges csaj! ezt még a prüdexnejem is bírta, sőt feltüzelte...

Ha én valakit szeretek, és mindenkinek így kéna, azt szőrőstül, bőrőstül, szaftostól. ami hozzá tartozik.

 

Tudod mi lehetett a baj a pároddal ekkor?

Baj semmi :D Egyszerűen csak, mint mondtam, nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni, az iskola és a munka miatt, és testi kapcsolatra nem igazán van lehetőségünk (szülei általában otthon vannak, öccse meg imád a szobájában ellenni és képtelenség onnan kirobbantani, az én őseim meg nem rajonganak érte és nem szeretek vele itthon lenni), ha meg együtt vagyunk, az idő szűkössége miatt nem tudunk hosszabbat tervezni. Ha meg nagy ritkán sikerül hosszabb időt együtt lenni, akkor egymás után 2-3 menet is lemegy, tulajdonképpen beleöljük egymásba a felgyülemlett szexuális energiát... :D (De erre mondom, sajnos nincs lehetőség, a fent említett mondat meg nyár végén hangzott el, azóta max 1-2 gyors numerát sikerült lebonyolítani... )

 

Link to comment
Share on other sites

Gátlásosság kérdése, hogy ki megy bele, és ki nem. Egyénfüggő, és szerintem teljesen természetes is, nem pedig morbid perverzség. Hiszen ha mindkét fél akarja, abban nincs semmi kivetnivaló, ezzel szemben a perverzség az, bármilyen téren az életben, ha valaki olyasmit erőszakol a másikra, amelyet az illető nem szeretne.

Személy szerint nekem semmi bajom sincs a szerelem nedveivel, sőt, imádom kifejezni általuk a rajongásomat, az előző partnerem azonban eléggé gátlásos volt. A kezdeti szerelem hevében tüzesebb volt, de utána vonakodott az orális dolgoktól.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmm...Lilla912 ez érdekes történet volt.Viszont hogy a fenébe hozza elő egy fiú hogy nyelje le.Sajnos megkérni nem lehet.

Na jó ennél durvább felállásra kíváncsi vagyok.Hogyan beszélsz rá egy nőt hogy nem a szájába hanem az arcára menjen el a fiú.

Bocs de ez a filozófiai vita érdekel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...