Jump to content
PirateClub.hu

Nyelni vagy nem nyelni?


herites
 Share

Recommended Posts

Én nem tudnám többet megcsókolni a barátnőm, ha lenyelné, vagy egyáltalán a szájába kerülne <_<

 

Egyetértek. Szerintem a bnőm szája nem arra való, hogy én a farkamat rakjam bele. Ez a poharas dolog pedig nagyon jó példa volt. Lehet, hogy kisfiús a gondolkodásom, de szerintem a sima szex is lehet fenomenális, nincs szükség sem orálra, sem pedig análra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szia maximo és akta! annyira örülök annak, hogy ilyen vélemények is vannak már. kezdtem megijedni....... örülök ha tisztelitek, és szeretitek a lányokat, és szépen nyilatkoztok róluk. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ez hülyeség!!!

Szerintem annál jobb nincs ha lenyeled a kedvesed cseppjeit!!!!! Először nekem se tetszett, sőt én meg sem akartam csinálni.......undorottam tőle....de aztán rájöttem, h ha szeretsz egy pasit akkor megteszed neki, mert azért a másik oldala is király:) Aztán ahogy egyre többx nyeltem, el keztem megkedvelni...:P Imádom, mikor én ezt csinálom, ő meg adja azokat az isteni hangokat, rohadtul beindulok tőle...:D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez elvárható egy lánytól, hogy lenyelje...! Mi sem köpködünk nyalás közben (vagyis én tuti nem). A kedvenc szövegem, amivel a csaj ki akar bújni a dolog alól az ez: "Ez olyan megálázó...". Na én erre leszek ideges nagyon, bár ilyenkor szoktam azt ecsetelni, hogy ha ő elvárja, hogy kinyaljam (mégha néha nem is mondja ki) én is elvárom, hogy csabicsekkeljen le engem. És elmagyarázom neki, hogy ez egyáltalán nem megalázó, hogy örömöt okoz nekem, mert egy férfinak ez is kell egy kapcsolatba (legalábbis szerintem). Ez az én véleményem, ha valakinek más a véleménye az nyugodtan reagáljon és beszélgessünk el :)

 

u.i: Azt hallottam, hogy amerikában egyáltalán nem tabu téma szopás és kb gáz vagy ha nem szoptál le valakit. Ja és fiúk igyatok sok ananászlevet, mert attól jobb íze lesz (nem saját tapasztalat, barátnőmé) :D

Link to comment
Share on other sites

Figyu... a szopás nem megalázó, viszont az örömfolyadékunk lenyelése elhiszem, hogy sok csajszinak az lehet. Én sem biztos, hogy szeretetből lenyelném a barátnőm nagyobb mennyiségű spriccjeit :)

VISZONT az biztos hogy mivel a férfiak többszörsen is vizuálisabb lények mint a nők, ezért az, ha lenyeli egy csajszi az a szemünknek jó elsősorban... mondjuk annak nagyon :D

Link to comment
Share on other sites

érdekes dolgok születtek itt, Én aztmondom nyelni! miért? mert Én szeretem, és számomra ezis beletartozik a normális szexbe, most ha aztmondja hogy nemakarja, persze nemfogom erőltetni, de Én szeretem ha lenyelik, egyáltalán nem tartom megalázónak, és imádok nyalni, hosszúúhosszúúú ideig :D

Link to comment
Share on other sites

srácok-srácok.....mik vannak itt? :)

nem mondom, h tökéletes nő vagyok!!!

én is annak idején azért mentem bele a dologba( parkban éjjel 2 körül!), mert azt mondta a pasim, h nem merem meg csinálni.....!!!

És én utálom, mikor ezt mondja, miért ne merném, jó akkor csin. először.......és azt mondta h lenyelni meg pláne nem merem.........hát én meg tettem:D

Egész éjszaka azt hajtogattam, h MEGCSINÁLTAM!!!!!

És tudjátok, miért??

Mert én sem hittem, h megmerem. Meg azt mondta, ha én ezt meg merem csinálni, ő is megcsinálja a másik párját:P!

Én már meg szoktam az ízét...:) Minek ahhoz ananász?

Az elején még nekem is baromi keserű volt....csak úgy ittam rá, meg köhögtem utána.

De szép lassan belejöttem és a párom szerint profi szinten űzöm:)!!!!! :P

 

Link to comment
Share on other sites

Hát mi még ott tartunk, hogy én rendszeresen el szoktam vinni a számmal (nagyon szép látvány szerintem), de ő még csak a kényeztetésig jutott el, mert fél. De ez nekem nem baj, nem szeretem ha erőltetett a dolog, mert az csak sokkal rosszabb lesz. Szeretni szeretné, de még nem meri.

 

Amúgy meg hogy undorító; sztem ez hülyeség. Én úgy fogadtam el őt ahogy van, és sztem ő is, sőt biztos vagyok benne.

Ennyi erővel már a csókolózás is undorító, mert a szádban többmillió baktérium van alapból, nem beszélve ha esetleg beteg, megfázott. Én ilyenkor is megcsókolom, s tudjátok miért? Mert SZERETEM!

 

Ennyi erővel ha úgy jön haza pl. edzésből akkor nem öleled át, nem csókolgatod a nyakát; mert izzadt?

 

A testnedveink hozzánk tartoznak, persze az ésszerűség határán.

 

Csak ez némelyeknél nagyon hamar meg van húzva, valakinél meg nagyon el van engedve a gyeplő......

 

Ja: És én mikor kényeztetett, akkor mindíg megcsókolom köszönet képpen.

 

Szerintem ti is ezt csináljátook nem?

Link to comment
Share on other sites

:) Ezzel én is úgy voltam még az első alkalom előtt, de bocs félreírtam. Nem félünk hanem mint minden ember tart az új dolgoktól. Pl: Az új pózoknál is így volt, de mára már kivűlről fújjuk a Káma-Szutrát :lol:

Az új dolog nálunk a szex volt, és abban minden. (szüzek voltunk mikor összejöttünk)

Még nem volt ilyen élményben része, részem, ennyi az egész.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hát mi még ott tartunk, hogy én rendszeresen el szoktam vinni a számmal (nagyon szép látvány szerintem), de ő még csak a kényeztetésig jutott el, mert fél. De ez nekem nem baj, nem szeretem ha erőltetett a dolog, mert az csak sokkal rosszabb lesz. Szeretni szeretné, de még nem meri.

 

Amúgy meg hogy undorító; sztem ez hülyeség. Én úgy fogadtam el őt ahogy van, és sztem ő is, sőt biztos vagyok benne.

Ennyi erővel már a csókolózás is undorító, mert a szádban többmillió baktérium van alapból, nem beszélve ha esetleg beteg, megfázott. Én ilyenkor is megcsókolom, s tudjátok miért? Mert SZERETEM!

 

Ennyi erővel ha úgy jön haza pl. edzésből akkor nem öleled át, nem csókolgatod a nyakát; mert izzadt?

 

A testnedveink hozzánk tartoznak, persze az ésszerűség határán.

 

Csak ez némelyeknél nagyon hamar meg van húzva, valakinél meg nagyon el van engedve a gyeplő......

 

Ja: És én mikor kényeztetett, akkor mindíg megcsókolom köszönet képpen.

 

Szerintem ti is ezt csináljátook nem?

 

 

Full egyetértek veled! Szinte pont ugyanezt akartam leírni... Én se köpködök nyalás közbe a nedveitől, sőt imádom őket. Akkor ő is lenyeli, mert szeret, és lehet hogy azt is szereti. Ennyi.

Mikor először csinálta akkor aktus után kiköpte.és következő alkalommal megkérdeztem tőle hogy mikor fogja lenyelni. Azt mondta még arra várnom kell, de ki fugjuk(fogja) próbálni. Úgyhogy most várok :D

Egyébként eléggé fél az újdolgoktól, mert még csak 15 lesz. én meg annyi vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

Az én barátnőm még enm volt 18 amikro először szopott és mondtam neki h el fogok menni...

És erre scak annyit modnott h kit érdekel. Jó első alkalommal ivott utána vizet de azóta már megszokta. Am fiuk h ha egy csjanak nem tetszik az íze akkor:ananászlé,eperlekvár és miegymás

Link to comment
Share on other sites

Hájjjjjjjjj!

Huh elég kemény hszek vannak... gondoltam csatlakozom... :D

Az én véleményem az, ha valami jó az egyik félnek(még ha másiknak nem is annyira) akkor is be lehet vállalni, majd ugyis "visszakapja"!

Egyébként mivel a nőknek jutott a többszörös orgazmus, már csak ebből az okból is kényeztethetnek kicsit jobban a minket, csávókat ;) !

Még annyit, ha egyszer kipróbáljátok és látod hogy nem jó neki(legyen az lenyelés, anál...) akkor többet nem csináljátok, de egyszer mindent ki kell próbálni(a kakievést azért nem mielőtt valami nagyeszű beirná megint...)! :)

 

Ja és egyébként nem vagyok a lenyelés híve, de azért szájjal legyen befejezve a dolog ;) !

csocsi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:D

Én is a szájjal befejezés híve vagyok, de már csak a 2.-nál és a továbbiaknál vállalom a nyelést, mert ha pl nem tudtunk együtt lenni pár napig, utána azért elég nagy mennyiségű a dolog és az nekem annyira nem jön be...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát, van pár vélemény és álláspont. Ráadásul ahhoz képest, hogy milyen régi a topic, még mindig „aktív”. Így én is leteszem a voksom.

Ha akarja, nyelje le. Nekem attól már nem lesz jobb. :lol: De semmiképpen ne hagyja abba a vége előtt. Amennyiben az íze miatt (vagy, mert valami más okból nem jön be) ki is köpi, tegye. Csak ne úgy, mintha éppen radioaktív anyagot kapott volna. Lehet azt normálisan is megoldani.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dah...:D télleg micsoda hsz-ek :D naszóval jocyx igazad van; ha már ezt megteszi érted ez a legkevesebb szerintem.És amúgyis nem annyira szörnyű mint amiennek tűnik.Sokan pl az anál szextől undorodnak...idegi alapon,még nem is próbálták és mégsem tudod rávenni őket h pedig bizony jó is az :P

Link to comment
Share on other sites

Volt csajom is 13 évesen simán lenyelte:D Igaz a mostani bnővel nem csinálnám meg, mert az ő szemszögéből kicsit megalázónak tartom B):angry::D

 

Kösz srácok ennyit ritkán röhögök

 

Link to comment
Share on other sites

Nemtudom ki hogy van vele, de én úgy vagyok, hogy vannak csajok akik szexuálisan izgatnak, és vannak csajok, akiket sokkal többre tartok, mert ők mások. Akik szexuálisan izgatnak azoktól általában elvárom, bár nem mindig említem meg nekik, de a másik kategóriában már teljesen az a lényeg, hogy ő mit akar. Ha szóba hozza, akkor oké, ha nem, akkor én nem eröltetem. Nem ugyanúgy értékelem őket. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ilyen már nekem is volt hogy aki csaj bejönn azt csak kényeztetni akarom csak hogy ő élvezze....

De van olyan is hogy simán amit én adok azt kapjam is vissza....

 

De az miért vna hogy vkit csak kényeztettni akarok és nem kérek vissza semmit belőle?... :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ugy van semmit sem szabad erőltetni. Sokan azt gondolják undorito lenyelni. mert ez egy uj dolog egy lány számára a kapcsolatukban. ha pedig belejön, megszokja minden zökkenömentesen megy. de ot van a másik rész ahol nem birja a lány megszokni, amit meg is lehet érteni. ha egy férfinak kéne a lány trutyiját lenyelni az sem teccene hát akkor a lánynak miért kéne h teccen.

 

ez a része a sexnek manapság nagy divatba jött, már nem tabu erröl beszélni és cselekedni, és vannak ojan lányok akikrákényszeritik magukat a lenyelésre a páruk érdekében. ez nemjo dolog.Minden kapcsolatnak szenvedélyesnek és nem eröltetettnek kell lennie..

 

Eég egyszer látni egy lányt h öklendezik a dologtol a szájában és már el is megy a kedv mindentöl.

 

Tökéletes harmoniában élek a partneremmel és mindent megbeszélünk, igy ez sem marad ki.

mi nem eröltetjük...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

13 voltam, mikor először élveztek a számba. És elsőre lenyeltem.

Szerintem is teljesen hozzátartozik egy orális kielégítshez, hogy a srác elmehessen a számba. Az eddigi barátaim mind nagyon kedvesek voltak ilyen téren, mert szóltak, ha úgy érezték, nem tudják már tartani magukat. Kivétel nélkül mind meglepődött, mikor mondtam, hogy nem zavar. Ebből arra következtetek, hogy nem sok lány/ nő hagyja.

Szerintem, ha a fiú elmegy a nő szájába, az dicséret, hogy jól csinálja, élvezi (és ezt ilyen módon ki is mutatja.)

Az ízéről meg annyit, hogy nem hal bele az ember, ha lenyeli; nem kell játszani az ondóval a szájban, és akkor nincsen ott hosszú ideig, igazából egy kis ideig lehet csak érezni az utóízt.

Azt viszont én magam nem hagyom, hogy megcsókoljanak, ha tele van a szám :blush: Számomra az a tabu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele!Tény mi tény hogy a férfinek a legjobb ha befejezik(ez forditva is igaz,a lányok is jobban szeretik) a másik része hogy nyelni vagy nem nyelni az meg már sztem a lány had döntse el!Neked már abban semmi örömöd nincs ha lenyeli vagy nem...legalább is én ezt így érzem!A másik hogy utána kevernék-e vele!Alap hogy nem...ezért nem is várom el a páromtól...ez olyan mint ha maszturbálsz és belecsapod a szádba...én egyszerüen elhánynám magam tőle!

Üdv.:Toto_71

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...