Jump to content
Kr@sstheon1y

Microsoft Windows 10

Recommended Posts

Hi All! Win10-et használok de másik (Comodo IS) tűzfallal. Mivel nem kívánok párhuzamosan két tűzfalat használni (amire a W10 is figyelmeztet) ezért megpróbáltam a szolgáltatások közül letiltani a W10 tűzfalát. Na ezután a Posta üzeneteiben a netes linkek nem működtek. Ha újra engedélyeztem a két tűzfal párhuzamos futását akkor a linkek ismét működtek. Miért van ez? Bünti a Mikrofostól?

Segítséget szeretnék kérni.

Frissítés után nem nyílik meg  start menü bal gombbal, hanem csak jobb egér gombbal, a számológép nem működik, de nincs is a parancs ikonja a megszokott helyen (Start menüben, és/vagy start menü/programok/kellékek, vagy ott akárhol, össze keresgéltem mindenhol) a system32 mappából indítottam, de nem megy, azt írja ki, hogy "ezen calculator megnyitásához uj alkalmazás szükséges"... a Tálcán a hang ikon sem müködik, hogy állíthassam a hangerőt (szerencse hogy van multi billem)

Az ablak beállításokat sem menti el, ennyit tapasztalatam az elmult 4-5 napban, amióta frissített.

Hogyan tudnám ezen hibákat javítani? esetleg valamiféleképpen a win10 dvd-el?

(amugy a microsoft oldaláról származik a w10 op rendszer, azt telepítettem fel.)

Bocs az írás hibákért, de nagyon siettem... Go meló :/

Probléma megoldódott...

sSzisztok!

Segítségre lenne szükségem. Ugyanis az ms configban elállítódott az indítási beállítások amely normális esetben " szokásos indítást jelent" Jelenleg  szelektív indításra " állítódott..

Olyan hozzáértő személy segítségét várom aki érti a szakma rejtelmeit, ill. találkozott hasonló problémával és sikerült megoldania.

Előre is kösz.

Ha valamit kivettél a rendszerindításból, akkor szelektív indításra vált. Nincs vele baj.

Szia BDa We!

Köszönöm megnyugtató válaszod.

Üdv;

:)

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék, Windows 10 licenszel kapcsolatban.

w10 teljes Telepítés után Mocrosoft Toolkit 262 -vel aktiváltam a w10 et... minden fasza...

DE! Kb. rá egy hónappal kiírta, hogy a windows licensze hamarosan lejár. (közben a windows aktiválva volt, csak ezt a licensz dolgot írta ki mindig!)  Na mondom sebaj, aktiválom ujra  a tookittel, ami sikerült is, mert nem írta ki ujra.

Most rá egy hónappal megint kiírja ugyan ezt. Ujra aktiválom a toolkit 262-vel, mert más programom nincsen, de valaki nem tudna valami hatékonyabb megoldást kitalálni, vagy orvoslást erre? valaki találkozott már ilyesmivel?

Az is lehet, hogy nem jól csináltam az aktiválást?

A rendszer Windows 10 Home.

Várom a tanácsokat, segítségeket, tippeket! :)

Edited by JarvanIV

Hello.Én ezt használom Kmspico 10.2.0. finál.Nálam tökéletes.Feltöltöttem neked minnél elöbb szedd le mert törlik

https://mega.nz/#!ckZU2JaL!xiyc2n22jLS32C3Puhi6InIygv_XYRNSPVqMWiKbfBE
  • Upvote 1

Köszönöm, már nagyon vártam a segítséget! :)

Ki próbálom! :)

Kicsit megkésve, de azért leírom, akinek ez fontos infó, hogy nagyon bevált, köszönöm kirusz1! :)

Örülök hogy jó lett :)

Sziasztok!

Van a lakásban 3 db Windows 10 Pro 1809-es verziójú asztali gép. Az egyik gépen vannak megosztott mappák amit minden gépnek látnia kellene, de sajnos nem így van. Teljesen random, hogy melyik látja a másikat. Tegnap például mindenki látott mindenkit, ma viszont csak az egyik látja a másik gépeket, azok viszont semelyiket sem.

Próbáltam már az interneten fellelhető minden megoldást kipróbálni.

A hálózat magánra van állítva, a megosztás és a hálózatfelderítés be van kapcsolva a jelszavas megosztás ki van kapcsolva. Tegnap mindhárom gépen alaphelyzetbe lett állítva a hálózat. Utána minden jól működött több újraindítás után is.

Eset Internet Security van mindhárom gépen és ott a hálózat menüpontnál mindhárom gép kapcsolódik a hálózatra. Próbáltam kiiktatni az Eset-et de akkor sem változott semmi.

Amikor Windows 7-es rendszerek voltak minden gépen ez a megosztás atom stabilan működött.

Mi lehet a probléma, mitől függ, hogy a megosztás működik vagy sem?

Nem érhetŠel leírás a fényképhez.