Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 10


Kr@sstheon1y
 Share

Recommended Posts

Nálam 2 hiba van.

Usb wifi adaptert használok, és mikor vissza tér készenléti módból nincs ott az usb. Újra ki és be kell dugni.

Ötlet esetleg?

 

A másik peig ,hogy mikor a naptárra vagy a posta ikonra kattintok, megjelenik 1pillanatra majd egyből be is zárja az ablakot. Ez mind a kettőnél így van...

 

 

usb probléma megoldva!!

nálam is volt ilyen gond, de nálam azt játszotta el a win10 hogy kihuztam a wifi adaptert és kékhalál, zsiruj a gép 3honapos nem valami ezeréves, ugyhogy format, és vissza  a win7, szerintem ez még legalább 1év mire rendesen müködik majd a win 10

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szép napot!
Olyan kérdésem lenne, hogy az edge böngészőt hogyan lehetne úgy beállítani, hogy film vagy zene vagy bármi letöltése közben ha kilépek teljesen a böngészőből, akkor ne szakadjon meg a letöltés? Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Sehogyan. Ilyet egyik böngésző se tud.

 

Az előző kérdésedre visszatérve pedig... A böngésző fixen a Letöltések mappát használja, nem lehet átállítani máshova. Ennek ellenére ha magát a Letöltések mappát mozgatod, ugyanazt a hatást éred el.

 

Menj be a C:\Felhasználók\Név mappába, azaz a saját neveddel ellátott mappába. Itt a Letöltések mappára jobbklikk, Tulajdonságok. Felül a Hely fülön meg lehet változtatni a fizikai helyét, és onnantól a böngésző is oda tölt.

Link to comment
Share on other sites

"lx-ir" kérdésére!

 

Hali!

 

https://www.internetdownloadmanager.com/download.html
Gondolom párszor bezártad letöltés közben a böngésződet, ezért is kérdezted.

A fenti programmal zavartalanul tölthetsz le, a böngészőtől függetlenül is.

Persze úgy is, hogy amit a böngészővel kijelölsz, azt majd az a program tölti le.

30 napos próba idő, de a programok topikban találsz hozzá "okosságot"

 

 

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sziasztok!

Pár hozzászólással korábban valaki leírta hogyan kell "A Microsoft Windows 10 tartósan aktivált "legalizálni".

Valaki próbálta már úgy, hogy tényleg működött is? Esetleg korábban ment és egy ideje nem lehet így "okosítani"? Én akárhogy próbálom nem akar összejönni, pedig többször többfajta Win7/8 > Win10 kombinációt is kipróbáltam. Próbáltam Dazzal és KMSpicoval is aktiválni az Win7et ott még jónak tűnik, de aztán amikor felmegy a WIN10 és bedugom a netet, akkor nem aktiválódik.

Link to comment
Share on other sites

roberto: Nem sok különbség van, mivel a máshonnan leszedetteket is ugyanúgy kell aktiválni. Én a Media Creation Tool-lal leszedettet használnám, csak arra kell ügyelni, hogy magából a Media Creation Tool-ból az aktuális legújabbat használd, mert régebbi verziónál előfordulhat, hogy nem a legújabb Windows verziót tölti le, hanem egy régebbi build-et.

steve802: Szerintem nem éri meg a szenvedést (annak a kinyomozása se, hogy miért nem működött nálad :D). Egyszerűen aktiváld egy KMSPico-val, azt is csak maximum félévente kell megismételned.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Pár hozzászólással korábban valaki leírta hogyan kell "A Microsoft Windows 10 tartósan aktivált "legalizálni".

 

Valaki próbálta már úgy, hogy tényleg működött is? Esetleg korábban ment és egy ideje nem lehet így "okosítani"? Én akárhogy próbálom nem akar összejönni, pedig többször többfajta Win7/8 > Win10 kombinációt is kipróbáltam. Próbáltam Dazzal és KMSpicoval is aktiválni az Win7et ott még jónak tűnik, de aztán amikor felmegy a WIN10 és bedugom a netet, akkor nem aktiválódik.

Nekem akkor sikerült az, hogy  frissítés után aktivált legyen a rendszer, ha a Windows 10 Media Creation Tool progival indítottam a frissítést. Tehát először frissítettem a rendszert, akkor aktivált lett a rendszer automatikusan. Persze a Microsoft fiókba is érdemes belépni utána. Ha így frissítettem akkor minden OK, ha lemezre kiírt (pendrive-ra készített) telepítő médiáról indítottam a frissítést akkor nem aktiválódott nekem sem. Akkor maradt a KMSpico az működik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sziasztok. nem tudja véletlen valaki hogy hogy lehet kikapcsolni a win7 ben azt a kis ikont az asztalon ami a win10-et dobálgatja fel hogy frissitsek!!!! NEM KELL A WIN 10!!! Még ha fizetnének se

Link to comment
Share on other sites

Az sajnos nem elég, egyrészt mert ha letörlöd akkor visszateszi következő alkalommal, tehát el is kell rejtetni a frissítést. Ami szintén nem elég, mert mikor frissül a rendszer a jövőben, visszaállítja ezt a frissítést is újra elérhetővé és felteszi. Nekem az a dolog vált be hogy friss telepítéskor azonnal nem engedem feltelepülni és rejtetté teszem (így később sem tette vissza). Mikor korábban már fent volt és letöröltem és rejtettem visszajött, ahogy írtam.

Link to comment
Share on other sites

Ahogy hancock és tiger105 írta, A Vezérlőpult/Programok és szolgáltatások/Telepített frissítések közül törlöd a KB3035583 frissítést, majd futtatod a GWX Control Panel-t. A programmal törölheted a W10 letöltött telepítőfájljait és kikapcsolhatod véglegesen a frissítési értesítést. Használtam és tényleg működik. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Segitségeteket kérem.
A szomszédom Sony laptopján Win 8 rendszer volt(boltban előre feltelepitett-32 bytes),majd online feltelepitette a windows 10-t(64 bytes).
Ezek után a a beépitett webkamerát sehol nem lehetett megtalálni.
Kérdésem,hogy hol lehetne visszahozni a web kamerát?

Link to comment
Share on other sites

Tedd fel a gépedre ezt a Driver kereső programot!

Ha nem látszik, akkor Driver-t hiányolja!Amennyiben megvan hozzá a telepítő lemez, akkor futtatás Windows 7, 8 kompatibilis módban, akkor felfogja tenni!

http://data.hu/get/9536386/Driver_Booster_3.rar

Driver Booster-t futtatam végig,minden progit megtalált,ezt nem.

Mivel bolti telepitésü a gép,telepitő lemez sincs hozzá.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A topik mint látjuk a Windows 10 számára van létrehozva. Az, hogy kinek milyen korábbi Windows verziója van az jelen esetben senkit nem érdekel.

Pont úgy mint az ha valaki nem akar váltani.

 

Megértéseteket köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Windows 10-et használok, és az alábbi problémát vettem észre pár napja, van c:/ meghajtóm, és egy E meghajtóm, a C-n van 57GB tárhely, azon belül, van rajta 27,7GB szabad hely, semmit nem telepitek a C-re, csak a programokat, de nem is mindennap telepitek,miért van az,hogy változik a méret? egyiknap 27,7GB szabad hely,másnap 6,5GB szabadhelyem van, lefagy a rendszer, nem ir ki semmit, aztán kb 10 perc múlva helyreáll.. Kicsit idegesitő, pár napja csinálja ezt. Virusirtót használtam (nem talált semmit!)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Felraktam a Windows 10-et és olyan gondom van vele, hogy néha újraindítás után nincs egerem.

Majd, ha újraindítom a rendszert újra lesz egér.

Találkozott valaki ilyen problémával?

Egér: Trust GXT 25 vezetékes (Windows 7-nél semmi ilyen gond nem volt).

 

A másik jelenség, hogy hiába van az energiagazdálkodási lehetőségek között kikapcsolva a merevlemez alvó állapota az, ha nem használom leáll. SSD-n van a rendszer.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Szép napot!

Letöltöttem a Microsoft oldaláról a hivatalos legfrissebb Windows 10-et. Telepítésnél kiválasztottam a Pro. változatot és a telepítés rendben le is zajlott. Majd aktiváltam  Microsoft Toolkit-tel. Ezután letöltöttem az aktuális frissítéseket, majd az "ellenőrzésnél" azt láttam, hogy az eddigi Pro. változatból Enterprise lett. Miért változott meg? Ha valaki ebben tudna segíteni, akkor azt megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...