Jump to content
PirateClub.hu

Data.hu megint nem korrekt!


Guest Chili
 Share

Recommended Posts

....a data IS csak prémiummal működőképes....

 

Ha már te is prémcsitulaj lettél, így már tudsz feltölteni is, és meglehet, hogy összeszedsz vele annyi pontot, hogy azzal hosszabbíthasd az előfizetésedet.

Ha nem sikerül, akkor is adtál vele, nem csak vittél, így részesévé váltál annak a közösségnek, amelyik megosztja másokkal azt, amit tud.

Link to comment
Share on other sites

Ha nem írtok a JD fórumba sose javítják ki a plugint, persze jelen esetben a javítás annyi, hogy bejön a chaptcha egy böngészőben.

Már működik is.

https://board.jdownloader.org/forumdisplay.php?f=22
Módosította GirlPower
direkt link tilos
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok. Én is hasonló problémával küzdök,vagyis prémium datás előfizetéssel sem tudok semmit letölteni Flashget-tel. Mindenre 51 KB méretet ír amikor letöltöm. Nekem itt nem ad semmiféle képes ellenörzési ablakot.

Megköszönném,ha valaki megvilágítaná sötét elmémet, és ismét tudnám használni a letöltést. Üdv

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én is hasonló problémával küzdök,vagyis prémium datás előfizetéssel sem tudok semmit letölteni Flashget-tel. Mindenre 51 KB méretet ír amikor letöltöm. Nekem itt nem ad semmiféle képes ellenörzési ablakot.

Megköszönném,ha valaki megvilágítaná sötét elmémet, és ismét tudnám használni a letöltést. Üdv

Használd ezt, ha prémcsis vagy ->> MiPony

Semmi gondom, bajom nincs vele.

 

u.i.: Sajna, mostanában, egyre többször nem érdemes már segíteni, mert nem kap választ a segítő attól, aki felé jóindulattal élt.

Kihalófélben van az intelligencia.

Módosította szevahogyvagy
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Én azt nem értem, miért szenvedtek még mindig a datával. Egyrészt gyakran látom, hogy ezt vagy azt töröl a data(igen gyakran), másrészt pedig kitoltok azokkal a felhasználókkal, akiknek eszük ágában sincs datát használni, nem utolsósorban az általatok is jelzett problémák miatt.

Ajánlanám inkább a netshare.cz-t vagy a suprafiles.net-et vagy a linkget.-et.

A suprafiles.net nem töröl semmit, gyors a feltöltés, a letöltés meg még gyorsabb. És ezért még fizetni se kell. Tudom, mert kb. 2 éve használom. Használjátok Ti is, a datát meg felejtsétek el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...