Jump to content
Guest Chili

Data.hu megint nem korrekt!

Recommended Posts

....a data IS csak prémiummal működőképes....

Ha már te is prémcsitulaj lettél, így már tudsz feltölteni is, és meglehet, hogy összeszedsz vele annyi pontot, hogy azzal hosszabbíthasd az előfizetésedet.

Ha nem sikerül, akkor is adtál vele, nem csak vittél, így részesévé váltál annak a közösségnek, amelyik megosztja másokkal azt, amit tud.

• Upvote 1

Téma megosztása

Ha nem írtok a JD fórumba sose javítják ki a plugint, persze jelen esetben a javítás annyi, hogy bejön a chaptcha egy böngészőben.

Már működik is.

https://board.jdownloader.org/forumdisplay.php?f=22
Módosította GirlPower
direkt link tilos
  • Upvote 1

Téma megosztása

Sziasztok. Én is hasonló problémával küzdök,vagyis prémium datás előfizetéssel sem tudok semmit letölteni Flashget-tel. Mindenre 51 KB méretet ír amikor letöltöm. Nekem itt nem ad semmiféle képes ellenörzési ablakot.

Megköszönném,ha valaki megvilágítaná sötét elmémet, és ismét tudnám használni a letöltést. Üdv

Téma megosztása

Sziasztok. Én is hasonló problémával küzdök,vagyis prémium datás előfizetéssel sem tudok semmit letölteni Flashget-tel. Mindenre 51 KB méretet ír amikor letöltöm. Nekem itt nem ad semmiféle képes ellenörzési ablakot.

Megköszönném,ha valaki megvilágítaná sötét elmémet, és ismét tudnám használni a letöltést. Üdv

Használd ezt, ha prémcsis vagy ->> MiPony

Semmi gondom, bajom nincs vele.

u.i.: Sajna, mostanában, egyre többször nem érdemes már segíteni, mert nem kap választ a segítő attól, aki felé jóindulattal élt.

Kihalófélben van az intelligencia.

Módosította szevahogyvagy

Téma megosztása

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani,hogy ha a "lassú letöltés"-re kattintok a data.hu-n, akkor miért nem indul el a letöltés?

Téma megosztása

valószínű nagy / 200MB/ fölötti fájlt próbálsz letölteni, 

Téma megosztása

Nem 200 MB feletti a file-ok mérete. 3 különböző böngészővel sem indul el a letöltés.

Téma megosztása

Most próbáltam Crome-mal és megy! A letöltésre kattintva megjelenik egy nem vagyok robot ablak alatta azt pipa, és letöltés!

Megjelenik egy ablak, letöltés másként, enter.

Már megy is!!

Módosította atti69

Téma megosztása

Sziasztok! Lehet rossz helyen kérdezem, de nincs jobb ötletem. Milyen ingyenes letöltésvezérlőt, lehet használni, data prémiumhoz?

• Upvote 1

Téma megosztása

Én azt nem értem, miért szenvedtek még mindig a datával. Egyrészt gyakran látom, hogy ezt vagy azt töröl a data(igen gyakran), másrészt pedig kitoltok azokkal a felhasználókkal, akiknek eszük ágában sincs datát használni, nem utolsósorban az általatok is jelzett problémák miatt.

Ajánlanám inkább a netshare.cz-t vagy a suprafiles.net-et vagy a linkget.-et.

A suprafiles.net nem töröl semmit, gyors a feltöltés, a letöltés meg még gyorsabb. És ezért még fizetni se kell. Tudom, mert kb. 2 éve használom. Használjátok Ti is, a datát meg felejtsétek el.

• Upvote 1

Téma megosztása

Szia. A datához Free Rapid Downloadert használom. Könnyedén belehet állitani. Megy szépen prémiummal.

Sziasztok! Lehet rossz helyen kérdezem, de nincs jobb ötletem. Milyen ingyenes letöltésvezérlőt, lehet használni, data prémiumhoz?

• Upvote 2

Téma megosztása

Szia. A datához Free Rapid Downloadert használom. Könnyedén belehet állitani. Megy szépen prémiummal.

köszönöm

Téma megosztása