Jump to content
PirateClub.hu

Én képeim :)


Cruel
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Most regeltem, de egyből megtetszett ez a topic, szerintem nagyon jó!! :) Íme tőlem néhány kép, kezdő vagyok még, bármilyen tanácsot szívesen fogadok, ha valaki valamiben módosítaná csak hajrá! kíváncsi vagyok :) Igazából nagyon egy kaptafára készültek a képek (angel project :)) de talán valakinek tetszeni fognak ;)

post-67076-1178823179_thumb.jpg

post-67076-1178823230_thumb.jpg

post-67076-1178823447_thumb.jpg

post-67076-1178823601_thumb.jpg

post-67076-1178823629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Utolsó ami jó a többiben van hiba. Azért jó az utolsó, mert ahogy fénylik a szárny és s felkarján is van egy kis fény és ezért tényleg hihetőbb mint az elsőn ahol nem hat a testre semmi fény, nem válik ki a képből. Utolsó előtti is majdnem jó. A zajos köré tény valami keretet és egyből hangulatosabb lesz és ha lehet a keret részbe írd a szöveget.

Link to comment
Share on other sites

igen-igen, de az utolsón is wan egy aprócska baki, hogy az a csaj hibája, wagy Te rontottad el azt nem tudom, de a jobb oldala a csajnak kicsit, mintha el lenne törwe, csekkold le, lehet a fénykép ilyen alapból, de akkor jawítsd ki, am nagyon faja. Grat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen a legutolsó a legjobb a többi nem sikerült vmi jól... Naon jót nevettem a 4. képen :D retikülös angyalka :D majd ha belejössz a PS-be töröld le a tasiját... mindenestre csak így tovább! én is csináltam ehhez hasonló képet: http://www.deviantart.com/deviation/60758816/ Flegeton: nem prozom magam csak reklámozok :P

Link to comment
Share on other sites

köszönöm a tippeket. elhiszem hogy sokaknak nem tetszik csak az 1-ik, vagy az sem :D nem vagyok profi :( sajnos elég nehéz ps-t tanulni, nincs sok ötletem így tudás híján, ha a neten meg látok valami nagyon jó képet akkor elkezdem csinálni de szintén tudás híján elakadok valahol akkor nem nagyon van aki tud segíteni :(

 

m33ck: az a kép hibája, alapból ilyen :(

glevis: jaja a retikült nem tudtam eltüntetni :D meg róla sajna csak ilyen sz*r képem volt :S

flegeton: igazad van, kipróbálom az égetett keretet :happy:

 

természetesen amikor egy csaj meglátja ezeket az angyalos képeket egyből kell neki is, szal csináltam még valakinek :D:D bevallom most már marhára unom az angyalkákat :D ezekben sincs semmi extra :S valahogy el kéne jutnom 1-ről a 2-re :D azért megmutatom...

 

http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/13/44tj.jpg

 

http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/13/44tk.jpg

 

köszi az eddig válaszokat :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

a bal szárnya el van csúszva jobbra szal nincs középen.... a jobboldali szárnyát pedig vedd kissebre egy picit! itt is kell alkalmazni a perspektivikus nézetet. mellesleg nem teccik a kép lekaphattad volna szebb pózból is de ha nem te csináltad akk mind1.

Link to comment
Share on other sites

flegeton: a magyar tutorok nagyon alapok sztem. de külföldi oldalak sem viszik túlzásba.

 

glevis: egyik képet sem én csináltam. ilyet küldött hogy erre tegyek szárnyat ennyi, szóval a beállás az ilyen :S

 

ezt meg csak úgy most délután összedobtam: http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/14/467a.jpg

annyira talán nem rossz csak a henna árnyékait elrontottam túlságosan elüt az arcától, kijavítani meg nincs kedvem így marad :D

 

Link to comment
Share on other sites

csak annyit tegyél meg javítsd ki az angeles képben a perspektíva hibát! sztem jó ez a hennás kép az árnyékok is jók! de fel lehetne még tubózni ilyen pici villámefektekkel a hennán belül ilyen vékony sárga töréseket belevinni mind1 nemmuszáj csak 5let így is naon szuper! egy hiba: a mutató ujj és az áll érintkezésénél felesleges sötétítés, árnyékolás van ott belóg vmi sötét cuccos. jöhet a többi képed! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...