Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Kik indítanak ilyen idióta vs témákat ??? -.-

amugy szvsz a rockban rengeteg az energia mag a zene a megújulásról szól, ehhez képest

a rap monoton és nekem pusztításról szól

 

Öhh mennyi butaság van ebben a témában!! Nem láttatok még feketer rokkert ? :D

A Sepultura név mond valamit srácok?

Link to comment
Share on other sites

Kik indítanak ilyen idióta vs témákat ??? -.-

amugy szvsz a rockban rengeteg az energia mag a zene a megújulásról szól, ehhez képest

a rap monoton és nekem pusztításról szól

 

Öhh mennyi butaság van ebben a témában!! Nem láttatok még feketer rokkert ? :D

A Sepultura név mond valamit srácok?

 

1. nem kell célozgatni

2. ha nem tetszik miért írsz ide??

 

naon lol emberek vannak :D

 

jah és kezd feljönni a rap is :D

hajrá!! :D

Link to comment
Share on other sites

sztem rap,hiphop&ragga forever...de a rockot is meg lehet hallgatni...

kedvenceim: Sp,Hősök,Deego,Connections,Fankadeli,Deniz,CopyCon

rockból inább a Depressziót birom,a keményebbeket már nem...

nameg néha disco zene(de ez off volt...)

Link to comment
Share on other sites

Rock a királyság!!!Rap az mi???Bemondja a feka az időjárás jelentést.Minden Rapper azzal jön hogy a Rockekerken hosszú zsíros hajuk van meg izzadságszaguk,de mind ezzel jön.Meg hogy üvölt.Snoop Dog-nak is hossszú a haja,csak be van fonva.Meg ne mindíg a Hard Rock-kal gyertek ahol üvölt,mert van azon kívül még jó pár alműfaja,pl:Goth,Heavy metal...stb.Itt megsúgom nem üvöltenek.Nállatok mi van????Csak ugyan az a snassz semmi.Én is tudok Kitalálni oylan szöveget ami rímel.1óra alatt megcsinálom a Rap nagylemezt.Meg ha majd a Rap is már több mint 30 éves lesz akkor lehet majd durrogni.

Link to comment
Share on other sites

1ébként a probléma ott kezdődik ,h félre értelmezik sokan (szerintem közületek is) ,a Rocker és a rapper fogalmát ...

 

Rocker az aki rock zenét játszik , nem az aki szeret rock ot hallgatni ,vagy úgy öltözik , őket rock szerető embereknek hívják :D

 

Rapper az aki rap szövegeket ír és előad ,nem pedig az aki rap zenét hallgat ,szeret , és nem is az aki troggyos gatyában feszít ...

 

tehát ezt azért nem árt tisztázni mielött nekiálltok versenyezni ki a nagyobb rocker ,vagy rapper ,mert ha nem alkottok az adott zenei stílusban akkor 1ik táborba sem tartoztok ...

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nem feltétlenül ... koncertezés ... dal írás ,feldolgozás játszás (tribute) ... bármi .

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem ROCK!! :lol: Bár eddig inkább a punkrock fele mentem, de mivel én vagyok az osztályban az egyedüli "rocker" (szal rockot hallgatok de nem ugy öltözök) most inkább a nu metal,amiben van rock meg rap ,de ROCK és ROCK ha az osztályban egyedül akkor is :lol:;):P

Link to comment
Share on other sites

1ébként a probléma ott kezdődik ,h félre értelmezik sokan (szerintem közületek is) ,a Rocker és a rapper fogalmát ...

 

Rocker az aki rock zenét játszik , nem az aki szeret rock ot hallgatni ,vagy úgy öltözik , őket rock szerető embereknek hívják :D

 

Rapper az aki rap szövegeket ír és előad ,nem pedig az aki rap zenét hallgat ,szeret , és nem is az aki troggyos gatyában feszít ...

 

tehát ezt azért nem árt tisztázni mielött nekiálltok versenyezni ki a nagyobb rocker ,vagy rapper ,mert ha nem alkottok az adott zenei stílusban akkor 1ik táborba sem tartoztok ...

 

akkor én rocker vagyok :D én sosem szoktam se magamat, se másokat "osztályokba" sorolni mert sztem hülyeség... te gólya, te meg fecske (vagy boxer :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...