Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

repp. a rap műfajban nyiltan beszélnek mindenről, míg a rockban olyanokról beszélnek hogy vigyél el a paradise city-be ahol zöld a fű...

 

a rockban is elég nyíltan megmondanak mindent, hidd el nekem.De ha mindig csak a gondokról énekelnének a rockerek akkor ez egy nagyon sötét műfaj lenne (hangulatra gondolok).

Miért ne szóljanak a dalok kívánságokról, vágyakról? Mellesleg a paradise city jó szám. :P

Ne mondd hogy nem akarsz egy olyan helyre kerülni ahol mindig zöld a fű és szépek a csajok! :D

 

JA és hogy cáfoljam az állításodat: ha már a Guns N Rosesnél tartunk, hallgasd meg a Civil Wart!

Link to comment
Share on other sites

Hát ronii92, van olyan rock zene is, ahol arról énekelnek, ez biztos, sőt van még Paradise City című szám is, ami igen jól sikerült ;) De mint a hszedből kiderül, nem igen vagy jártas a rock zenében és sztem itt be is lehet fejezni az okos találgatásokat, hiszen amit ember nem ismer, arról nem igazán tud értelmesen nyilatkozni ;)

Link to comment
Share on other sites

Nem csak a rock zenében nem jártas, ilyen hozzászólásból egyből lerí hogy a rapben sem...

Báthory, azért azt ne feledjük hogy az igazi mulatós az a cigányzene, ami nem egyenlő a mai mc hawer meg a hozzájuk hasonló hülyegyerekekkel :D

Link to comment
Share on other sites

1ébként a probléma ott kezdődik ,h félre értelmezik sokan (szerintem közületek is) ,a Rocker és a rapper fogalmát ...

 

Rocker az aki rock zenét játszik , nem az aki szeret rock ot hallgatni ,vagy úgy öltözik , őket rock szerető embereknek hívják :D

 

Rapper az aki rap szövegeket ír és előad ,nem pedig az aki rap zenét hallgat ,szeret , és nem is az aki troggyos gatyában feszít ...

 

tehát ezt azért nem árt tisztázni mielött nekiálltok versenyezni ki a nagyobb rocker ,vagy rapper ,mert ha nem alkottok az adott zenei stílusban akkor 1ik táborba sem tartoztok ...

 

Ebben nagyon sok igasság van! De sztem azér Rocker vagy Rapper filingnek lehet nevezni. Bár nem értem mi jó van a trottyos gatyába se a full kiszegecselt bőr ruciba. Bár tény valamennyire énis követem a bör ruci rocker filing hasonlatot. Meg zenét is probálgatok csinálni szal. én már enyhén ici picit nevezhető lennék rockernek. Nade mindegy semmi bajom semmijen oldalall. Sztem férjünk meg egymás mellett. ^^ Peace gyerekek. Az a fontos... =)

 

Mindenesetre Amíg a főld kerek mindeig leszünk mi rockerek. És egyszer majd eltünnek a "Rapperek" XDDDD

Link to comment
Share on other sites

Te nem hallottál még arról hogy valami értelmét veszti, vagy új jelentéseket kapcsolnak egy meglévő szóhoz? Te is tudod miről van szó ez sztem most fölösleges. De a rocker meg repper életérzés is megfelelő lenne de így egyszerűbb.

SyroWolF utolsó mondatával meg mélységesen egyetértek :D.

Link to comment
Share on other sites

"Nekem válogatott szókincs az,hogy b*zd meg és a p*na!"

Ez is hozzá tartozik a raphoz,de legalább őszínte és én ezt is becsülöm,mert sokan nem tartják magukat nagyobb embernek,mint Te vagy én,ezért is kell megválogatni,hogy mit hallgatsz,mert sok esetben a zene nem neked,hanem ellened szól!Gondolom a rockban is van ilyen,annyira nem értek hozzá!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...