Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Az öregek tényleg sok hülyeséget beszélnek a fiatalokról:

"Nézd már Mariskám - szól a nagymami- milyen szegények a mai egyetemisták!"

Miért Juliskám????

Mert négyen szívnak egy cigarettát és mégis,mennyire örülnek neki!!"

 

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok rá büszke, de nem is szégyenlem, én kb 4-6 havonta rajtavagyok egy spanglin. Meg lehet érteni, vagy el lehet érte ítélni, de ez van. Nem tartom magam emiatt drogosnak vagy füvesnek, de mivel nem is élek vele rendszeresen és nem is dohányzom, alkalmanként nagyon kellemes élmény tud lenni. Szerintem ha valaki nem azért szív, hogy szívjon, hanem a barátaival egy nyaraláson pl egy szép helyen, akkor jó kis közösségi élményt tud nyújtani. Legalábbis most mikor voltunk akkor nagyon jó volt, Balantonnál felmentünk a hegyre egy romhoz és ott, jó kilátásnál jóbarátokkal. Aztán jött egy nyugdíjascsoport és kb az volt, amit mondtál Flóri Bá. Az egyik papi mondjuk levágta a szitut és odajött beszélgetni, de szerintem ő egyedül is nagyobb kópé mint mi négyen együttvéve, akik ottvoltunk.

Link to comment
Share on other sites

Ebben igazad van és remélem nem értitek félre,de nekem volt olyan időszakom,hogy napi 2-3,de most már a 4havonta dolog nálam is a standard,inkább a barátok és környezet változás miatt,most inkább a májam megy széjjel,de ez van,amúgy a raphoz közelebb áll a cumó,majdnem minden albumon van egy skit vagy utalás,főleg ha Wu,vagy Cypress album,esetleg Big Pun,mert ugye ezek vannak a profilomban! :D De nem tartom durvább dolognak,mint az italt,mert erre is rá lehet szokni,de le is lehet lazán tenni,csak ember kell hozzá!

Link to comment
Share on other sites

Igen, aki akarja leteszi, de mondjuk ezt sem csinálnám napi szinten, mint ahogy az ivást sem. Alkeszt is láttam már leépülve. Meg van egy volt csoporttársam, ő folyamat szív, szerintem minden nap szinte, vagy ha kihagy egy napot, akkor bepótolja másnap, nemrég találkoztam vele és akkor mondta hogy 2 grammot akar elszívni, nem vagyok szakértő, de mi 4-en szívtunk el 1 grammot a kiránduláskor 4 cigire osztva. Szal durván tolja. A másik meg, amit nem is értek, hogy nem veszik észre ezt a szülei, izomból látszik rajta, hogy füvezik, csíkszeműnek is szokták hívni, mert mindig úgy néz ki, mintha belenne tépve. Hihetetlen és akkor látom mindig msn-en, hogy személyes üzenetben panaszkodik, mindig valami baja van, pedig ha volna még egy kis agya, akkor belátná, hogy egy megbízhatatlan szar alak. Egyik haverom mondta, hogy 2 vasgolyót sem bízna rá, mert az egyiket tönkretenné, a másikat meg elvesztené. Amúgy raszta és igyekszem kerülni mások irányába a sztereotípikát, de ő maga a raszta sztereotípia.

Link to comment
Share on other sites

Jah ez is egy életstílus,de tudod itt is sokat számít,hogy milyen minőség,mert amit én toltam,az hatott fél-1órát aktívan,aztán utána jött az a jó kis fáradtság,de én gémelni szoktam,így vittem végig simán az Underground II,vagy a FEAR-t,harderen,szóval én inkább aktív voltam,vagy zenét gyártottam,sok ember elismerően beszélt,az akkor készült számokról,de most már megváltoztam és rájöttem,hogy végig tudom tolni anélkül is,max nem izgulok annyira! :D Amúgy én nem vettem észre semmi mellékhatást,akkoriban sokat vizsgáztam és mindenből megvolt a jó,vagy a közepes! :D

Link to comment
Share on other sites

Nyilván mindenkire máshogy hat, de egy idő után, ha évekig tolod durván, akkor erős szellemi leépüléshez vezet szerintem. Amúgy az állam ha legalizálná, baromi nagy haszna lehetne belőle. Csak ezzel meg az a baj, hogy ez nem Hollandia, ezt is lehetne ésszel csinálni, de szerintem ha legális lenne, akkor meg sokan egész nap csak szívnának, nem járnának dolgozni, megállna az élet. Pedig ha értelmesen csinálnák az emberek és legális lenne, az az államnak meg az embereknek is jó lenne szvsz. Nem kellene sutyiban bizniszelni, be lehetne ülni szépen kávéházakban vagy direkt ilyennek kialakított helyekre aztán ahogy mondtam, közösségi élménybe lehetne csinálni, de belelóg a kezem a bilibe és látom, hogy itt Magyarisztánban ilyen nem lesz, túl sok az ortopéd ember, meg az állam is inkább mégtöbb adósságot csinál.

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy jó ötlet lenne, de azért fizetni kéne az eltakarítást, meg számítani kell azzal a sok turistával, akik csak azért jönnek ide mert legális a fű...

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy jó ötlet lenne, de azért fizetni kéne az eltakarítást, meg számítani kell azzal a sok turistával, akik csak azért jönnek ide mert legális a fű...

Az országnak lehet még jót is tenne a legalizállása. Turistacsalogató :P;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nagy pénz lenne benne, ha mondjuk csak 3-4 millió ember alkalmifüveskedne mondjuk havonta 1x, az szerintem elég sok pénz, de most csak mondtam egy példát. Meg tényleg akkor a környező országból átjárnának füvezni, persze valahol zavaró lenne, de a pénz amit behoznának az országba, lehet hogy megérné. De ebből úgysem lesz semmi.

Link to comment
Share on other sites

Ha már nem jönnek a minőségi borok miatt és ország is amilyen szinten van sajnos,szeritnem minden alkalmat meg kellen rakadni és talán ez is nagyban segítene,hisz a termesztés nem kerül sokba és ha legalis lenne,de csak a kávézókban,akkor lehet nem fajulna el annyira a dolog,mert hidjétek el,aki akarja az így is meg tudja venni és nem foglalkozik azzal,hogy mennyire legális vagy sem!Ha jönnek a turisták az meg soha nem volt gond,ha euró lesz,akkor meg kifejezetten nagy egy business lenne a dolog! :D

Link to comment
Share on other sites

Heheh, milyen téma jött fel amíg nem néztem ebbe a topikba :D Nem tagadom én sem, babiztam már... sőt közben keróztunk is a haverokkal :D Persze csak olyan helyen ahol nincs forgalom, annyi eszünk azért volt, hogy ne üttessük el magunkat.Meg olyankor még a főbb utakon is alig van autó.Nagyon ritkán toljuk, de kell néha ez is, mert ez egy kicsit ellazít ebben a feszült életben.Jót mulattunk.

Szerintem nem működne a legalizálós dolog túl jól... el tudom simán képzelni hogy lennének emberek akik mondjuk a cucc hatása alatt ülnének be az autóba, aztán jönne a sok baleset.Bár ha jobban belegondolok nem lennének többen mint az amúgyis nem túl józan állapotban vezetők.Azért tuti lenne elnyomni egy spanglit a plázában vagy vmi :D Esetleg a moziban :D jajj de ott nem lehet amúgy sem.

Link to comment
Share on other sites

Nem merné senki bevállalni a legalizálását. Jönnének a balesetek, függőségek. Megjegyzem, a legszigorúbb feltételek mellett is. Sok ember leszarja. Ki lesz ekkor a hibás? Aki engedélyezte. Minden esetnél őt vennék elő. Na meg magyarország 60%-a nincs teljesen tisztában a drogokkal. Egy cannabis még egészséges is. Mértékkel. Magyarázhatná bárki évekig, hogy miért is kell engedélyezni.

Link to comment
Share on other sites

Akik dönthetnének ezen téma kimeneteléről,tehát akik abban a nagy házban ülnek és nem csinálnak semmit!

Amúgy most,hogy van itthon netem,szedek is le sok okos zenét és majd ajánlom a hozzáértőknek! :D

Link to comment
Share on other sites

Akik dönthetnének ezen téma kimeneteléről,tehát akik abban a nagy házban ülnek és nem csinálnak semmit!

Amúgy most,hogy van itthon netem,szedek is le sok okos zenét és majd ajánlom a hozzáértőknek! :D

 

Nem csinálnak semmit? Szerintem csinálnak, eladják az országot, mégtöbb adóssáot csinálnak és a szigorító intézkedések keretén belül megemelték a saját fizetésük, mert az emberek még elbírják hogy amit ők kapnak többletet, azt a többi embertől húzzák le a szigorításokkal. Szerintem ha tényleg az ország javát szolgálnák, akkor megszavazták volna, hogy max 250 000 HUF/hó legyen fizetése minden képviselőnek és a pénzt amit nem kapnának meg, az ország kapná. De nekik kell a szolgálati kocsi mellé még 50-100 000, mert még csak egy medencéjük van. Szóval a lényeg, hogy mutathatnának példát más országoknak ahol szintén szarul állnak, hogy leviszik a saját fizetésük, mert még úgyis sokkal jobban élnének, de az érdekük nem ez. Csak még több pénz kell nekik, erről van szó szerintem!! Már megint offolok. Nem is szeretek politizálni, de ez most kikívánkozott.

Link to comment
Share on other sites

Én már nem foglalkozom velük,szavazni is felesleges,mert ugyanaz lesz,bárki van,hisz az első dolguk a párt alapítás után,hogy megszavazzák a saját fizetésüket!

Amúgy meg sosem izgatott régen,hogy mi a helyzet ilyen téren,de mostanában mióta én fizetem a rezsit,oda kell figyelnem,hogy megint mennyivel kevesebb marad és miért!

Jah és még mindig a rap a jobb!

Link to comment
Share on other sites

Nos szerintem ha vki ilyen melót akar mindenáron akkor miért nem csinálják ingyen? :D nem, majdnem egy milláért még nem is csinálnak semmit... namind1, már nem foglalkozom velük én sem... ja azt még hozzáfűzném hogy sztem a szavazások sem tisztán mennek le...

Link to comment
Share on other sites

Google és megnézem szépen az előadó eddigi kiadott albumait és utána xy yx torrent és már jön is le,amúgy meg Hiphopclub.try.hu,de ez asszem téged nem érint,de mondom torrent egy nagyon jó dolog és volt olyan album,amről nem is hallottam és így azonban,igaz 2nap alatt,de lejött és nagyon is tetszett a cumó!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...