Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

szaszke olyan jó, hogy te tudod hogy minden rokker talpig feketében járés és szöges nyakörve van, igénytelen, büdös és tetves.

 

attól hogy valaki rockzenét hallgat nem igénytelen, sőt a legtöbb rockzenét hallgató ember nem jár szegecses cuccokban meg ilyemikben. semmi bajom a repperekkel, sőt még a diszkósokkal sem ( pedig azmá durva ud lenni néha ).

 

egyedül az ilyen embereket nem birom mint te, aki a monitorod mögül megmondod hogy milyen igénytelenek vagyunk, meg büdösek tetvesek. :)

Link to comment
Share on other sites

Steve23, annyira szeretem hogyha valaki leírja hogy sok rocker mennyire igénytelen akkor ti rögtön besértődtök, de ha valaki azt írja ide a topickba hogy "szarszánalmas hülye repperek, éljen a rock" akkor bagóba se veszed.

 

najah csak van különbség aközött hogy "ááh de utállom a nyomi rockereket mert a 50cent a király" meg aközött hogy "nem szeressük az olyan rappert aki nem szívből csinálja" ;)

Link to comment
Share on other sites

Na egy kicsit én is a ruhákról: szinte minden ruhám bő, vannak RocaWear, Dada, Ruff Ryders cuccaim is, de nem azért, mer a fiftiszentnek is olyan van (neki nem is olyan van hanem retek g-unit :D)... Nekem így kényelmes, meg több közülük öröklött cucc, természetes, h bő... Valahogy nem bírom amikor szoríccsa a herém a répanadrág, ha értitek... Sapkám meg Miami Heat-es van, azért, mert az a kedvenc kosárcsapatom, NY LA stb. engem nem is érdekelt, még egy SeanJohn is van de azt kaptam... Szóval aki komolyan így érzi yol magát a bő laza cuccokba, az vegyen oat, ne az aki szerint tök yol áll fiftiszentnek... Béke!

Link to comment
Share on other sites

Steve23, annyira szeretem hogyha valaki leírja hogy sok rocker mennyire igénytelen akkor ti rögtön besértődtök, de ha valaki azt írja ide a topickba hogy "szarszánalmas hülye repperek, éljen a rock" akkor bagóba se veszed.

Hehe :D

Ez tetszik. Ezzel most nagyon mellé trafáltál. Nem sértődök be azon hogy a tudatlan birkák ész nélkül osztják az észt. Egyrészt tudom hogy fogalmuk sincs az egészről, másrészt nem vagyok hülye, hogy besértődjek vadidegen emberek véleményétől, akiket nem is ismerek és semmit sem tudok róluk. Akik lehet hogy az emberiség söpredékét képezik. Csak azért írtam bransinak is meg a másik "jól megmondom a true-t, mert tv-t nézek és ott minden igaz és mindent tudok" gyereknek, mert olyan szinten buták, hogy nem kellene sehová sem írniuk semmit. De ha megnézed, a 14. oldalon asszem az első hsz-emben leírtam, hogy mennyire nem bírom azokat, akik bármelyik műfajt érvek nélkül szapulják, ha gondolod nézd meg.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy ez a "rockerek igénytelenek és büdösek" duma csak be van tanítva a mai világban :D alapja az nem igen van... csak az emberkék akik fikázni akarják a rockereket mást nem tudnak mondani.

Ha a műfajt akarják akkor meg csak annyit kell mondaniuk hogy csak zúgás az egész meg csak ordítanak benne mint a fába szorult féreg.

Link to comment
Share on other sites

azt bírom hogy a mai világban aki rocker az rögtön emós is aki meg rapper az meg valamilyen bandatagnak tartják...

én személy szerint megvetem a Divatrockereket meg emósokat is ,meg főleg a trance meg techno meg az egyébb értelmetlen dobolást halgató emberkéket

Az emósok 90%-a is csak azért emós mert most milyen jól nézek is ki hogy full feketébe vagyok meg félrevan vágva a hajam egyszóval :wacko:

Rocker vagyok mégis a zenéim közül sokban van rap úgyhogy ez nálam döntetlen XD

Link to comment
Share on other sites

Ezt nemrég találtam:

http://www.rockabyebabymusic.com/web/page.asp?pgs=products

Ha lesz gyerekem, ilyeneket fog hallgatni, aztán ha nagyobb lesz, lehet meglepődik majd, ha meghallgatja az eredeti számokat. Érdekes ötlet, torrentről leszedtem már pár számot, egész jó, de tényleg kisgyekeknek való inkább. Lehet, hogyha a szülők ilyet hallgattatnának kisebb korban, akkor nem lenne ennyi szánalmas emos, vagy többen hallgatnának rockot, esetleg többen orientálódnának a hangszeres zenék felé.

Link to comment
Share on other sites

€CKO UNŁTđ te #5wen# reinkarnációja vagy??? csakmert így látszik h. nálad is a kultúra kicsapta a biztosítékot, és egyébként csak egy okoskodó bunkó vagy, nem mintha rögtön haragot akarnék, csak az elmúlt hónapban annyi ilyen íkufájtert láttam csak ebben a topicban hogy már rossz nézni, de gondolom páran ugyanígy gondolják :)

Link to comment
Share on other sites

egyrészt én erre a kopaszos hsz-edre mondtam egy véleményt, másrészt pedig GettoGospel nem beszólt neki, éppenséggel

nekem annyi jött le a hsz-éből h. nem bírja a g-unitot (GG ha tévednék bocs :)), és hát egyetértek vele, mivel én azt annyira rapnek nem igazán tartom <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...