Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Nincs indok. Egyik se jobb a másiknál. Ezt ember válogatja, ízlés kérdése. Két kocsit össze tudsz hasonlítani, hogy melyik a strapabíróbb egy törésteszten. De két zenét, két különböző életérzést nem :) Mindenkinek a sajátja tetszik jobban :D

Link to comment
Share on other sites

Jimi Hendrix lerakta a metal alapjait... feka volt (RIP) Nem csak az lehet rocker aki fehér.

5-wen, azért én belekötnék a hozzászólásodba.Előszöris egy kis oda-vissza játék: a 50cent számoknak mennyi értelme van?Kiváncsi vagyok erre mit válaszolsz.50cent koncerten hány embert látsz a színpadon?Egyet, ugye?vagy ha jönnek a haverjai akkor többet, de nem lényeg, mert van a háttérben vmi "zene" szerű dolog... na és az honnan jön?Mert én nem láttam még a közelében sem hangszert.

Szőrös majmok?Hmmm... a fejen lévő szőrt hajnak hívják, az arcon lévőt pedig szakállnak vagy bajusznak.Majmok... lehet hogy magasabb intelligenciával rendelkeznek mint bármelyik mainstream rapper, akik csak arról énekelnek hogy milyen kemények, sok a pénzük és megkapnak bármit.Sőt a zenéről is többet tudnak mint az előbb említettek.Kiabálnak? :D ez már olyan sokat emlegetett téma... előszöris más kiabálni és más énekelni... meg más szövegelni háttérzenére.Másodszor bármilyen hihetetlen de a normális énekléshez levegő kell, nem lehet csak úgy kiköhögni a magasabb hangokat.

Egyelőre ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Így igaz sbxslade. És ezen nem kell megsértődni, egy rappet hallgató embernek. Én se teszem, pedig 1998 óta hallgatom. De légyszi ne mondjátok 50 Cent-et rappernek :P:lol: Ha rap, akkor underground rap. Ott van az igazi kincs.

 

HunProBalazs: Szerinted csak fekete lehet rapper? Hallgattál te már magyar underground rapet? Mondjuk a wanna be nigga emberkék tényleg szánalmasak, elismerem. b4m leírta, hogy "Jimi Hendrix lerakta a metal alapjait... feka volt (RIP)" Ilyen elven akkor most csak és kizárólag feketék hallgathatnák. Nem? :)

 

#5_WEN# Azt se tudod még, hogy mi az a rap. Csak a gengszer, fú de gazdag vagyok szarokkal tömik a fejed. Vagy a "I kill a niggah who fuck with me" szöveg jobb mint "A könycseppet elviszi a szél, csak a remény él, talán majd holnap szebb nap ... " ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...