Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Felmérés készült hogy az átlag emberszámban akik rockot metált zsidó metált ortodox metált meg progressziv tököm se tudja milyen metált hallgatnak az átlagtól jobban depisebbek nagyobb %-ban lesznek öngyilkosak és bezárkózottak....Amúgy meg teszem hozzá akik itt írogattak nekem hogy vazeg nem rólatok személy szerint kinyilvánított vélemény van hanem az ÁTLAGRÓL....... Erre mondják sztem azt hogy tisztelet a kivételnek. Végszó annyi legyen hogy vannak rendes rappet hallgató meg rendes rockot halgató emberkék.. AZ a legnagyobb baj hogy tényleg most már nem is a ruha meg a személyiség dönti le hogy milyen ember vagy hanem azt hogy milyen zenét hallgatsz..Ez nagy kár.. Hát de most gondoljunk bele gyerekek... Szerintetek 50 cent járna a Nightwish énekesnőjével ? pfffffffffff. kétlem. nah lazulok tovább holla és peace minden rockernek meg rappernek........

Link to comment
Share on other sites

Jah és még egy dolog... igen kicsit túloztam nem volt szép amit írogattam hogy izé blablabla... meg ilyen csúnyaság aranylövés meg mittomén hogy mi de most baj ha igazat állít az ember? Ebben a műfajban az a lebilincselő hogy az úgynevezett "testvéri összetartás" az nagyon erős ...... Nah kíváncsi vagyok meginnt kik fognak oltogatni..... :) Nem baj rajtaaaa... ez úgy is net szal most hogy beszélgetünk az egy csírke dolog de soha az életben nem fogunk találkozni az tuti.....

Link to comment
Share on other sites

Attól függ ki csinálta azt a felmérést :D Mert ha egy rock-tól teljesen elkülönölt akárki, akkor jóhogy ilyeneket ír. Egyébként nem kell keverni a zsidó meg ortodox meg mittudomén milyen metalt vagy rockot a progresszívvel, mert én személyszerint soha nem hallottam olyanról, hogy akárki öngyilkos lett volna vagy akár depressziós lenne, mert prog rockot hallgat, pl én se vagyok ilyen, abszolut, ez a stílus inkább felvidítja az embert, persze ebben is van deatzh meg ... prog metal, de még azt is túl lehet élni. Lehet itt az EMO-ra gondolt, aki a felmérést készítette... :D

Link to comment
Share on other sites

Rockot néha szoktam hallgatni, de inkább Rap.

Nem vagyok rapper, ha elkezdeném rappelni a szöveget, a süket és kiugorna kínjában az ablakon miatta, de azt szoktam hallgatni. Sajnos a divatrapperek már teszik tönkre a műfajt, mindenki róluk ír le mindent. (persze ez a rockra, és más stílusokra is igaz), nem tudom, hogy a pozitív példákról senki sem tud semmit. És én inkább ezeket a mániákus rockereket nem szeretem akik az osztálytársaimhoz hasonlók. Példa:

Fülén a lejátszó, annyira bömböl, hogy már az én fülemet sérti, kiszagatott ruhában, rajzszögeket lopott valamikor a tanáriból, hogy feltehessen párat a cipőjére, meg a farmerjára és a felsőjére, aztán ha szembe mész vele akkor ezt hallod:

"Hogy a kva anyádat, mi faxt hallgatsz te ilyen kib*** szarokat te kis f*ssz*pó" És ettől érzi menőnek magát. Szánalmas.

/Nem kívánom a rocker társadalmat elítélni, nem hiszem, hogy minden rocker egy idegbeteg szánalmas vadállat. Ha mégis akkor szóljatok/

Link to comment
Share on other sites

Húúú miminden történt amíg nem néztem ide be :D

 

előszöris

"Ez a folyamatos pengetés. Gondolom ilyet csak gépre felvéve copy-paste módszerrel lehet kihozni."

Ööööööööö ezt nem vágom, mármint vágom csak lehet rosszra gondolok, de lehet folyamatosan pengetni gép nélkül is :D Punk zenében nincs olyan amit élőben ne lehetne megcsinálni.

A punk zenében soha nem az volt a lényeg hogy a tagok mennyire virtuózak, meg milyen jól értenek a zenéhez.Az igazi punk zenében mindig a szöveg a lényeg, az előadók fogtak 3-4 akkordot és arra énekelték a szöveget ami lázadásról vagy olyanról szól ami bosszantja a szerzőknek ellenszenves embereket :D De persze van már melodycore punk rock ami dallamosabb és nem csak sikálnak az egész szám alatt.

 

Na a másik:

Annyira, de annyira bírom amikor a rapperek nyomják itt mindenhova hogy peace, peace,peace.Közben meg "egy k*csög kis szarrágó csőkaru buzigyereket leütnek" Ha állandóan verekszel kötekedsz, vagy amerikában pl megy a rapperek közt az öldöklés, hát sztem kevés okot ad az ilyen embereknek arra hogy a békét így terjesszék, vagy mi ez.Egyszóval elég ellentmondásos a dolog, főleg ha vki azért gyúr hogy össze tudjon verni vkit.

 

A harmadik: bransi te néhol már nagyon kevered a rockereket az emokkal.Hidd el nem ugyanaz a kettő.

 

Negyedik: nekem nem nagyon vannak rocker ismerőseim akik szakadt cuccokban járnak és büdösek.Sőt mind törődik a külsejével, szóval egyáltalán nem mondanám rájuk hogy igénytelenek.Mellesleg egy bő gatya amibe 8szor beleférnél az ugye sokkal igényesebb mint egy farmer ami esetleg ki van vágva (direkt).

 

Nem hinném hogy a rockerekre jellemző lenne a drogozás.A túlzott ivás ami rókával végződik pedig nem kifejezetten rockerekre jellemző, hanem úgy általában a mai tizenévesekre akik nem tudják hol a határ.

 

A klippeket hagyjuk inkább... :D Amit leírtál az emos klipp, nem rock.Nézz meg egy metallica klippet (hihetetlenül gagyi az összes :D ) de én egyikben sem látok érvágást.Az hogy sötétség, meg szomorúság az magától a szám hangulatától is függhet.Egy szomorú szám klippjében nem rohangálhatnak az emberek virágos mezőkön, pillangókat kergetve.

Link to comment
Share on other sites

bransi te nemtudod hogy miről beszélsz. egyébként állitom hogy akiket jobban ismerek és érteles embernek tartok mindannyian valamilyen hangszeres zenét hallgatnak, nem ilyen motyogást. meg gépzajt a diszkókből. mikor a rockrol beszéltek előbb tájékozodjatok már hogy mi az. azért mert 10 éves korodban valamelyik nagyonmenő haverod aztmondta h a rockban üvöltenek, meg meggyilkolják magukat + egymást ; nem bhitos hoy igaza volt. drogozás az annyira nem jellemző szerintem, inkább a diszkókban megy ez tudomásom szerint ( javitsatok ki ha rosszul tom ), inni mindenki szokott. szerintem a rokcerek nem agresszivak. énis rockot halgatok, igaz ha rám nézel nem látszik :D, és egyáltalán nem vagyok agreesziv. ha harcolni kell akkor a szavkkal szoktam, de elárulom hogy aki rockzenét hallgot a zenével egyben az indulatokat is le tudja vezetni. nagyon jól tudom hogy vannak olyan batyusrokkerek akik 2m nél nagyobbra nőttek és akkor ily beszologatnak meg minden. de repperből is van, ti ezt látjátok a klippekben ezzel mossk az agyat az MTV VIVA h ezt igy kell, diszkosbol is vannak ilyen keménykedők, ez alapján nem lehet általánositani.

 

ha zenetévét nézek akor VH1 et szoktam néha, tökjó rock dolgokat szoktak rajta adni, jó néha van 1-2 gagyi szám, de mikor életemben először odakapcsoltam guns n roses szám ment rajta , aztán kicsit később megint valami jó zene, ugyhogy szivesen nézem ezt a csatornát ugy általában,

 

 

" CSÍRKE dolog h igy beszélgetünk itt oltogatunk téged , na csácsá pisz peace béke peace " :D

Link to comment
Share on other sites

Tök jó ez a része a legjobb sztem a Pirateclub-nak mert nem unom magam és ide legalább mindíg válaszolnak ! Ezt szeretem gyerekek! Most őszintén csináljunk egy próbát gyerekek! Nah itt van egy klipp ! Magyar klipp. Rap. Nézzétek meg és mondjátok el,hogy most erről a magyar undergroundról mi is a véleményetek meg akkor erről az összetartás így a stílusokon belül... Van egy titkom mondjuk hogy az első legélvezetesebb legforróbb csókom egy metalos csajszival volt de sajnos az már a múlté:( Majdnem több dolog is összejöt ha nem lettek volna ott a szülei:( nah mindegy ez már a múlté...Eldöntöttem magamban hogy letöltök pl. egy Korn discography-t. Jólvan mondom egye kutya kipróbálom... Az összes számuk közül egy tetszett a Coming undone de aztán kész sajna... Szal végre van valami amit kedvelek a rock-ban..Amúgy észrevettem hogy a rock ipar egyre jobban kilátástalan helyzetben van .. Pl. itt a Korn-ra mikor X-zibit meg Snoop Dogg benne volt és felspanolták a hangulatot. vagy itt van az egyik számukban iggen ez a Twisted transistor hogy nyilatkozza benne egy tárgyaláson : The rock is dead:( Hát ez van ........ jah igen a klipp (ajánlatos a basszust feltekerni ha van nektek) :

Ti is linkeljetek be dolgokat azt alkotunk véleményeket..... és újra peace "písz" :) Legalább ez a stílus jópofa is ... keep it real G's....
Link to comment
Share on other sites

wáo micsoda klipp:

 

0-20. mp látok valami terooristát , eddig hatalmas az összetartás

20-40.mp már többen vannak :D valami lepusztult környyék ( lhete hogy BÜDÖS is ) aztán beindul valami tuctuc alatta, ezt zenének nevezitek ? :D

40-a végéig : ugyanez és motyognak alatta , közbe bevágnak ilyen képeket ; hát ez zseniális le vagyok nyűgözve :D

 

a rock most tényleg nem a legjobb , de akik a rockban alkottak azokat nem felejtjük el, van 40 éves felvétel is az mp3 lejátszómón, az a küldönbség, hogy ezek a géniuszoknak a nevei és a munkájuk fenntmarad, mert valamit letettek az asztalra, sosem fogják az emberek elfelejteni hendrixet vagy slasht de nem sororlok fel mindenkit :D ezek a repperek meg most fél évig kemények mert a viva meg az mtv ezt nyomja aztán sneki nem fog rájuk emlékezni nemhogy 20-30 év hanem 2 év múlva se

 

tessék hallgassad:http://www.youtube.com/watch?v=oobDQ0vdm8M , bár nem vagyok biztos hogy fel tudod dolgozni mert mikor elkezd gitározni lash akkor 2 mp alatt több hangot fogsz hallani mint az egész előbbi számban, sőt még éneklés is lesz :D és ezt mind emberek csinálják

Link to comment
Share on other sites

Elsőre szemet szúrt, hogy Korn diszkográfiát töltöttél le, ezzel csak magadnak okoztál problémát és fennakadást a rock megismrése terén, ugyanis a Korn sem rock és nekem sem áll a szívemhez közel, az meg hogy Rock Is Dead... a számokban szeretnek lódítani, Manson-nak is van ilyen száma, de ha így lenne, akkor maga ellen beszélne, mert akkor a saját kenyerét énekelné ki a szájából, ha érted mire gondolok...

Miért nem töltessz le egy Dream Theater vagy egy Yes diszkográfiát? Talán jobban járnál, bár lehet ezeket fel is kéne fogni vhogy, legyen akkor AC/DC vagy akár Republic. Sztem magadrahúztad a vizeslepedőt azzal, hogy betettél ide egy rap számot, nem hiszem, hogy ebben a helyzetben neked kéne megmutatni mi is valójában az igazság.

 

Van egy topic az oldalon, nem emlékszek a nevére, de a lényeg, hogy oda lehet belinkelni klipeket, amelyek több ember által igényesnek találtatott, hát most onnan másoltam át pár általam belinkelt klipet, keress rajta olyan dolgokat, amiket a rockerekről állítottál, tehát nem most válogattam össze, hanem már régebben, úgyhogy azt sem mondhatod, hogy persze, gyorsan keresett egy-két videót, amiben nem jellemző, amiket mondtam a rockerek-ről.

 

Nem minden esetben kell nézni az öltözködést, felvilágosítalak, hogy a 80-90-es években az volt a divat amit pl az Iron Maiden klipen látsz, ha megnézed...

 

Pendragon - As Good As Gold

 

Rush - Far Cry

http://www.youtube.com/watch?v=G-6SZZv91_w

 

Iron Maiden - Aces High

http://www.youtube.com/watch?v=A2CQ3YE4P_g

 

Bruce Dickinson - Tears Of The Dragon

 

David Gilmour - On An Island

http://www.youtube.com/watch?v=SROK4biHOPk

 

Pink Floyd - Comfortably Numb

 

Steve Vai - For The Love God

http://www.youtube.com/watch?v=4Lb9h0J_ajA

Link to comment
Share on other sites

Alig vártam már hogy vége legyen ennek !

 

Hallod ez a csávó azt hittem hogy bekapja a mikrofont gecc... Mintha meg is erőszakolta úgy markolta ki ne essen a kezéből.. Hát igen a mikrofon nehéz egy tárgy... A kutya tetszett azzal nem volt semmi gondom de a vége fele az a gitár szóló kicsit uncsi volt már..... Nem hiszem el hogy nem szorítja a farkukat az a szűk bőrgatya. Cukik voltak ezzel a hosszú hajjal... Legalább vágták volna le a klipp leforgatása alatt nah mindegy ...... amúgy jobb lett volna ha egy magyar

együttes klippjét linkeled be mert én is mutatok neked olyan külföldi előadót hogy beszarsz.... :) Ez egy qrva lazulós kis track .. Amúgy rockra nem is tudsz lazulni rendesen...És van benne legalább szemet gyönyörködtető csajok is :)

Link to comment
Share on other sites

Amúgy meg gondoltam hogy nem fogod értelmezni a klipp lényegét. Azért mutatnak benne ilyen csöves helyeket mert ez

jellemzi Magyarországot többnyire és azért vannak terrorista cuccokban mert ez egy metafora ha tudtad volna ..... A terroristák rettegésben tartják a népet pl. Bagdadban akik eldöntik hogy a nép mit is csináljon és itt Magyarországon a politikusok tartják a népet bizonytalanságban hogy bármelyik pillanatban ha esetleg nem fizetsz rendesen elveszik minden vagyonod meg blabla .....

 

ha megkérdezhetem hány éves is vagy ? én 17 szal most te jössz ... csak van egy dolog ami alapján gondolom hogy miért is ezeket hallgatod.....

 

Megcáfoltad hogy a rock nem lazulós zene . Dehogynem az ... Steve Vai : mikor elkezdtem nézni az elején bealudtam szal tényleg lehet lazulni csak akkor meg ezután fölcsapott egy kis lárma gitárszólóval kb. 8 percen keresztül... Szép.... Sokat fáradozhattak a szövegen is mert szinte semmmmmmmit nem énekelt a csávó csak azt láttam hogy úgy rúgta a padlót hogy majdnem beszakadt alatta.. Vicces volt de tetszett.. :) He

Link to comment
Share on other sites

Egy gitár szólót semmi sem múl felül, na jó 2 gitár szóló :D

Nemsokára megyek Ossian koncertre, hú de várom már, f*sza lesz.

 

Steve Vai-t nagyon nem szoktam hallgatni, de ne várj sok szöveget, ő gitár virtuóz a világ egyik legjobb gitárosa, meghallgatom a számait, de nem nagyon ismerem. De nagyon jól nyomja ami tény az tény.

Link to comment
Share on other sites

Alig vártam már hogy vége legyen ennek !

 

Hallod ez a csávó azt hittem hogy bekapja a mikrofont gecc... Mintha meg is erőszakolta úgy markolta ki ne essen a kezéből.. Hát igen a mikrofon nehéz egy tárgy... A kutya tetszett azzal nem volt semmi gondom de a vége fele az a gitár szóló kicsit uncsi volt már..... Nem hiszem el hogy nem szorítja a farkukat az a szűk bőrgatya. Cukik voltak ezzel a hosszú hajjal... Legalább vágták volna le a klipp leforgatása alatt nah mindegy ...... amúgy jobb lett volna ha egy magyar

együttes klippjét linkeled be mert én is mutatok neked olyan külföldi előadót hogy beszarsz.... :) Ez egy qrva lazulós kis track .. Amúgy rockra nem is tudsz lazulni rendesen...És van benne legalább szemet gyönyörködtető csajok is :)

ugye ezt nem a sweet child o mine ra irtad ? levágni a hajat egy klipp miatt ? :D:D:D a gitár sóló volt ugycsi ? ( nézesd meg magad )

 

a tövvi 4 hsz re nem reagálok tul sokat, de azért köszi h mondtad h a terroristák retegésben tartják a népet Oo ezt eddig nem is tudtam

 

"Ez egy qrva lazulós kis track .. Amúgy rockra nem is tudsz lazulni rendesen.." :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ha megkérdezhetem hány éves is vagy ? én 17 szal most te jössz ... csak van egy dolog ami alapján gondolom hogy miért is ezeket hallgatod.....

á nem merem elmondani mert miután elárultad hh a terroristák rettegésben tartják a néőet azt se tom h fiu vok e vagy lány :D

najó nemsokát 17 leszek, az elméletedet meg vezesd le nyugodtan h mé ilyent halfgtok

Link to comment
Share on other sites

Fúrcsa.... Azt hittem hogy 35 vagy 40 éves vagy.... Mert álltalában azt hittem hogy ilyeneket álltalában olyan 40 idős emberkék hallgatnak akik már alapból ilyen stíluson nőttek föl ilyen öregeken. Amúgy meg azért ecseteltem ezt a terrorista dolgot hogy értsd meg mit is jelent abban a klippben mert amilyen véleményt levágtál abban a hsz-ban nem azt sugallta hogy vágod mi a pálya. Egy a lényeg az a cilinderes gitáros ott a klippen horzsol a legjobban azzal a frizkóval mint atom . HEHE! Gondold el mivan ha egy ilyen fej tüzet kap...Összes haja leég a francba aztán kezdheti újra megnöveszteni... Amúgy ha tényleg 17 éves leszel előnyödre hogy ilyen bőbeszédűen tudsz fogalmazni..... nah hogy mondjak valami szépet is ... Jöhet a következő hsz.......

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom ki állította azt, hogy nem lehet lazulni egy rock számra, valamit nagyon félreérthettél, az a baj, hogy akárkinek megmutattam ezt a Steve Vai számot, mindenkine nagyon tetszett, kortól, nemtől és izléstől függetlenül vannak emberek, akiket egy ilyen szám elámít és lenyugtat, elgondolkodtat, de vannak olyan emberek, akinek hiába mondod azt, hogy az instrumentális számokban nincs ének, ő akkor is az énekelést várja... Ezutóbbi instrumentális szám, képzeld rugdosta a padlót, sőt lehet, hogy az effektpedálon a gombra taposott, mert a raperek inkább puskával járkálnak és gyilkolnak, ő meg inkább gitározik és a padlót rugdossa. Egyébként ha énekelős számot szeretnél, akkor adok olyat, de különben nem hiszem, hogy ettől neked jobb lenne. Nem is várok mást egy 17 évestől, ilyen korban érthető, hogy rap zenét részesíted előnyben, ezzel keménynek érezheted magad, nem is kell nagyon érteni mit hadoválnak. Ahogy látom, neked a zene nem jelent sokat, mi olyat hallgatunk, ahol van zene és mondanivaló, nem mindegyik számnak, de soknak és némelyik komplikáltabb annál, hogy elhadarjanak vmit egy tuctuc alapra.

Link to comment
Share on other sites

..nem is tudom volt e ennyi hsz egy nap alatt ebben a topicban eddig(ráadásul néhány óra alatt)...

1.hogy jön ide ki mennyi idős?

lehetsz 10 éves, lehetsz 40éves, a zenét akkor is érezheted/vagy nem/

2.én 14éves vagyok (pontosabban még 3 hónap), de úgyérzem megtaláltam a stílusomat

3.bransi írásai eszméleteln röhelyesek, örlök, hogy nem csak engem zavar

4.lassan ez a topic arról szól, hogy "zene vs. rap"

bransi vedd már észre magad....

Link to comment
Share on other sites

Én 21 vagyok, de képzeld, mind1 hány éves az ember, attól még lehet ízlése én kb 2-3 éve ismerem a Pink Floyd-ot, ami kb 40 éves banda és még mindig sokkal nagyobb tekintélye van, mint bármelyik mai rappernek, amellet, hogy már nem működik a zenekar, csak a tagok zenélnek külön. Az a vicc, hogy rájuk újabb 40 év múlva is emlékezni fognak. Ahogy nézem, te nem is akarsz figyelni a zenére, amit írtál Slash-ről, az elég gáz, de hát a te szinteden ez érthető. Te is bebizonyítottad, hogy van még lejjebb... És ha hallottad volna ezt a számot, nem látod, akkor mit mondtál volna róla? Mert a zenéről egy szót sem szóltál, hanem csak azt kritizáltad, hogy hogy néznek ki. Arra rájöhetnél, hogy a rock klipek általában nem arról szólnak, hogy minnél csilivili legyen és belehaljon a pompába tudod miért, mert ott a zenét kell figyelni, nem azt, hogy hány Mercedes, csaj, kastély és lóvé van a klipben. Hanem a zenére.

Link to comment
Share on other sites

Nem naggyon fontos hogy most kastély meg nő autók blingbling de légyszíves!! Nincs kedvem kb. 5 percen keresztül állandóan egy klippben palikat nézegetni hogy hogy osztják az észt a mikrofont bekapva... Egy klippben nem minden a zene... Ami pedig az "emlékezésről" A rock a régi idők nagy zenéje volt de hééj fejlődni kell a korral !! Valami ujj kell ami lazább és külsőségekben szebb ..:) A hip hop sokkal fiatalabb ezt te is tod gondolom szal volt ideje kifejlődni valamennyi "szintig". Az meg a másik hogy nem hallottam egy olyan rock csapatról se aki a gettóból megszorítások közepette szinte semmi anyagi költséggel elindult a semmiből és ezek után az egész világ megismerte.. Pl. eminem amiről sztem te is tudsz...... Nem tom láttad e a filmet de ha nem akkor nézdd meg :)

Link to comment
Share on other sites

bransi: Azért van egy kis különbség szerintem.. Azon kívül, h a rock-zenészek maguk csinálják a zenét (legalább az élőt), nekik oda kell figyelni, h jó helyre énekeljenek.. A nagy rapperek leginkább a kapcsolataiknak köszönhetik, hogy most ott vannak, ahol. Az egyetlen nagy "arc" igazából a Dr. Dre (többek közt Eminem és 50 Cent zenei producere is..), aki gyerekkorától zenéket producált, ami arra utal, h ő nem élhetett annyira rossz körülmények között. És nem vitatom, h ő profi szintű tudással rendelkezik, de az átlag rap zenéhez nem kell más, csak egy szép zenei alátét, ütem (ami sokszor előgyártott mintákból megy egyenesen a szekvenszerbe..), meg rá a duma. Annyiira nem lényeg, hogy milyen hangon mondják el. Nem hiába lehet hallani nem ritkán rap-szerű alátéteket a német klubzenék részeiként összekötő elemeiként is..

Link to comment
Share on other sites

Mindíg lefoglak majd szólni mert elakarlak nyomni a földbe foglak taposni rádhugyozni jól lefosni:)

Uszítom a raptömeget hogy zúzza le a lemezedet a vakond mc bekebelez aztán meg rádtúrja a földedet.

Addig ne is csodálkozz hogy a rapper gyártó leragad amíg a középső ujjam mindíg nyitva marad....

 

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz képest hogy csak dumálnak a rapperek zenei ütemre...hmmmm sztem elég jól elvannak a kis betevőjükkel amit klippekben láthatunk..Nézdd meg csóri rockerek meg ott kiabálnak hogy majd össze sza... magukat .

Mondom az üvöltéssel kapcsolatban hogy semmiképpen se legyen félreérthető az ÁTLAGRÓL beszélek meginnt........

Link to comment
Share on other sites

A legtöbb akkori rockbanda a semmiből építkezett, pl Hendrix maga csinálta a gitárját, azt hiszed, hogy a 60-as 70-es évekbencsak úgy dőlt a pénz a kezdő zenekarokhoz? Mostanában az a baj, hogy dől a pénz és sehol egy meghegyezhető név. És a rock mostanában kezd újáéledni, nem mintha eddig alacsonyrepülésben ment volna, de azért kicsit körül kéne nézni a zenepiacon és nem a Tokio Hotel-re kéne felfigyelni, nem csak a VIVA tv-t kéne nézni. Igazából a VIVA tv-t nem is kéne nézni, nem is nézem :D

Link to comment
Share on other sites

Nem kiabálnak, hanem énekelnek, tehát a rapperek meg hadoválnak...

Ezek a csóró rockerek naponta adtak többszázezres tömegek előtt koncerteket, amivel sztem eléggé megszedték magukat. A Pink Floyd-nak felajánlották a LiveAID fellépésük környékén, hogy fizetnek nekik 100akárhány millió dollárt + adják a koncerthelyet, csak lépjenek fel együtt egy nagy koncert erejéig, de még ennek ellenére sem léptek fel, ebből nekem az jön le, hogy egy nagy pályafutás végén (még nem oszlott fel hivatalosan) sem tudták pénzzel befolyásolni a nagy öregeket, mert elérték azt, amit egy együttes elérhet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...