Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

már az első szavad meg lett cáfolva! :D

Tiéd is. Van fehér rapper is, és nem mind sittes... NEm igénytelen, főleg a régi rapperek nagyon jók voltak. Szerintem te a divatrap-re gondoltál a hszedben.

Nekem semmi bajom a rockerekkel, ellentétben veled. Meg a rap-ben a szöveg a lényeg, a rockba meg inkább a zene.

Link to comment
Share on other sites

Tiéd is. Van fehér rapper is, és nem mind sittes... NEm igénytelen, főleg a régi rapperek nagyon jók voltak. Szerintem te a divatrap-re gondoltál a hszedben.

Nekem semmi bajom a rockerekkel, ellentétben veled. Meg a rap-ben a szöveg a lényeg, a rockba meg inkább a zene.

Ebbe nagyon tévedsz, hogy a rockba inkább a zenén van a lényeg...ha ezt így gondolod akkor még nem hallgattál meg egy rock számot sem. Még nem hallotál pl. Ossiant.

És ez főleg igaz a nemzeti rocknál, mint pl a Kárpátia...ott is a szövegen van a hangsúly.

 

Meg az igénytelenség...én nem igazán szoktam látni szőrös, büdös embert koncerteken (jó azért koncert végére leiizad mindeki :P de az más), meg az utcán se nagyon. A hosszú hajjal meg mi a bajod?

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg srácok már volt ilyen topik, és senki sem tudott normálisan érvelni :P

 

Amúgy a rock ha választani kell, mert az igazi rockban mind a zene és mind a szöveg igényesen ki van dolgozva, és sok munkát igényel.

 

Van olyan rap amit meghallgatok, meg tetszik is, de a mainstream biztos nem jön be.Inkább az underground.Mert annak a szövege nem abból áll hogy én vagyok a nagy gengszter, van 200csajom meg 200millám és jobb ha nem pofázol, stb, hanem komoly dolgokról.Régen nem tudtam hogy van olyan rap is aminek értelmes szövege van, de azóta amióta hallottam olyat is, már nem fikázom.Csak fifty centet meg hasonlókat XD

Link to comment
Share on other sites

hát féldollárt azt énis úúútálom :D az a baj hogy mind2 műfajban törnek fel az igénytelen zenék. :( pl ottvan a tokio hotal gusztustaéan egy zene és a sok csitri meg odavan érte :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

a rági rapzenék na azok még jók voltam pl basta rhimes (asszem ígykell leírni :) )

Link to comment
Share on other sites

A Rap és a Rock is még mindig jobb, mint a techno-gépzene.

Ebben egyetértünk :)

 

jaj de kis kedves aranyosan fejezted ki magad... remélem vagy már 13...

Született: Ápr-12*******

:D

 

Ne élj vissza más születési adataival!

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

Mondasz vmit, csak a tokio hotel az nem rock :D köze nincs és nem is lesz a rockhoz, és akkor még a Beatles-höz hasonlítják :lol:

 

a Beatles-hez hasonlítják??! :o :o :o :o :o ezt a cigányságot :angry: a tokio hotelt sztem max egy kalapsz@rhoz lehet hasonlítani

pár pelyhestökű csinál valami fogyos zenét és már világsiker... még a hangjuk se mutált el nemtom mitakarnak :blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...