Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

ez nem kérdés....persze h a rap a jobb....nem csipázom a hosszuhaju v skinhead majmokat....söt rengeteg náci van köztük akik utáják a tesókat utalok itt a fekákra....a getto, ott van az igazi élet, nézdd meg a rokkereket, telivannak testékszerekkel amikböl ki se látnak, a nigáknak legalább csak fél kilo ezüst v arany van a nyakukba:D ennyi!

 

Capone N Noreaga 4eva!!

Link to comment
Share on other sites

ez nem kérdés....persze h a rap a jobb....nem csipázom a hosszuhaju v skinhead majmokat....söt rengeteg náci van köztük akik utáják a tesókat utalok itt a fekákra....a getto, ott van az igazi élet, nézdd meg a rokkereket, telivannak testékszerekkel amikböl ki se látnak, a nigáknak legalább csak fél kilo ezüst v arany van a nyakukba:D ennyi!

 

Capone N Noreaga 4eva!!

Menj be egy magyar "gettóba". Élve - esetleg az aranyláncaiddal ki nem jössz onnan. Ilyen idétlen wookiek minek írnak ide? Olvass vissza barátom. Páran elkövették már ezt.

Link to comment
Share on other sites

Kedves Big Game... "Nem csipázom a hosszúhajú vagy skinhead majmokat" - A skinheadeket nácikat én sem, de van közöttük is normális. Ha meg valakinek hosszú a haja az mért fáj neked? A kötekedő, rasszista tesókat én is utálnám, ha ez megnyugtat, amúgy a feketékkel semmi bajom. "A gettó, ott van igazi élet" - Hajaj, de micsoda élet van ott, hatalmas bandaháborúk, szegénység, gyilkosság, rablás, és rettentő rossz közbiztonság... Ha te odamennél, pillanatok alatt az alsógatyádat is lelopnák rólad, vagy darabokra vernének... "Nézd meg a rokkereket telivannak testékszerekkel" - hát nem tom, én láttam már pár rokkert, és egyiken sem volt semmi testékszer... Viszont a kemény rappereknek a 2 kilós fux a nyakukban... na az, az tényleg LOL.... Ahhoz, meg hogy üvöltözz a mikrofonba.... na te sem ismered aztán a normális zenét, ennyi erővel én is mondhatnám, hogy ahhoz aztán kell tehetség, hogy azt huhogd a mikrofonba, hogy yo madafaka... mivel te kb. az ilyen zenéket szereted, nem a színvonalas, normális rapet, hip-hopot..

Link to comment
Share on other sites

tesa! magyar gettó nem létezik...meg olyan se h magyar rap, az csak vmi utánzott fos akar lenni, jah meg nem mind feka olyan h odamegy az utcán azt laposra ver, nem mint a rockerek, rosszul nézel rájuk azt má meg akarnak picsázni

Laposraver? :D Vannak "rocker" ismerőseim, akik nem ártanának senkinek, amíg őket nem bántják. Kis fogalomzavarban szenvedsz szerintem.

 

Jah, azt kifelejtettem, hogy engem ne tesázz, én sem írtam ilyet.

Link to comment
Share on other sites

Valami jobbat mutass. Azt előre leszögezem, hogy az ilyen káromkodós-nagyszájú disznók engem nem érdekelnek.

 

promisz: Jobb mérföldkövekkel, mint ez a Tibbah, vagy ki a halál.

Link to comment
Share on other sites

tesa! magyar gettó nem létezik...meg olyan se h magyar rap, az csak vmi utánzott fos akar lenni, jah meg nem mind feka olyan h odamegy az utcán azt laposra ver, nem mint a rockerek, rosszul nézel rájuk azt má meg akarnak picsázni

nekem ebből csak az jön le, hogy se az életről, se a gettóról fogalmad nincs. ha ennyire szereted majmolni az amerikai divatot, akkor költözz ki oda, élj ott boldogan. addig pedig próbálj már magyar szavakat használni, oké tesa???

meg azt hozzátenném, hogy nem paraszt rockerek és paraszt rapperek vannak, hanem paraszt emberek..

Link to comment
Share on other sites

Én se szeretem az ilyen 'mindenmondatvégénkáromkodomegyetmertnekemigytetszik' stílusú rap-ereket. <_<

 

Robinho11: Ide teszem egy pár kedvencem, aztán Te majd eldöntöd neked melyik tetszik. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=blMLaoJiI-Y...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Oca_d3y4fLc

http://www.youtube.com/watch?v=dasHyleLDeg

http://www.youtube.com/watch?v=Ix4Qa-KHDMA

Link to comment
Share on other sites

igen ez!! mer ahoz kel tudomány h üvöltözzek a mikibe....meg az öltözködés na lol...

 

Öregem, ahhoz is tudomány kell, hogy vki ilyen paraszt módon sutba vágja a magyar nyelv helyesírási szabályait, a fogalmazásról nem is beszélve, látszik igazi rap-er vagy ;) És elég gáz is... te aztán tudod, hogy mi a dörgés. Ha lenne annyi agyi kapacitásod, akkor mutatnék pár száz rock zenét játszó embert, aki nincs tele "testékszerezve". Sőt olyat is tudok, akin akad, de mégis értelmesebb, mondjuk nálad... ;)

Különben örülök, hogy jöttél, mert így lehet írni a topic-ba végre :D

Az az igazság, hogy te nem tudod mi az igazság, szánalom, hogy vki ilyen emberektől tanul, amit pl belinkeltél, de sztem ez a Tibah gyerek is ilyen beszűkült majom, mert neki is van egy szókincse ;) Félreértés ne essék, másnak is tele van a virtuális szótára a magyar káromkodások buja kertjével, de nagy részt tudják magukat türtőztetni, visszafogni, és olyan helyzetekben használni azokat, amikor a környezet megengedi.

Igen, a gettóban az igazi élet, ott egy rossz szó és legalább fogy az aljanépe ;)

 

Béna Béla...

 

 

Még annyit, hogy ha megoldható lenne, a youtube-os linkeket tegyétek code tag-ba, mert ezért büntit lehet kapni, mondjuk Big Game-nek nem szólt ez a felhívás, ő érte nem annyira kár :P

Link to comment
Share on other sites

Még annyit, hogy ha megoldható lenne, a youtube-os linkeket tegyétek code tag-ba, mert ezért büntit lehet kapni, mondjuk Big Game-nek nem szólt ez a felhívás, ő érte nem annyira kár :P

Igaz, köszi, hogy szóltál! ;)

(pedig már kétszer kaptam figyelmeztetést a direkt link használata miatt... :blush: )

Link to comment
Share on other sites

hehe, régen láttam ebben a topikban wannabe-t :D öreg, hidd el te legalább annyira nem ismered a gettókat mint mi :lol: ki is költöznél amerikába?nyugodtan.ott elég magas szintű a tömegbutítás :) persze aki nem lát a szemétől annak minden vágya, hogy ott éljen.

azt már tudjuk, hogy a zenéről fogalmad sincs, ezek után én eltekintek a "mikrofonba üvöltés" es szövegedtől :D

 

mellesleg tibbah egy csicska ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem elég szomorú, hogy az USA - ban már a kis szőke rózsaszínpólós tinilányok is ezen a +b@xom anyád stílusú RAP-nek nevezett SZAR-on nőnek föl. Érdekes, az ilyen fajta szélsőséget miért nem tiltják? Csak nem azért, mert az is tovább rombolja a birka nép amúgyis kb. nullával egyenlő morálját? Nemrég láttam egy átverős műsort valamelyik zenetévén, azt hiszem PUNKD a címe. Ebben a részben egy ilyen idióta feka rappert szívattak. Megkérdezték tőle, hogy miért szólnak szövegei stricikről. Ő azt válaszolta, hogy csak azért, mert ez kell az embereknek, vagy valami hasonlót. Ja, és ez az "ember" meg a bandája, még valami oscar-díjat is nyert, vagy miazannyát. Hát gratulálok!

Ennyit a rap-ről!

:angry2:

Link to comment
Share on other sites

igen ez!! mer ahoz kel tudomány h üvöltözzek a mikibe....meg az öltözködés na lol...

 

Mert az sokkal értelmesebb,hogy 8 tonnás aranylánc van a nyakába,térdig le van csúszva a gatyálya egy embernek? Meg a rapperek nagy része bűnöző. ^^ .

 

Ja meg a rockzenében nem nagyon van üvöltözés. Kevered a metallal. És annak is többrészt nincs is üvöltözés.

 

Ui.: Rapp értelem: "csá tessa hová dzsalsz ma este gettof*sz? westside powaa yeeee" kb....

Link to comment
Share on other sites

Szerintem elég szomorú, hogy az USA - ban már a kis szőke rózsaszínpólós tinilányok is ezen a +b@xom anyád stílusú RAP-nek nevezett SZAR-on nőnek föl. Érdekes, az ilyen fajta szélsőséget miért nem tiltják? Csak nem azért, mert az is tovább rombolja a birka nép amúgyis kb. nullával egyenlő morálját? Nemrég láttam egy átverős műsort valamelyik zenetévén, azt hiszem PUNKD a címe. Ebben a részben egy ilyen idióta feka rappert szívattak. Megkérdezték tőle, hogy miért szólnak szövegei stricikről. Ő azt válaszolta, hogy csak azért, mert ez kell az embereknek, vagy valami hasonlót. Ja, és ez az "ember" meg a bandája, még valami oscar-díjat is nyert, vagy miazannyát. Hát gratulálok!

Ennyit a rap-ről!

:angry2:

 

Hát igen látszik hogy a szarabbik oldalát már ismered, ilyen az amerikai mainstream vonal. "Ennyit a rap-ről"... az általánosítás, gratulálok.

Link to comment
Share on other sites

Ha belegondolunk a rapbe folyamatos dumálás megy nem zene, mig a rock sokkal inkább, van benne hangszer: gitár,dob stb. énekelnek benne nem csak beszélnek és a régebbiek főleg nem ilyenek mert nem idióta bakkancsos skinheadok ugrálnak mindenhol, bár velük sincs baj.

Rock!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...