Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Méghogy a rap ballada érthetetlen? Te lehet, hogy nem érted. Nem tehetünk róla, hogy nincs a szövegértésed az átlagos magyar ember szintjén.

hát öregem, szomorú, de lehet hogy pont azon a szinten van :D amúgy én sztem még nem hallottam rap balladát :huh:

 

 

jaaaj, felejtsétek már el ezeket az "egyértelmű, hogy..." szövegeket :blink: ... csak rá kell pillantani a szavazás statisztikákra, és egyből látszik, hogy nem egyértelmű.

Link to comment
Share on other sites

b4m: vedd figyelembe, hogy a szavazás állása, nem azt dönti el, hogy melyik a 'jobb', hanem csak annyit mutat, hogy azok közül akik ide járnak, többen rock-ot hallgatnak.

 

De ha például ez egy egész világra kiterjedő felmérés/szavazás eredménye lenne, akkor is azt mondanám: "nem mindig az a legjobb, amelyiket többen hallgatják"...

 

Szerintem mindenki azt hallgassa, amelyik neki tetszik! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Sztem b4m-et te is félreérted, mint már egy jó páran eddig. Pont azért mondta, hogy nézzétek meg a szavazás állását, hogy nem egyértelmű, melyik a jobb, mert igazából nem sok különbség van a szavazatok között vagy mondjuk úgy, nincs egyértelmű többségben a rock, annak ellenére, hogy vezet, még sem egyértelmű. Tehát nem akart semmi bújtatott gondolatot közölni senkivel, hanem a valóságra próbált rávilágítani, tehát arra, hogy nem egyértelmű dolog, hogy a rock az jobb (a szavazás azt mutatja, hogy lényegébe majdnem kiegyenlített a két tábor és ez sem mutatja, hogy egyértelmű) ;) Ennek ellenére nem mondom, hogy ez nem így van, de az ellenkezőjét sem állítom ;):D

Link to comment
Share on other sites

Ezt a részt már túltárgyaltuk ;) Valami újat mondj. Egyébként az sem sokkal jobb az egoista állatnál, aki annyit tud hajtogatni, hogy az egyik jobb, mert a másik rosszabb, ha csak annyit mond, az egyik egy értelműen jobb a másiknál és nem ír normális véleményt ;)

 

Egy kérdés, ami nem a témába tartozik, csak észre vettem, miért írsz mindent félkövér betűkkel, ki akarsz tűnni a többi felhasználó között?

Link to comment
Share on other sites

Talán azért, amiért engem is... Ez olyan dolog, mint hogyha én is kék-piros betűkkel írnék mindent, mert illik az aláírásomhoz, de még sem teszem, mert nem akarok kitűnni és el akarom kerülni az ilyen megjegyzéseket, hogy minek írok én ilyen színnel, mert egyébként tök felesleges...

Vagy mi :D

Link to comment
Share on other sites

Minden elismerésem a Raperek frappáns rímeiért, de a Rock komolyabb zenei és hangszeres hozzáértést igényel, és szívesebben hallgatom mint a Rap-et szal nálam a Rock nyert! :D

Link to comment
Share on other sites

Sztem b4m-et te is félreérted, mint már egy jó páran eddig. Pont azért mondta, hogy nézzétek meg a szavazás állását, hogy nem egyértelmű, melyik a jobb, mert igazából nem sok különbség van a szavazatok között vagy mondjuk úgy, nincs egyértelmű többségben a rock, annak ellenére, hogy vezet, még sem egyértelmű. Tehát nem akart semmi bújtatott gondolatot közölni senkivel, hanem a valóságra próbált rávilágítani, tehát arra, hogy nem egyértelmű dolog, hogy a rock az jobb (a szavazás azt mutatja, hogy lényegébe majdnem kiegyenlített a két tábor és ez sem mutatja, hogy egyértelmű) ;) Ennek ellenére nem mondom, hogy ez nem így van, de az ellenkezőjét sem állítom ;):D

na igen.... már kezdem megszokni, hogy félreértenek. :D pedig én csak annyit akartam kifejezni, hogy nem egyértelmű, amint azt a szavazás állása is mutatja.

Link to comment
Share on other sites

Ráadásul még1 negyediket is írtál :lol:

 

Bár tény hogy van gagyi rap, de azért mégiscsak erősen fogalmazott a srác.. minden műfajban vannak gagyik... erről persze már szintén beszéltünk.Mondjatok már vmi újat :D

Link to comment
Share on other sites

Gondolom nem értékelte át alaposan a mondanivalóját, sztem ő zeneileg közelítette meg a rap témakört, amiben tényleg van igazság, és ki lehet jelenteni, hogy a rock többet ad zeneileg, mint a rap, hiszen nem csak a szövegre gyúrnak rá, ellenben a rap-pel. De a végén még sem így fogalmazta meg :D De erről már volt szó, elég lett volna, ha csak annyit ír le, hogy igazatok volt abban a hsz-ben ;):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...