Jump to content
PirateClub.hu

Windows 8 Pro VS. Windows XP Prof (kicsomagolás)


Capricorn68
 Share

Recommended Posts

Nemrég váltottam XP-ről 8-asra.

A letöltéssel nincs is semmi gond, de a kicsomagolás utáni filmlejátszás már macerás. 8-Đ 

 

JDownloadert használtam kicsomagoláskor az XP-n, na meg 7-Zip-et és ilykor WinRar-t is. Ezek tökéletesen tették a dolgukat egészen a Win 8-ig.
Amióta Win 8 Pro-val ügyködöm, a letöltés szuper..., na de a kicsomagolásnál már zűrös a buli. 

Bármilyen kicsomagolót használok, akármilyen futtatási környezetben, az MKV-s filmek tévén (lejátszója Linux alapú) megáll és kiírja, hogy ismeretlen vagy érvénytelen fájl.
Tovább megyek..., a gépemen (Win 8 Pro SSD-vel) a KMPlayer, VLC Player akadozva jelenít meg... és fagyogat is. 

 

Amíg XP-n tettem az előzőleg említett dolgokatt, futott minden rendesen. 

Most ott tartok, hogy XP-n csomagolok ki, Win 8-al letöltök. 

 

Ha van valakinek tapasztalata, vagy megoldása az üggyel kapcsolatban és megosztaná velem, nagyon megköszönném! 

 

 

Üdv: Capri

Link to comment
Share on other sites

Ha nem kapsz hibaüzenetet a kicsomagoláskor, akkor ezt nem okozhatja a kicsomagoló program!

 

win7 letöltesz egy filmet

win7 kicsomagolod.  Kapsz hibaüzenetet?

win7 lejátszod ugyanazt a  filmet.  Normálisan lejátsza?

a tv-n normálisan lejátsza ugyanazt a filmet?

MediaInfo pld: 

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/mediainfo-v0-7-16--magyar--XO14.html 

mit ír ki a filmre?

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

Win 8 Pro 

 

- letöltöm a filmet JDownloader-rel vagy Flashget-tel 

- kicsomagolom.., és "crc hiba vagy hibás jelszó" jelenik meg 

- a film persze "megvan", de a gépemen akadozik, nehéz léptetni 

- tv-n pedig..., 5-8 perc játszás után "ismeretlen fájl" felirat virít 

 

Lassan megoldódni látszik a dolog, hiszen kizárásos alapon minden eshetőséget lepróbálok. 

 

Üdv: Capri

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemrég váltottam XP-ről 8-asra.

A letöltéssel nincs is semmi gond, de a kicsomagolás utáni filmlejátszás már macerás. 8-Đ 

 

JDownloadert használtam kicsomagoláskor az XP-n, na meg 7-Zip-et és ilykor WinRar-t is. Ezek tökéletesen tették a dolgukat egészen a Win 8-ig.

Amióta Win 8 Pro-val ügyködöm, a letöltés szuper..., na de a kicsomagolásnál már zűrös a buli. 

Bármilyen kicsomagolót használok, akármilyen futtatási környezetben, az MKV-s filmek tévén (lejátszója Linux alapú) megáll és kiírja, hogy ismeretlen vagy érvénytelen fájl.

Tovább megyek..., a gépemen (Win 8 Pro SSD-vel) a KMPlayer, VLC Player akadozva jelenít meg... és fagyogat is. 

 

Amíg XP-n tettem az előzőleg említett dolgokatt, futott minden rendesen. 

Most ott tartok, hogy XP-n csomagolok ki, Win 8-al letöltök. 

 

Ha van valakinek tapasztalata, vagy megoldása az üggyel kapcsolatban és megosztaná velem, nagyon megköszönném! 

 

 

Üdv: Capri

Szia.probáld ki a DZIOBAS RAR PLAYERT ,természetesen a kicsomagó jelszót kérni fogja,ha van,de hát gond nélkül lejátsza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...