Jump to content
Sign in to follow this  
Capricorn68

Windows 8 Pro VS. Windows XP Prof (kicsomagolás)

Recommended Posts

Nemrég váltottam XP-ről 8-asra.

A letöltéssel nincs is semmi gond, de a kicsomagolás utáni filmlejátszás már macerás. 8-Đ 

JDownloadert használtam kicsomagoláskor az XP-n, na meg 7-Zip-et és ilykor WinRar-t is. Ezek tökéletesen tették a dolgukat egészen a Win 8-ig.
Amióta Win 8 Pro-val ügyködöm, a letöltés szuper..., na de a kicsomagolásnál már zűrös a buli. 

Bármilyen kicsomagolót használok, akármilyen futtatási környezetben, az MKV-s filmek tévén (lejátszója Linux alapú) megáll és kiírja, hogy ismeretlen vagy érvénytelen fájl.
Tovább megyek..., a gépemen (Win 8 Pro SSD-vel) a KMPlayer, VLC Player akadozva jelenít meg... és fagyogat is. 

Amíg XP-n tettem az előzőleg említett dolgokatt, futott minden rendesen. 

Most ott tartok, hogy XP-n csomagolok ki, Win 8-al letöltök. 

Ha van valakinek tapasztalata, vagy megoldása az üggyel kapcsolatban és megosztaná velem, nagyon megköszönném! 

Üdv: Capri

Ha nem kapsz hibaüzenetet a kicsomagoláskor, akkor ezt nem okozhatja a kicsomagoló program!

win7 letöltesz egy filmet

win7 kicsomagolod.  Kapsz hibaüzenetet?

win7 lejátszod ugyanazt a  filmet.  Normálisan lejátsza?

a tv-n normálisan lejátsza ugyanazt a filmet?

MediaInfo pld: 

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/mediainfo-v0-7-16--magyar--XO14.html 

mit ír ki a filmre?

Edited by ica

Win 8 Pro 

- letöltöm a filmet JDownloader-rel vagy Flashget-tel 

- kicsomagolom.., és "crc hiba vagy hibás jelszó" jelenik meg 

- a film persze "megvan", de a gépemen akadozik, nehéz léptetni 

- tv-n pedig..., 5-8 perc játszás után "ismeretlen fájl" felirat virít 

Lassan megoldódni látszik a dolog, hiszen kizárásos alapon minden eshetőséget lepróbálok. 

Edited by ica

Nemrég váltottam XP-ről 8-asra.

A letöltéssel nincs is semmi gond, de a kicsomagolás utáni filmlejátszás már macerás. 8-Đ 

JDownloadert használtam kicsomagoláskor az XP-n, na meg 7-Zip-et és ilykor WinRar-t is. Ezek tökéletesen tették a dolgukat egészen a Win 8-ig.

Amióta Win 8 Pro-val ügyködöm, a letöltés szuper..., na de a kicsomagolásnál már zűrös a buli. 

Bármilyen kicsomagolót használok, akármilyen futtatási környezetben, az MKV-s filmek tévén (lejátszója Linux alapú) megáll és kiírja, hogy ismeretlen vagy érvénytelen fájl.

Tovább megyek..., a gépemen (Win 8 Pro SSD-vel) a KMPlayer, VLC Player akadozva jelenít meg... és fagyogat is. 

Amíg XP-n tettem az előzőleg említett dolgokatt, futott minden rendesen. 

Most ott tartok, hogy XP-n csomagolok ki, Win 8-al letöltök. 

Ha van valakinek tapasztalata, vagy megoldása az üggyel kapcsolatban és megosztaná velem, nagyon megköszönném! 

Szia.probáld ki a DZIOBAS RAR PLAYERT ,természetesen a kicsomagó jelszót kérni fogja,ha van,de hát gond nélkül lejátsza

Vagy van még egy megoldás : Universal Extractor. Lehet, hogy ez sem 100%, de az esetek többségében nagyobb sikerrel kitudja csomagolni a tömörített fájlokat,mint a 7-Zip.