Jump to content
PirateClub.hu

Háborús filmek


diablo91
 Share

Recommended Posts

Nem tom h egyesek mit szeretnek a Fegyverek szava című filmben, sztem gagyi, ha meg a Ryanra azt mondjátok, h az, akkor a Fegyverek szava ULTRAGAGYI! Nickolas Cage egymagában megöl a film alatt min. 10 000 japánt, fél kézzel kezeli a thompsonát, meg van benne 1 olyan csatajelenet is, amikor egy bagy mezőn vonulnak az amcsik, mint 1 csürhe, közöttük szlalomozik néhány tank, közbe meg lövik őket... John Woo sztem maradjon az akciófilmeknél, nem az ő műfaja a háború sztem

 

Néhány kedvenc:

Ryan közlegény megmentése

Black Hawk Down

Defiance

Dicsőség zászlaja

Levelek Iwo Jimáról

Napola

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az itt felsorolt fílmek közzül csaknem az összeset láttam a "fegyverek szava" kivételével. Nekem az Elit Alakulatnagyon bejött de ahoz képest ho ennyien szeretik nincs feltöltve:S nem tudná vki feltölteni mer naon szeretném még1x megnézni:O előre is köszönöm annak aki ezt megteszi

amu a sorrend nálam

 

Ryan közlegény megmentése

Az elit alakulat

Ellenség a kapuknál

Levelek iwo Jimárol

Dícsőség zászlaja

majd a többi régi háborús film

(halál 50 órája, piszkos 12, tora tora,...stb)

Link to comment
Share on other sites

ez nem jó:S rámeek a linkedre és azt írja ki ho nem találja a kövi kifejezést ugyan ez volt mikor próbáltam keresni:S

ha angolul keresek a címére nem talál semmit ha megy magyarul akkor csak a Királyság-ot meg az oti-pokoli tévedés-t hozza ki. de azért ty:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Engem nagyon érdekelne a Miracle at St.Anna című háborús film, de SEHOL nem találtam meg magyar feliratosan (szinkronnal meg pláne), eddig csak angol felirattal találkoztam. Spike Lee rendezte, 2008-as film asszem, és egy csapat fekete bőrű amerikai katonáról szól, akik Olaszországban megvédenek vmi falut a németek elől. Nagyon kíváncsi vagyok már rá, de angolul, felirat nélkül nem akarom megnézni... Ha valaki tud vmit róla, írja már le legyen szíves, mert biztosan jó film lehet.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=lcKPi5DyGWs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Na akkor írok én is egy listát,de csak 2.világháborús filmek,amik nekem megvannak(holokausztosok meg egy két "csöpögősebb" is van benne)

1.Pearl Harbor-Égi háború (ami legtöbb helyen fenn sincs,amit nem értek, mert szerintem az egyik legjobb film a műfajában)

2.Shindler listája

3.A bukás

4.Angliai csata

5.Napola

6.Sorstalanság

7.U-571

8.Amen

9.Vaskereszt

10.Hitler-A gonosz születése

11.Halál 50 órája

12.Sztálingrád

13.Zongorista

14.Fegyverek szava

15.Ellenség a kapuknál

16.Ryan közlegény megmentése

17.Ellenség a kapuknál

18.Levelek Iwo Jimáról

19.A leghosszabb nap

20.A híd túl messze van

21.Elit alakulat

22.Yamato

23.Híd a Kwai folyón

24.Drezda

25.A dicsőség zászlaja

26.Valkűr

27.Stauffenberg -A valkűr hadművelet

28.Tora!Tora!Tora!

29.Batignole

30.Hart háborúja

31.A sas leszállt

32.Éjfélre kitisztul

33.Piszkos 12 1.-4.rész

34.A Midway-i csata

35.A tizedes meg a többiek

36.Kémek a sasfészekben

37.A háború kísértetei

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kicsit felhozom a topicot. :) Ki hallott már a készülő The Pacific című minisorozatról? Az Elit Alakulat készítőinek legújabb műve lesz, 2010-ben jön ki, és a csendes-óceáni hadszíntéren fog játszódni. Én már nagyon várom!

 

 

Trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=e99B80crU3E

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Nálam is..PL: Sztálingrád,Vaskereszt,Ryan,A híd túl messze van..stb..egy csomó van nekem és az összeset bírom mer marha jó filmek!

 

 

LoL kép Lazlo :D Honnan szedted?

 

 

Nekem az Elit Alakulat nagyon tetszik, a The Pacific - A Hős Alakulat, a Pearl Harbor és a többi

Link to comment
Share on other sites

Pl. a Napfény íze, ami ilyen film. Szabó István rendezte, Ralph Finnes a főszereplő. Sztem jó film. Bár igaz ami igaz, a magyar filmgyártás még adós egy igazi jó II.vh.-s filmmel, amely magyar szempontból mutatja meg a világégés katasztrófáját...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...