Jump to content
PirateClub.hu

Fl Studio,ha gondod akadna!


DjGeryke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nekem csak a 7.0 Producer Edition van meg de böven elég... :P

 

ÉÉn azt nem tom hogy ha csinálok vmi bass-t,drum-ot, taps-t DRUM-OT, akkor azt hogy lehet a zene alábetenni?

Először is meg kell csinálnod az alapot ami a bass-bol a kick-böl vagyis ahogy te gondolod sztem a drum-bol meg még sorolhatnám miböl áll...és az alá kell beillesztened a kivánt számot ugy h betallozod vagy csak simán behuzod...ha vmi kérdésed van nyugodtan ird le!sok szerencsét :);)

Link to comment
Share on other sites

Nah...alap helyzetbe ha belépsz az Fl Studio-ba akkor ott van h kick, claps stb...oda kell csak simán belehuznod a kivánt számot...vagy a playlist-be...nah és az alá meg be tudod tenni a bass-ot meg amit még akarsz..

ha bármi kérdésed van msn :)

Módosította DJ Z-Project
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

hali, nah lenne egy kis gondom. szóval már nagyjából tudom használni a progit, de hogyha vmi komolyabb dolgot akarok csinálni benne, pl fx, akkor állandóa megfagy tőlle a gépem :blink:  kiváncsi lennék, hogy szerintetek ez mitől lehet. leírom milyen gépem van hogy szerintetek gyenge hozzá? szal van egy 2.7 GHz-s procim, 2x 256Mb ramom, egy 128-as vidkarim. szerintem ezen futnia kéne nem? jah és úgy fagy le, hogy leáll minden, semmit nem lehet csinálni vele, és a képernyőn felső csíkban lila vonalk

ódszerű teremtmények jelennek meg. szóval ha tudnátok segíteni azt megköszönném.

 

 

üdv, feherkenyer

Link to comment
Share on other sites

:)

1.Hangkártya?????????????????

2.Direct-x?????????????

 

Alaplapi hangkártyával is jól kéne múködnie!

 

Sztem a Direct-X el lesz gáz!!

Próbáld ki azt hogy leszeded az fl-t, felteszed ujra a direct-x -et, aztán vissza az fl-t!

 

A preferencbe állitsd át a buffert olyan 6000 körülre! -ez csak egy jó tanács :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hali, nah lenne egy kis gondom. szóval már nagyjából tudom használni a progit, de hogyha vmi komolyabb dolgot akarok csinálni benne, pl fx, akkor állandóa megfagy tőlle a gépem :blink: kiváncsi lennék, hogy szerintetek ez mitől lehet. leírom milyen gépem van hogy szerintetek gyenge hozzá? szal van egy 2.7 GHz-s procim, 2x 256Mb ramom, egy 128-as vidkarim. szerintem ezen futnia kéne nem? jah és úgy fagy le, hogy leáll minden, semmit nem lehet csinálni vele, és a képernyőn felső csíkban lila vonalk

ódszerű teremtmények jelennek meg. szóval ha tudnátok segíteni azt megköszönném.

 

 

üdv, feherkenyer

 

hejj! hát igen a géped magvan hozzá naggyábol...én hangkarira gondolok, mivel azért az eléggé szükséges zeneszerkesztéshez!szal sztem szerezz be egy közepes minöségüt ha komolyabban akarod csinálni...egy EM-U kari sokat dobna rajt :)) ha vmi gond van még irj privibe vagy akár ide;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

üdv valaki tud segiteni ???

van az fl be az FPC .... evel a dob gépel hogy lehet felveni hogy billentyűzetel tudjam feljátszani a dobot ... ne egérel .....

meg valami kép is jőhetne hozá ... vagy legalább valami magyarázat ....

köszi

csumi.... :P

Link to comment
Share on other sites

Persze h lehet...ezzel a progival mindent lehet szinte:) a gitáros cuccokat azt az Fl Slayer nevü beépitett Vst-vel tudod elöhozni...dob hangokat azt meg nemigazán tudok mondani...keress rá ilyen rock sample-kra...;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Az FL Studio nehéz-nehéz a többihez képest..

Hogy lehet mondjuk egy sávhoz effektet rendelni? Nekem eddig csak a masterre sikerült..

 

eme kérdésre a felhasználó sajnos nem kapott választ, és ezzel nekem csak annyi lenne a problémám, hogy nekem is ien problémám van...

 

légyszíves segítsetek

 

előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

eme kérdésre a felhasználó sajnos nem kapott választ, és ezzel nekem csak annyi lenne a problémám, hogy nekem is ien problémám van...

 

légyszíves segítsetek

 

előre is köszönöm

 

Csak emlékezetből.

 

mixer.jpg

 

Valahol be lehet állítani, hogy melyik csatornán melyik sáv szóljon. Meg nem mondom hol, de asszem lent valahol, ahogy a képen is az összes csatorna üres. Aztán amelyik csatornán vagy, tehát amelyik világosszürke, arra jobb oldalon összesen ha jól emlékszem 8 effektet lehet ráhúzni, a lenyíló menüből a kis fehér nyilaknál.

Link to comment
Share on other sites

ÜDv!

 

Nekem egy olyan gondom van, hogy kidolzom a zenét, de nagyon halk lesz, ha engedem, hogy kidolgozáskor használja az EQ-t akkor torzít, de ha meg ott visszaveszem akkor szintén semmi változás és fel kell Goldwave-val erősítenem és utána tudom csak tömöríteni, a hangkártyán állítsam valahol a kimenő jelet, vagy a programban magában?

Link to comment
Share on other sites

A hangkártyát állítsd alapra. Használd a keverőn a hangerőt cstornánként, szinte biztos, hogy ha nem nyúlsz hozzá, akkor olyan is lesz a végeredmlny. Ha kell reverb, eq, delay meg a többi azokat is. De csak érzéssel, különben káosz lesz belőle. :) Sajnos a szerkesztés legfárasztóbb része a végső faragás. Az se hülyeség, ha sávonként importálsz wav-ba effektek nélkül, és egy másik szerkesztővel pl. a Goldwave-el végzed a végső símításokat.

Link to comment
Share on other sites

Hy!! van még egy kérdés :huh:

 

FL studio-ban melyik a legalkalmasabb plugin?? amivel , szerkeszteni lehet :: pl:(Trance) -es hangokat.......A piano roll is

jó lenne csak kár hogy klasszikus hangzású alapjáraton...DE!! HA TUDTOK HOZZÁ ÚJ HANGOKAT AKKOR KÜLDJETEK

linket.!!

 

KÖÖÖÖÖSZ!!!!!! :D

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...