Jump to content
PirateClub.hu

Nemi betegségek!


kiwi21
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sziasztok! szerintem a bőr- és nemibeteggondozóba menjetek, ott azonnal fel tudják mérni a helyzetet, és megfelelő kezelésben fognak titeket részesíteni. szipi

Link to comment
Share on other sites

az egyik barátomnak pl.kis fehér pontszerű valamik lettek a makkján s nemtudjami ez???Ja s nagyon viszket neki???

Szerintetekmit tegyen én a börgyógyászt javasoltam neki.

Voltt már valakinek ilyen???

 

hát annak a bizonyos barátodnak "pearly white papules"-je van, nemtom mi a magyar neve, google-lal találtam rá csak beírtam: "fehér pöttyök makkon" :)

nézz utánna te is, képek is vannak: pl ez (vigyázzatok, egy pénisz van a képen szal csak 18+ nézze meg) :D

 

És egy fórumon találtam ezt a hozzászólást:

ez szopás fiúk. ennek a xarnak az angol neve pearly white papules. hogy ez mit jelent, az tuggya a finx, de hogy nem lehet vele semmit se tenni, a lézerezésen kívül, az biztos. Amugy azt hallottam, hogy értelmetlen a péniszt lézereztetni, mert 1. megmarad6 a nyoma. 2. lehet, hogy visszanő. :-) Ez van. Mindenesetre felháborít, hogy eddig nem hallottam erről a dologról se kiskoromban a szexuális felvilágosításkor iskolában, se később, sehol. Tisztelt doktorok/doktornők, nem lehetne elmagyarázni a népnek, hogy mi van az intim tájékán a férfiak 15%-ának ?! enyhénszólva segítene sok férfi életét köszönöm szépen az előre meg nem írt válaszát Tisztelettel, egy pearly white papules-ben szenvedő.

illetve egy másikat is:

Szia! Nem vagyok doki. Nekem is vannak fehér pöttyök a hímvesszőmön. Ezek valójában faggyúmirigyek, melyekkel nincs mit tenni. Sok embernek van ilyen. Ezt egy urológus mondta nekem. Nekem is vannak ilyen pöttyök a makkom alján, fehérek de nincs velük semmi problémám. Azért nézesd meg egy urológussal is adolgokat.

 

ááá tudjátok mit? inkább linkelem a fórumot amit találtam, nem idézegtek itt részeket :D

 

http://www.urologia.hu/cgi-bin/forumsmsgspat.cgi?lang=magyar&forumcode=i8zkNFzgQs9Stbnz54j8135hAY1m0e

sajnos az online doki nem válaszol a feltett kérdésekre...

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

szia kalash! kérlek, nézesd meg egy orvossal, mint mondtad, elég régóta áll fenn ez a probléma, és előbb utóbb gondot fog majd okozni nálad a szexuális életben is, vagyis a lányok majd látni fogják. jobb elébe menni ezeknek, és megelőzni a bajt. szipi :huh:

Link to comment
Share on other sites

fiúk!

 

valahol olvastam annó, hogyha bármilyen "pukli" szerű elváltozás jelenik meg a férfiasságotokon, akkor azonnal forduljatok orvoshoz!!!

ez nem vicc dolog, a lányoknak sem kellemes nőgyógyászhoz járni, szedjétek rá magatokat, és irány a doki!!!

Link to comment
Share on other sites

"pulki szerű elváltozás"

az van nekem, bár eddig csodálkoztam rajta.

ráadásul változtatja a szinét,nedvedzik,és hol kicsi hol nagy...ha éppen kicsi akkor kb 8cm,és fehér

ha éppen növekvőfázisban van akkor 18cm és vörös...általában ilyenkor nedvezik fehéret..... ;)

 

 

sajnos az a baj hogy sokan azt sem tudja mi-micsoda,csak mint a nyulak és aztán hullanak.

sem isiben,sem otthon nem mernek leülni,hogy lemondják mire vigyáz...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nekem elszurkult a makkom vege es ha felall akkor faj. Ha pihentetem par napot akkor egy ideig nem faj. Mik a rak lehet ez? Lehet tulhasznaltam?

Link to comment
Share on other sites

Ket es fel, talan mar harom honapja is megvan, de csak akkor faj ha felall, es akkor is csak akkor ha nem pihentettem elotte. pl: mindennapi szeretkezesek mellett ugy harom nap alatt megfajdul.

Link to comment
Share on other sites

hát tök mind1 mibajd..a lényeg az h ha felálla nemi szerved, annak nem kéne fájnia :huh: talán, mint mondtam nem joh a vérellátás és a gyakori szeretkezéstől(és egyben érzékenyebb is a szerved) fájhat.....de hát én mindneképp elmennék orvoshoz

 

ááháháháén találtam vmi megoldást erre a fehér pöttyökre...

http://szoknyavadasz.hu/szoknyapressz/167fegyver.html

néda van rá kencs, emg valójában a rossz mosástól van, én vállalom a kockázatot és holnap meg is veszem ezta kenőcsöt::::P:P:P

Link to comment
Share on other sites

herites nekem nincs elszinezödve meg ilyenek :D

de igy napi egytöl nemfáj :D

meg az a fájás azse olyan fájás hoyg most megfogok halni :D

csak olyan érzés mintha meglenne eröltetve vagy mittudomén nemlehet leirni :lol: :lol:

amugy meg nemszokott érdekelni mer ha már ugy áll a helyzet h megin akcio akor az nemtart visza mer modbnom nem vészes

 

Link to comment
Share on other sites

Herites: lehet kezdődő fitymaszűkület esetleg valamilyen fertőzés is, elmész dokihoz, megnézi és ír ki valamit.

 

Benito89: A sok polírozás miatt (mikor is szárazon súrlódik) megkophat, elvékonyodhat a bőr, azt érezheted égő fájdalomnak! Ajánlom a gyík nedvesítését előtte/közben!

 

És általános jótanács fiúknak: Mielőtt megfogjátok akármilyen célzattal (pisilés vagy vmi más), mossatok kezet! Nagyon könnyű összeszedni akármilyen fertőzést... Öcsémnek is így szedett össze egy jó kis bőrgombát...

Link to comment
Share on other sites

A nemi és bőrbetegségek egyaránt nagyon lassan gyógyulnak (legnagyobrészt) hetekig, hónapokig eltarthat mire panaszmentes lesz valaki. Nekem is van fehér pöttyöm. De ez magátol alakul kil minden esetben. És csak most kezdenek rá gyógymodot keresni mert eddig senkit sem zavart ... ennyire biztosan nem. Engem nem zavar... barátnöm szerintem észre sem veszi. Ha 6000 évvel ezelött sem volt gond akkor nekem sem lesz. Amugy jótanács de ugyis tudjátok ha valami durván beüt és durcás lessz az ezredes inkább elöbb mint késöbb menjetek dokihoz... nehogy aztán leessen :lol:

Link to comment
Share on other sites

szőrtüszőnek hívják ;) (asszem) :D

 

(most találgatok) mivel a pattanások is azért alakulnak ki, mert eltömődnek a pórusok, gondolom a zacsin is ez lehet a helyzet. javaslat: fűrgyé le gyakran, alaposan! :D

 

esetleg vmi kence is jól jöhet (de azt már nemtom miféle) :D

Link to comment
Share on other sites

ááháháháén találtam vmi megoldást erre a fehér pöttyökre...
http://szoknyavadasz.hu/szoknyapressz/167fegyver.html

néda van rá kencs, emg valójában a rossz mosástól van, én vállalom a kockázatot és holnap meg is veszem ezta kenőcsöt::: :P :P:P

 

ebből az olvasmányből egy részlet: (ami szerintem baromság!...)

 

Dr. Rosta Gábor már a 2002 szeptemberi interjúben elmondta, hogy ez a hámcsapképz?dés a makk gyakori szappanos mosásától alakul ki és ha más tisztítási módra váltunk, akkor magától elmúlik.

 

szappanos mosás? nekünk még szappanunk sincs :D csak ilyen rendes tusfürdők (nem tescos)

vagy milyen más tisztítási módra gondolt? orális tisztogatás egy leányzó segítségével? :D

Módosította PxE
Link to comment
Share on other sites

De ha azok szőrhagymák akkor másnak miért nem látszik? Mert az elég feltűnő közelről. Ja és pöcsön nincsenek is szőrök akkor minek rá szőrtüsző? :D:blink:

Nerinyáljatok már, pár éve azt hittem hogy nekem is bajom van, de a doki, meg fater is azt mondta hogy ezek ilyen szőr izék :) nem kell parázni, ez nem betegség.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...