Jump to content
PirateClub.hu

Milyen android launcher-t használsz?


gyonkabenku
 Share

Milyen Android launcher-t használsz?  

24 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Milyen Android launcher-t használsz?

    • Alapértelmezett
    • Go launcher
    • ADW launcher
    • Apex launcher
    • Launcher Pro
    • Next launcher
    • SPB Shell 3D
    • Nova launcher


Recommended Posts

Szerintem sem vészes telefon. Össz-vissz 20.000,- Ft volt (nem kellett hűséget vállalnom drága előfizetésre, stb.), egyszerűen ennyit fizettem érte a szolgáltatónak újonnan. Szerintem annyit bőven megért.

Nem tudom mit értesz lassú alatt, de nekem ilyen gondom nem volt vele. Pedig volt a kezemben iphone és Samsung Galaxy S is. A komolyabb játékok kivételével minden fut rajta - sőt még a GTA III is elmegy rajta szaggatás nélkül. Bár szerintem ha valaki ekkora méretű képernyőn szeret játszani, akkor inkább PSP. Viszont én inkább maradnék a pc-nél vagy a Playstationnél, ha már játék. Nekem kicsit erőltetettnek tűnik a játék a telefonon. Nem mondom, várakozás közben még elmegy, hogy elüsse az ember az időt. De rendszeres játékra nem való.

Hétköznapi használatra pedig tökéletes - email, netezés, esetleg irodai programok. Szóval ár/érték arányban tökéletes.

Úgy gondolom, hogy 1 Ghz felett csak a marketing miatt veszi a fogyasztói társadalom a telefonokat, hiszen ki sem tudják használni a teljesítményüket. Amire megjelenik olyan program, ami kihasználná a teljesítményüket, addigra megjelennek az újabb, "fejlettebb" telefonok, amelyeket vígan és dalolva vesznek meg egy hosszú éjszakai sorbanállás után a konzumidióták.

Ez utóbbi megjegyzésemet nem a jelenlévőkre értettem. Ők mindig kivételek. :)

Link to comment
Share on other sites

Igazad van Petur. Bár hozzá kell tenni, hogy ezért a pénzért csodákat nem várhatunk. Egy Galaxy S3-hoz képest tetű lassú a telefon. Rengeteget számít a plusz egy mag is. Ezt főleg programok futtatási sebességében és a programok közötti váltásokkor veszed észre.

A ZTE Skate legnagyobb hibája a minimális belső memória. Ugye vannak olyan programok amelyek valamiért nem települnek a memóriakártyára.

Az 1 GHz feletti proci vagyis a többmagosak nem marketingfogás miatt vannak hanem elvárás miatt.2013-ban ez a minimum.

Android esetén rengeteget számít a több mag.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hi. sslauncher a favorit, nem sok olyan launcher van amit ne teszteltem volna:)) Aki nem ismeri 1 próbát megér teljesen egyedivé tudod tenni a telot. Ingyenes van nekem. Még annyit hogy ez 1 olyan magad szerkezd dolog el lehet vele szöszmötölni... de a végeredmény kárpótol: :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...