Jump to content
PirateClub.hu

Lelkitréning


oldjawa25
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Minden kapcsolatba vannak megbeszélések... Nade van amikor túl kevés, és van amikor túl sok...

Ezeket én összefoglalóan lelkitréningnek nevezem....

 

Mi a vélememényetek ezekről a lekitréningekről? Osszátok meg tapasztalataitokat!

 

A leggyakoribb okok a lelkitérnigekre?

 

1., Féltékenység

-Láttam, hogy azt a csajt bámulod, bejön neked, stb...

-Megértem ha mást szeretsz, stb...

2., Kor

- Én ennyi idős vagyok, te ennyi idős vagy...

3., Család

-XY-onom nem támogatja ezt a dolgot stb...

4., Rossz napod van

-Kicsit ideges a férfi és a nő máris magára veszi aztán jön a lelki tréning, hogy biztos a barátnődre haragszol...

5., Ismerősök

-Ha túl előzékenyen mutatod be akkor felvágsz vele, ha nem akkor meg szégyelled...

 

Mit gondoltok? :D Ti nem érzitek néha azt, hogy akármit csináltok egy kapcsolatba az nem jó úgy? Aztán ha meg azt mondjuk a nőnek, hogy nézd ahelyett, hogy lelkitréningezünk, mért nem érezhetnénk jól magunkat inkább? Ezzel elintézed az aznapot aztán másik nap kezdődik előlről...

 

Jön a megoldás: Másik nő kell aki békén hagy az ilyenekkel.... Ámde minden nő ezt csinálja...

Tud valaki valami jó tippet trükkött arra, hogy lehet megoldani ezeket a lelkizéseket találóan?

Ha vannak itt csajok akkor tőlük is, várnám mik azok a tettek vagy mondatok amiből látjátok, hogy tényleg, a kiválasztott nőt akarjuk. Mert hát nekem akármennyire egyértelmű, hogy azért azzal a nővel sétálok és nem a szembejövővel mert ő jön be nekem...De nem ez a nőnek nem egyértelmű! :D

Link to comment
Share on other sites

Van egy könyv amiben részben vannak ilyen dolgokra megoldások :D "Miért hazudik a férfi miért sír a nő?" És egy csomó olyan könyv van ami segít a partnerünk mondanivalójának jobb megértésében, szóval nem kell ide semmi trükk. Ez pusztán arról szól, hogy megértsük a másikat. Nekünk, férfiaknak kell ezt a lépést kezdeményezni, mert általában a nők azok akik a párkapcsolatokat ápolgatják, és ha mi ezt nem ismerjük föl, akkor még idő előtt talán életünk szerelmét is elveszíthetjük. Egy férfinak nem csak a farkát kell jól használnia, de meg kell tanulnia sajnos a női nyelvet is, és ez igaz ;)

Link to comment
Share on other sites

Igen ez érthető, és jó is amit mondtál...

Csak én arra gondolok, hogy ha van egy barátnőd, és mindennap ezeket a lelkitréningeket nyomjátok akkor mivan? Mert minden nap válaszolsz rá valamit aztán a másik nap kezdi előlről... Akkor mit csinálnál?

Nézd én értem, hogy egy férfinek, meg kell értenie a nőt, és odadással, szeretettel kell felé viszonyulnia mind a beszélgetésekben, mind a cselekedetekben... Nade amit már írtam, minden alkalommal csak ilyenről beszélgettek... Az, hogy jól érezzétek magatokat az már teljesen a háttérbe szorul az ilyen beszélgetések miatt... De te mégse szeretnéd otthagyni a lányt, mert érzed, hogy mindig felhív, és sokat gondol rád, szerettel fordul feléd... Na ezt a problémát hogyan oldanád meg? És innen jön a találó cím, hogy lelkitréning vagy mondhatnánk lelkiterrornak is mert, mind két fél csak gyötrődik... De amíg a nő nem hisz a férfiban, hogy nem csak kihasználni akarja addig abból a kapcsolatból semmise lehet, csak gyötrődés. És ez fordítva is igaz.... De a nő mégsem szeretné eldobni a férfit, mert kötődik hozzá akár a külseje, akár a férfi cselekedetei miatt... A férfi pont ugyanígy van, de hiába ereszt el akármilyen lélekmelegítő dumát a nő nem hisz neki, és hiába mutatja meg cselekedetekben is, a nő azután se hisz neki, mert már előtte sokan átverték és fél....

 

" Akit a kígyó megmart, az már a gyíktól is félni fog!"

 

Ezt a kételyét a nőnek, hogyan oszlathatja el egy férfi ha már mindent elmondott, és még tettekben is megmutatta a nőnek?

Igen tudom ott kellene hagyni, de mégsem meri a férfi megtenni, mert fél, hogy talán az igazi szerelmét hagyja ott.... Ez melyik könyvben van kifejtve, mer tén nem találtam sehol?....

Link to comment
Share on other sites

  1. A nők már csak ilyenek, tesztelik, provokálják a férfiakat amikor valami oknál fogva elégedetlenek a kapcsolatban vagy ha magukkal elégedetlenek. Egy férfi akkor férfi ha tudatja már a kapcsolat elején mit vár el a nőtől. Ha még fiatal vagy és fingod sincs arról hogy egy kapcsolatban mi idegesít fel a legjobban akkor azt csak menet közben fogod megtapasztalni.Erre valóak az első egy két kapcsolatok, a tapasztalatszerzésre, nem többre. Nem sok olyan házasság illetve életen át tartó együttlét létezik amelyek az ember első párkapcsolatából valók. Egy nőt nem szabad túl komolyan venni, ha te mégis megteszed, ő azt ha nem is tudatosan de előbb utóbb megérzi és máris ő fog irányítani. Hogy mivel, a kis hisztiéivel a bájos kis nyafogásaival. Ha te ezt nem tudod féken tartani akkor elbuktál a férfivé vallás útján, nem fog rád férfiként tekinteni.Ha minél többször tudja rajtad sikeresen gyakorolni a hisztijeit, te annál gyöngébb ő pedig annál erősebb lesz a kapcsolatotokban. Alá fölé rendelt szerep. A nőknek ez a fegyverük a hisztijeik, így közlik hogy mit várnak el tőled. Sokkal érzelmesebb lények mint mi, ők megtehetik hogy szipognak, sírdogálnak vagy hisztiznek. Mi férfiak nem. Így lettünk nevelve.
  2. Azért kell lelki tréningezned vele nap mint nap ugyan azokról a dolgokról, mert te nem közölted vele elég határozottan a véleményed.Meg mi az hogy " mindennap válaszolsz rá valamit" ?Ez úgy hangzik mintha mindennap mást mondanál rá illetve számodra teljességgel közömbös hogy mit válaszolsz ha felhoz egy témát a nőd, akkor ne csodálkozz ha felhozza többször is. Nem adsz neki kielégítő választ. Ez azt jelenti számára hogy nem tudod mit akarsz tőle, bizonytalanul érzi magát a kapcsolatotokban.
  3. Nem lelkizni kell a csajokkal, arra ott vannak a barátnői, meg a meleg fiuk, egyszerűen csak hallgasd végig a mondandóját aztán mond el a véleményed te is. Ha a téma provokáló számodra közöld a véleményed után hogy nem szeretnél többet erről beszélni vele, mert számodra ez idegesítő.Téma lezárva.Ha felhozza ismét akkor nem tisztel téged eléggé, közöld vele hogy ti ezt már megbeszéltétek,azóta sem változott a véleményed és ha még egyszer felhozza faképnél hagyod, nem el csak otthagyod.Az a lényeg hogy ha számodra provokáló témát hoz fel, fejezd ki nemtetszésedet , ne kapd fel a vizet, ne hisztizz, hanem légy határozott, rövid és velős.Ha felhoz egy témát amiben nem te vagy a célpont természetesen nem kell hogy egyezzen vele a véleményed csak azért hogy jó legyél nála , ne feledd, már a tied a csaj.
  4. A lényeg hogy le kell előttük fektetni a szabályokat vagy közben vagy már a kapcsolat elején, és természetesen neked is be kell vállalnod dolgokat hogy az egyensúly meglegyen. Ha neki vagy neked nem fér bele az a dolog amit egymásért meg kell hogy tegyetek, nincs értelme együtt lennetek.
  5. A férfinak meg van a lehetősége egy kapcsolatban a logikus gondolkodásra. A legtöbb nőt elviszik rossz útra az érzelmeik,nem tudnak logikusan gondolkodni. Ezért kell a férfinak rendet tennie a saját háza táján.

Link to comment
Share on other sites

Ez így nagyon is igaz... Teljesen egyetértek! A gond csak az, hogy tudod, bennem van az érzés, hogy én mindent elmondtam neki, férfiként viselkedtem, és ő meg le se szarta ezt az egészet! Holott már az elején megkérdeztem mit akar tőlem??? Azt mondta kapcsolatot... Én úgy viszonyultam hozzá! Igazán, őszintén, ő meg hazug sunyi módon, és közbe még traktált az ilyen lelkizésekkel... Azt is megmondtam, hogy nem akarok beszélni többet ilyenről... Azt is semmibe vette, és folytatta... Aztán eljött a pillanat, hogy megmondtam neki a magamét, de persze azt is úriember módjára!! Ott is hagytam, aztán megkeresett és bocsánatért esedezett, én még azt is megtettem, megbocsátottam adtam még 1 esélyt, de mintha mi se történt volna folytatta, aztán megint elküldtem és utánna nem beszéltünk....

Csak hát igen ottvan bennem a dolog, hogy miért történt mind ez? Én annyira odafigyeltem, szerintem nem hibáztam... Ő rontotta el az egészet... Csak ez mégis bennem van, hogy hogy lehet valaki ilyen?? Hogy akar az ilyen kapcsolatot? És tudod úgyérzem, félek a következőtől...

Link to comment
Share on other sites

Természetesen az nem baj hogyha egy nő lelkizik, meg hisztizik ,mert az jelentheti azt is hogy neki fontos ez a kapcsolat. Nekünk kell mögé látnunk hogy milyen érdekből teszik mindezt. Önös önző érdekből vagy a ti kettőtök érdekében. Ha egy témát újból és újból felhoz akkor vagy nemvolt kielégítő a válaszod vagy túlságosan labilis személyiség és állandóan győzködni kell amit vagy elviselsz vagy nem. Ha fiatal vagy még, én azt mondom neked keress egy másik csajt, nem éri meg hogy kikészülj mellette.Egy nő sem éri meg hogy rááldozza az ember a fiatal éveit. Bulizzál sokat , döngess meg minél több csajt, iratkozz be gitárórákra- imádják a csajok, éljél. Mond el nekik milyen a tökéletes nő számodra és ha sokat nyávognak, keress másikat egészen addig amig majd rá nem lelsz egy kiegyensúlyozott , kedves lányra akinek esze is van.

A "mond el nekik milyen a tökéletes nő számodra" ne úgy képzeld el hogy odamész a csajhoz és előveszel egy 100 soros paksamétát ami tartalmazza a feltételeket hogy milyennek kell lenniük, ha veled akarnak kapcsolatot. Szépen lassan adagolni nekik, pimaszul, közben mosolyogva de azért érezze hogy te azt komolyan gondolod, lehetőleg még a párkapcsolat előtt.

 

Ha mindaz igaz amit leírtál akkor nincs miért ostoroznod magad, nem tisztelt eléggé.Most már fog, jól tetted hogy kiraktad. Én azért raktam ki a 3. nőmet , mert őt a szülei parancsszóra mindenhová elvitték kocsival és haza is hozták, ezt tőlem is elvárta amikor összebútoroztunk.Ha neki eszébe jutott hogy meg kell látogatnia egy középiskolai legjobb barátnőjét, előbb lebeszélte a találkát mint hogy velem megbeszélte volna hogy akkor el tudom e esetleg vinni. Ez miatt többször is összek.aptunk, egyszerűen nem engedett ebből, nekem meg nem fért már bele a 3. alkalommal hogy hülyének néz. Én nem voltam úriember amikor elküldtem a vérbe ne aggódj. Én inkább jól éreztem magam utána, felszabadultam. Egy bulin később találkoztunk, rám mászott, ölelgetett meg hogy mennyire szeret még, jöjjünk össze megint, mondtam neki hogy szórakozni akarok,most nem, de azért jól megcsináltam még este utoljára. :D

Ne rágódj ezen a baromságon, őrülj hogy szabad vagy. Fogd ezt fel tapasztalat szerzésként, az elején mindenki béna, meg próbálja menteni a menthetetlent, illetve próbál tökéletesnek lenni, megfelelni a másik fél számára. Ha egy kapcsolatban idióta az egyik fél azzal nem lehet mit tenni ,nem lehet megváltoztatni, neked se időd, se energiád ne legyen hozzá.Keress egy kiegyensúlyozottabb lányt, ne egy lelki roncsot és ne is egy elkényeztetett fruskát.Keresgélj, fiatal vagy még van időd.

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a megtisztelő válaszodat :D Igyekezni fogok, csak tudod, nem szeretek mindenkit megbántani, de itt tényleg úgy éreztem, hogy csak az időmet fecsérelem... Mindig elmondtam a magamét, a csaj válaszolt, hogy ez kielégítő válasz volt, aztán kezdte előlről... És igen ez az amin a legjobban be tudok durranni ha hülyének néz valaki :D

Ui: Én 18 éves vagyok a csajom 22 volt ;) Tényleg tanultam pár dolgot az ágyon kívül és belül egyaránt :D

A fiatalság nagy erény, és biztató válaszodnak hála élni is fogok vele!!!!! :D Köszönöm még1x

Link to comment
Share on other sites

Én eleve tartózkodom párkapcsolati szinten a nálam akár több évvel is idősebb lányoktól, mert már csak a korkülönbség miatt is dominánsabbnak érezheti magát, és akkor futhatsz utána... Nem feltétlenül van ez mindig így, de van rá esély.

A lényeg, hogy görcsösen soha ne akarj semmit, ne tervezgess, ne akarj tudatosan a szívébe férkőzni a szavaiddal. Éppen ezért maradj titokzatos, ne mesélj magadról 600 meg 1 dolgot, hagy érdeklődjön csak ő. Látni fogja, hogy nem vagy egy papucs, aki egyből kiönti a szívét, te pedig azt, hogy komolyan érdekled-e őt. Tény, hogy egy alakuló kapcsolat alaposan elpuhíthat, ekkor kell bevetni az egódat :) Nem baj az, ha túlteng az önbizalmad, humort kell belecsempészni és semmi para nem lesz.

Ahogy Bandee írta, vedd lazán az egészet, élvezd az életet, ha egy lánnyal nem jön össze, jön a másik :D

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, igyekezni fogok :D Igyekeztem is, és találtam egy csajt... Megkérdezte megyek-e vele meg a bnőjével bulizni? :D Hát én el is mentem vele, és az ő barátnőjével... Minden bizonnyal jól kellett volna éreznem magam, de nem így történt....Mindenki iszik nyílván, de én mondjuk sokkal többet iszok mint a csaj... A csaj mégis jobban berug... Megy a buli elég jó zenék vannak, amikor a jövendőbeli csajom lesmárolja a bnőjét... Aztán lesmárolt engem is.... hirtelen nem tudtam mit reagálni, csak azt, hogy sajna mennem kell... Másnapra olyan kurvanagy herpeszem lett mint a szám :D Ezzel arra akartam következtetni, hogy én undorítónak tartom mind a homo, mind a biszexualitást.... A másik amit mondani akartam, hogy hallgattam a véleményetekre/tanácsotokra, és azonnal elküldtem "a vérbe" , hogy nálam ez nem működik... Persze nem voltam utálatos, azért az úriember mivoltomat megtartottam....

 

A poén az egészen az, hogy nem is a csaj, hanem a bnője kért tőlem bocsánatot másnap, és annyira hülyének nézett, hogy el akarta velem hitetni, hogy ez volt az első és utólsó ilyen alkalom....Mostmár sajnálom, hogy azt válaszoltam neki: Persze elhiszem.... Ahelyett amit gondoltam magamban: Ne nézz már ennyire hülyének, ha először történt volna nyílván meglepődsz nem visszacsókolod....

 

Nektek mellesleg mi a véleményetek az ilyen csaj-csaj, csaj-pasi csókólózásokról? :D

Link to comment
Share on other sites

Te aztán nem fecséreled az időd, egyik csajból a másikba.Lekapta a csajod a barátnőjét, most erre mit mondjak. :lol: A mai csajszik már bevállalósak, nincs ezzel baj. Sőt. Számomra ez bejön. Én a helyedben még ha már úgy is elküldted őket a vérbe,elötte én biza bepróbálkoztam volna hogy benne lennének e a hármas mókában.Lehet hogy erre játszottak Ők is, nem tudhatod ,te meg elkurtad. :P Vesztenivalód nem volt. Nem sok ilyen helyzet adódik ám az életben. Benne kell lenni az ilyen dolgokban.

Manapság ha két csaj smacizik az nem bizta hogy attól ők még lezboszik, ha dolgozik bennük egy kis pia akkor sok csaj annyira elengedi magát, hogy lecsókolják egymást.

Persze érthető a te eseted is , aki elmegy bulizni azzal a csajjal aki tetszik, eltervezi hogy ha jó lesz az este akkor járni fogtok. Itt a probléma, nem kell minden csajjal járnod aki megtetszik.Inkább élvezd minél több csaj társaságát, és legyél benn mindenben. Több vasat kell a tűzben tartani egyszerre. Arról nem is beszélve hogy a kezdők rágörcsölnek , ha előre eltervezik hogy na ezt a nőt bármi áron meg kell szereznem.És mi lesz a többi nővel ember? Nem tanultál semmit, bulizz sokat, élvezd az életet és kiegészíteném legyél benn minden jóban. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na jólvan akkor.... Fel fogom hívni, és indítok egy 3-as menetet. Most úgyis mindjárt hétvége... :D Hidd el jó dumával meg fogom oldani ezt a dolgot is :D Aztán ha mégis elkapna az undor, ami bizonyára nem fog mert mind a kettő jó csaj, akkor az új mottómat tartom szem előtt "élvezd az életet és kiegészíteném legyél benn minden jóban" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...