Jump to content
PirateClub.hu
husiego

Milyen zene megy legjobban a szexhez?

Recommended Posts

Himnusz, mert akkor biztos, hogy fel kell állni :D :D :lol: :lol:

loooool,a himnusz teccik!:lol:

Szerintem a relaxos zenék a legjobbak,mintha a természetben történne az egész.Ez megnyugtatja mindkét felet.De például a nyíló ajtó hangja is elég érdekes,amikor az lüktet a fejedben, h most meg ki a f*sz zavar már megint,elég autentikus...:D

sztem egy kis Jackó kell oda.Valami finom számmal.

Mehet minden ami királyos,és szeretitek mind a ketten.

Akárki akármit mond a chill out egy kis füstölővel a polcon pár gyertya egy üveg bor után (nem fejenként) egy jó meleg fürdő után. Jól hangzik? Na megyek, engem a vizet :-)

Na ezt szerintem jól mondtad,de ha már ien hangulatot csinálsz tedd fel rá a koronát vmi jó musiccal

Legjobb romantikus zene a Deicide XD

LoOoL

(Erre már én se tudok mást mondani :D)

De lehet egy Cannibal Corpse jobb lenne mégiscsak? :D

Nanem azért inkább akkor már egy Bullet for my Valentine,v Avenged Sevenfold,Static-X,Element Eighty,Ill Nino esetleg csakh a kedvenceimet említsem.Belefér esetleg még egy kicsit több üvöltés is.A cannibal Corpse viszont már olyan szinten durva h...huh

Finntroll meg Children of Bodom, az a tuti :D Habar lehet h vki ezeket szereti hatterzenenek. Vagy csak nem erdekli h mit hagyott bent annyira kanos :D

Mondom mehet minden zúzda 1000el,azért ezt is kipróbálnám..

Amúgy a viccet félretéve szerintem is sok jó zene megy a szexhez. Amúgy szerintem a vetkőzős számok jók, meg amik nem vonják el az ember figyelmét a másikról.

Mai nap tapasztalata: havi utan k. mindegy h mi maradt benn winampban :D /egyebkent in flames volt/

Egyszer volt 1 nomfo csajom és már sokadjára nagyon nem volt már hozzá kedvem és benyomtam egy kis Dr.Dre-t. :D

A legjobb erre: Enigma - Return to innocence

de ha gondoljátok Scooter - ONE :lol:

Szerintem ez mindenkinél más, mert ez szemlyfüggő és hangulatfüggő... én személy szerint egy kis Children of Bodom-ot favorizálok az említett alkalomra...

Szerény véleményem szerint valmilyen lágyab zene pl TRANCE :P Armin van Buuren-nek vmelyik ASoT adása. Én a régebbieket ajánlom :P

Egyszer volt 1 nomfo csajom és már sokadjára nagyon nem volt már hozzá kedvem és benyomtam egy kis Dr.Dre-t. :D

nimfo csaj? :o hol lehet olyat összeszedni? :D

LoOoL

(Erre már én se tudok mást mondani :D)

De lehet egy Cannibal Corpse jobb lenne mégiscsak? :D

én is erre gondoltam, mondjuk az I Cum Blood számukra :D nézzétek meg a szövegét :D

Én ilyen lágyabb "b' szós" reppet részesítem előnyben. Persze nekem már csak ilyen ízlésficamaim vannak. :)

Gabba!

Szevasztok :lol: Ez a topic ;) komoly

Ja és persze próbáljátok ki valami zsivány rockzene közben. Ne túl durva, ne túl lágy, olyan pálcikázós. Pl. tankcsapda, system of down, live, killswitch engage pár számára is lehet dolgozni :P

ha otthon vagyunk akkor mindig valami lazányos hip-hop (szerencsére mind2en azt szeretjük) de egy buliban erre nyomtuk: <Roads - Nem kell más> hát eddigi legjobb azt kell mondjam még ha nem is az én stílusom :D

Mi mindössze azért rakunk be zenét h a barátnőm szülei ne halják mit csinálunk :D

Nekem bnőm most egy CDt válogat össze h szerinte mien számokra lehet dugni :D mondom lool, hát hozzad nálam úgyis csak hiphop van :D bnőivel válogatták össze, de olyan számok vannak rajta... I Like the way you, meg stb... hmm... nem az én stílusom :D mondtam h hozhat bármit csak ne kemény rockot és ne technot... ;)

George Michael-Careless whisper

mindenképp ajánlom ;)

Hallgattam egy kevés Cannibal Corpse-t. :D Hát ha ti erre... :blink:

Hát, bemelegítéshez nekem eddig a legjobb az White Zombie - Ratfinks, Suicide Tanks And Cannibal Girls volt... aztán amikor kezdődik a tényleges dolog akkor valami darabolós cucc a legjobb ;) Akármennyire szeretném a párom nem díjazza hogyha valami goregrinddal vagy death metallal akarom aláfesteni a dolgokat :D

Egyértelműen Uhrin Benedek - Rebeka :):):)

Komolyra fordítva szerintem a legtöbb csajnak a nyálas b**izenék jönnek be mint például a Titanic főcímdala.

kezdésnek Tiesto- Forever Today, aztán vmivel keményebb. De szólt már közben Pendulum, a mátrix 1 filmzenéje (Rob Dougan rulzz :P )copy con is szólt már. De a favorit az Mandy ft. Booka Shade-Body Languages :rolleyes: az elég lightos meg sztem passzol is hozzá