Jump to content
PirateClub.hu

Milyen zene megy legjobban a szexhez?


husiego
 Share

Recommended Posts

a Én 1x halgattam blekk/gót metált szex közben ami a cradle - temptation volt.. de nem tecett mert +zavart a ritmusban :D de Fintroll - Rivfader és Trollhammaren az kész élmény volt.. :D azonkivül, szeretem az ilyen lájtos számokat.. de az Ensiferum - Tearset probáljátok ki mképp :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

:lol:

 

Hát hogy milyen zene is megy ez attól függ hogy milyen stílusú vagy és hogy milyen stíluskedvelő a barátnőd!

Pl. egy rocker csaj nembiztos hogy élvezné ha valami Hands UP! zenét kevernél be háttérzenének! :D

Persze ez fordítva is igaz :)

Link to comment
Share on other sites

Van egy nagyon tuti album: The power of Love--> tele romantikus számokkal! Nálam bevált! Mellé egy kis gyertyafény aztán tuti minden! Mindent bele skacok!

Ilyet hol találok? Mert szerintem amire akadtam az nem az :( Egyébként valaki írhatna ténylegesen lassabb számokat mert amiket olvasok és letöltök az zúzda :D

Link to comment
Share on other sites

Olyat, ami mindkettőtöknek tetszik. Max amíg hangulatba jöttök, addig figyeltek rá. Utána meg a zene már túl lassú, mert jó, ha vadállat módjára csinálod, najó, azért nem terrorcore ütemekhez hasonlóan :D

Link to comment
Share on other sites

Ilyet hol találok? Mert szerintem amire akadtam az nem az :( Egyébként valaki írhatna ténylegesen lassabb számokat mert amiket olvasok és letöltök az zúzda :D

 

enyát nyugodtan tölthetsz, ha találsz vmi zúzósat tőlük is akkor nagyon ügyes vagy :D vagy Blackmore's Night, Angelzoom, 1-2 Apocalyptica is jó lehet.

 

személyesen zeneileg nem nagyon emlékszem h mik szoktak menni, azt tudom, h Cradle of Filth-re beindul a kicsike, meg egyszer Blutengel maradt bent repeatre véletlen egy éjszakára :P de az is jó volt ^^

 

réges régen egy messzi messzi netes cikken is láttam ezt a kérdést, vmi felmérést készítettek, és a Bolero-ra szavaztak a legtöbben.

Link to comment
Share on other sites

Enya az nem zúzós tudom, nekemis van egy régi albumom tőle :D Egyébként ha már lassú zene kell valakinek, találtam:

Enrique Iglesias - Hero

Enrique Iglesias - Somebody's Me

Trisha Yearwood - This Is Me You're Talking To

Karl Wolf - Crazy Girl

 

Mindet megtalálod LimeWiren! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sztem is inkább valami light-os hip-hop, a vége fele meg lehet Drum and Bass, vagy valami techno.... De egyébként meg tök mind1, úgyis a punci van a figyelem középpontjában :D Legalábbis nálam :D nemtom ti hogy vagytok vele :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na nekem hangulatfüggő... 2 lehetőség van: ha a vadabb dolgok jönnk be: (KI VAN PRÓBÁLVA!!! :P ) felveszitek a "startpozíciót" elkezditek,akkor nyúlsz a távkapcsolóért,és bekapcsolsz vmi istentelen zenét. A csaj úgy fog kapálózni,hogy ihaj! :lol: Nekem ezt a hatást Napalm Death-tel sikerült elérnem, utána persze jót nevettünk rajta!

Az érzéki dolgokhoz van egy nagyon jó válogatás. Erotic Lounge néven fut. Azon tényleg össze van szedve az összes ..... zene... Próbáljátok ki! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...