Jump to content
EosUser

Igo Primo v9.6.7.235654 [Android]

Recommended Posts

Köszi szépen!

• Upvote 1

Mindent úgy csináltam ahogy le van írva (nem nagy ügy) , de indítás után Primo SD kártyát kér a térképekkel. Egyébként SD kártyára raktam azzal a hosszú eredeti mappa névvel.

IGO mappanevet kell használni

SD kártyán ugyan működik, de smmilyen beállítás nem tárolódik

Köszönet a munkádért :).A teló a következőt írja a leírásban betartottak ellenére: user interface resolution is not supported or compatible skin can not be foun /felhasználói felület állásfoglalás nem támogatott vagy kompatibilis skin nem található/. Ha tudsz segítesz?

köszi! magyar nyelvű, magyarul navigál?

Sziasztok!

Én még kezdő vagyok. Hogyan tudom letölteni ezt a programot? Rákattintottam a letöltésre de csak egy ablak nyílik meg és nem történik semmi.

Előre is köszi.

Üdv.!

Honnan lehetne letölteni még ezt?

Ugyanis ezek a letöltési linkek használhatatlanok!

torrent?

Ez katasztrófa 1 hete próbálom letölteni nincs valakinek meg ? Nincs meg valami normális módon?mi a fenéért kellet 1000 felé vagdosni :(

tudna valaki segiteni? kicsomagolás végén kéri hogy helyezzem be a legutolsó mappát hogy kiboncsa. hmmm

HA valakinek 1280x720 ra kell primo van egy jólmüködő csomagom

• Upvote 2

Sziasztok!

4.1.2-es Jelly Beanre van új verzió?

Mióta ics-ről váltottam, nem műkszik a primo...

Tipp?

jb s telepitő apk kell

Sziasztok!

Topmapból ez a legfrissebb?!

Hungary_83_TM_2012.10_121206

Amúgy Androidos telóm van, tudtok esetleg egy olyan barandinget adni ami mutatja a benzinkutak logóját is?!

1:igen

2:

http://data.hu/get/5373538/nanuka_branding_android_P2_v1.2_Plajos.zip?pid=2300261287

Edited by ica
  • Upvote 2

Jó lenne, az itteni szeletelt linkekből pár elhalt. Galaxy S3-hoz vadásztam volna.

2:

http://data.hu/get/5373538/nanuka_branding_android_P2_v1.2_Plajos.zip?pid=2300261287

Köszi szépen! Ez működik szuperul :D

POI-k közül mit szoktál használni?!

Edited by ica

nem igen szoktam álitgatni alapból ami be van kapcsolva.de kinek mi az igénye :)

jb s telepitő apk kell

Ok!

Köszönöm!

És olyat honnan szerzek? - eddig még nem találtam...

Sziasztok ! Valaki írja már le érthetően hogy hogyan kell letölteni , kezdő vagyok , és ez nekem magas !

2:

kirusz1 (és bárki más, aki tud segíteni)!

Feltettem a nanuka brandinget (nem is az általad linkelt 1.2-est, hanem találtam egy január 24-i 1.3-as verziót), kitöröltem a poi_visibilities.txt-t. A benzinkutas logókból kb. 1 látszik 15-ből (Agip, Aral, BP látszik, meg jópár ismeretlen külföldi, de sem Mol, sem Shell, sem ÖMV, ezeknek csak a szokványos kék benzinkutas buboréka látszik). Ugyanez a helyzet a boltokkal (McDonalds, Ikea látszik, de Tesco, Auchan nem). Ez miért lehet? Illetve hol kell állítanom, hogy ezek (főleg a benzinkutak) logói látsszanak?

A segítséget előre is köszönöm.

ZTE Grand X In-en tökéletes, köszönöm szépen!

Hali! nekem jól jönne egy működő cucc ilyen felbontásban... egy Galaxy S3-asom van és eddig nem jött össze ennek a "közforgalomban lévő" verziónak a telepítése

Ez katasztrófa 1 hete próbálom letölteni nincs valakinek meg ? Nincs meg valami normális módon?mi a fenéért kellet 1000 felé vagdosni  :(

én innen töltöttem le, de nekem valamiért nem müxik, hátha neked fog...

http://www.android-alkalmazasok.hu/index.php/item/igo-primo-v9-6-7-235654-teljes-europa
Edited by tomme0818
Code tag használata kötelező! [code]link[/code]

Szasztok.

Mindent a leírásnak megfelelően telepítettem.

Induláskor a program közli, hogy: "user interface resolution [480*320] is not supported or compatible skin can not be found"

Miért nincs a csoagban? Vagy ha van, miért nem találja? És legfőképpen, hogy lehet használhatóvá tenni a progit?

Szasztok. Mindent a leírásnak megfelelően telepítettem. Induláskor a program közli, hogy: "user interface resolution [480*320] is not supported or compatible skin can not be found" Miért nincs a csoagban? Vagy ha van, miért nem találja? És legfőképpen, hogy lehet használhatóvá tenni a progit?

Nekem ugyen ez a gondom galaxi ace a telóm.

Érdeklődnék, hogy mi lehet a gond, ha nálam ha a Térképbeállítások belül Hasznos helyek a térképen menüpont nem található?

Segítséget szeretnék kérni. A problémám a következő: a Térképbeállítások menün belül nekem nincs Hasznos helyek a térképen menüpont.

Mi lehet a gond?

Hello!Abban szeretnék segítséget kérni hogy fel telepítettem a programot(működik is)de a Poi-kat nem találja és hogyan tudok még új POI-kat hozzá adni meg milyen formátumban?Hasznos helyeknél nincsen semmi!

Előre is köszönöm a segítséget!

Nekem telepítés után indításkor azt írja ki: hiányzó, vagy hiányos mappa: /data/data/com.nanvgo.igo.javaclient/content lang. Mit csinálják, hogy működjön?