Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
oldjawa25

Fiatalság

Recommended Posts

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi azzal kapcsolatban, hogy ha valaki fiatalon kezdi el a nemi életet annak később lehetnek-e gondjai belőle. Tudom a mai világban az a normális, ha általába 14-15 évesen megjön az első magömlés majd az önkielégítések sora (később ezt szebb szóval festésnek hívom :D) Majd jön a barátnő. Ez rendjén van is így, mert mindenki kívánja, meg jó dolog is, csak arra lennék kíváncsi ez nem okoz gondot a későbbi időkben?

Az őszinte válaszokat előre is köszönöm szépen.

További kellemes estét, üdvözlettel: oldjawa25

• Upvote 1

Köszi ezt tudom is :D Én arra gondoltam, hogy a mai világba az ilyen 50-60 éves emberek már elég "kiégettek" és nekem többen aztmondták, hogy azért mert, túl fiatalon kezdik a nemi életet, vagy a festegetést :D És ezt szerettem volna tisztába tenni, hogy akkor hogy is van ez?

• Upvote 1

Ez is igaz. Köszönöm a válaszodat :)

• Upvote 1

Annyiból, lehet baj, h tényleg kiég, de nem 50-60 évesen hanem mondjuk 25. Unatkozik, esetleg bemelegedik.

• Upvote 1

Most, hogy mondod, tényleg sok ilyen van.... Köszönöm a válaszodat.

• Upvote 1

Ahhoz, hogy megismerjük önmagunkat, és a sex minden témáját, minden lehetőséget ki kell própálni. A kor nem folyásolja be hogy mikor kezdjük el, bár idős kórban már nem divat. 16-18-éves korosztály már elég jól tudja mi a sex, nem kell felvilágosítani őket.

A korai magömlés nem probléma, sőt a maszturbáció sem. A páros nemi élet minden titka akkor jó, együtt fedezzük fel az élet örömeit.

Bár nem ellenzem a GROOPEN sexet se.

• Upvote 1

Köszönöm szépen a válaszodat. Az első résszel teljesen egyetértek, igazad van, de a groopen sexet én nem pártolom annyira. :D

Érdekes kérdés, saját példából kiindulva, én már 10-12 évesen elkezdtem a "festegetést", jó darabig függő is lettem, aztán leálltam, helyreállt a szexuális énképem és nimfománabb lettem mint a legtöbb pasi :D Szóval szerintem mindenkinek máshogy van belőve a biológiai órája és csak arra szabad hallgatni. Az hogy 14-15 évesen kefélnek... hát, én 20 évesen iktattam be először a lompost, onnantól meg nem volt megállás xD Véleményem szerint nem azzal van a baj hogy valaki 15 évesen kezdi érezni a késztetést hogy elszórja magvait a nagyvilágban, hanem hogy ciki lett maszturbálni, nagyobb tabu mint maga a szex, ami szerintem nem egészséges. Minden fiatal a legtöbbet akarja a legrövidebb idő alatt és legkevesebb befektetett energia ráfordítással.

Pedig a szex csak akkor lehet igazán kielégítő ha legalább az egyik fél ismeri a saját testét, a képességeit, a vágyait, ha valaki nem ismeri a saját testét, mi hogy működik, akkor még a gyakorlásba sem foghat(na) bele.

Ez olyan mintha én gyakorlás nélkül akarnám hallás után eljátszani a Cowboys from Hell-t.

Na, az eredmény is kb. hasonló lesz mindkettőnél :D

Mindenki siet mindennel, a józan ész pedig már lassan csak egy emlék marad a fene nagy sietség oltárán.

• Upvote 4

Milyen igazad van ;)