Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Hello mindenkinek!

 

Nekem egy olyan problémám lenne hogy feltettem a win7-et,de VGA drivert nem találok hozzá sehol és 1280*1024-es felbontásnál nem tud többet így a vga-m(Asus Ati 9250).Ha valakinek van tapasztalata ezzel a kártyával és win7 együttes használatával kapcsolatban akkor kérem segítsen,mert elég kellemetlen így használni. Segítséget előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

 A drivert nem találok hozzá sehol

 

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

http://www.google.hu/search?q=radeon+9250+driver&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a

 

igen tényleg nincs sehol driver hozzá, még a hivatalos honlapon se...

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Lenne két problémám.

Az egyik az X-fire-vel kapcsolatos. Nem bírom szűkíteni a szerverkeresést, mivel az ablak helyén nagy fehérség van. Ez mitől lehet? Már próbáltam a kompatibilitási módot, de semmi...

 

 

A másik problémám a hanggal van! Felraktam a legújabb Realtek 2.22-es drivert. De amióta fentvan, azóta halkabb a hang. Hogy lehetne felerősíteni (minden érték maximumon van a hangerőknél).

+ Ha skype-on neszélek valakivel és átállítom a speaker configuration pl 5.1-ről stereo-ra, akkor nincs hang... nem hallom azt akivel beszélek.

 

 

THX

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.hu/search?q=xfire+windows+7&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a

 

google a barátod, rögtön az első találat megadja a megoldást -.- ... a hangerővel és skype-al nekem nincs gond, pedig én is nyomom 5.1-ben, mikor átteszem sztereóra nekem megy rendesen ( build 7100 x64, szintén 2.22-es driver, logitech x510)

Link to comment
Share on other sites

Üdv Mindenkinek!

 

Egy nagyon láma kérdés. Olvastam egy cikket a pc fórumon amiből itt egy részlet.

 

"Úgy néz ki, hogy a Windows 7 nem fog azoktól a kompatibilitási problémáktól szenvedni, amelyek minden bizonnyal az elsődleges okát képezték a Vista bukásának. Az új operációs rendszer ugyanis gyakorlatilag egy komplett XP-t is fog magában tartalmazni, és ennek segítségével gond nélkül futtatja majd a problémás alkalmazásokat - akár azokat is, amelyek már a Vista-n simán kifogtak. "

 

Nos ennek fényében szeretném megkérdezni, hogy akkor most a hivatalosan kiadott változat letöltése után a gépre milyen drivereket kell felraknom. Az XP-s vagy a Vista-s drivereket? Tudom nagyon láma kérdés de ezek után nem tudom biztosan.

Köszönöm Mindenkinek a választ.

 

Üdv deszantos!

 

Link to comment
Share on other sites

Vistás drivereket, vagy ha van akkor Win7.

 

Én is kérdeznék egyet: mennyi a minimum ram amire feltelepül a Win7?

 

Sajna csak 768 van 32mb os integrált vidi kártyával. Elég lenne neki szerintetek?

 

A vista is 512-t kér de 242mb ramra is feltelepül. Viszont mikor múltkor próbáltam 512-vel akkor nem akart feltelepülni.

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a választ.

 

A Windows 7 gépigénye:

 

* 1GHz processzor (32- vagy 64-bit)

* 1GB memória

* 16GB üres hely a merevlemezen

* DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)

* DVD-R/W meghajtó

Link to comment
Share on other sites

Tudom mi a gépigénye. De ennél rosszabb gépekre is fel szokott települni a Windows. Csak kérdés, hogy elég-e neki az a 768 mb ram amit kapna. Néztem egy összehasonlítást és egy cikket a Win7 és a Vista közötti gépigény különbségről. Elvileg a Win7-nek kisebb lesz a gépigénye. És rendszer indítás utáni screenshotot is láttam a feladatkezelő teljesítmény füléről. Win7 kb 30 megával olykor többel eszik kevesebbet. Ezekből kiindulva rosszabb gépen is futnia kéne bőven.

Link to comment
Share on other sites

Nos, olvasgattam több helyen is ahol voltak akik 768 mb rammal próbálták. Azt mondják tűrhető. Jobban fut mint a Vista. Na, nekem a Vista elég jól futott anno. (lecsupaszítva minden féle fölösleges processtől és szolgáltatástól)

 

Várom az olyan programok listáját amivel össze lehet hasonlítani az XP és Win7 sebességét.

Link to comment
Share on other sites

Új feljemények. Bár nem olyan jók.

 

Elkezdtem felrakni és mikor a fájlokat másolta panaszkodott, hogy sérült vagy nem létezik egy fájl.

 

Pedig a Microsoft weboldaláról szedtem le és egy zsír új +os DVD-re írtam ki. :S

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Felraktam a win 7 et, minden remek, felment, minden működik, de az a gondom, h van egy partícióm (ntfs), amit nemlát a win 7, azaz h a lemezkezelőben látja, sőtt a rendszervisszaállítás beállításainál is választható ez a partíció, de nemtudok a fájljaimhoz hozzáférni. Segítsetek lécci, h milehet a gond.annyit még mondanék, h nemrégiben Ubuntu linux is volt ezen a pertíción, de letöröltem és ettől még ntfs a partíció, ezért nemértem.

A válaszokat köszi:9

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Volna egy kis gondom.

 

Az lenne, hogy vista volt fent a gépemen, és van egy régi régi HP deskjet 520 nyomtatóm...

Azt Vistára nagy nehezen fel tudom gyűrni, de úgy, hogy deskjet 500c nyomtató driverrel megy a deskjet 520 nyomtatóm...

Csakhogy a Win7-re nem tudom feltenni sehogyan...

Persze a válasz gondolom az lenne erre hogy "akkor cimbi dobd ki a régi xar nyomtatódat!"

Csakhogy nem szívesen dobnám ki, amíg nem tudom biztosan hogy van e valami megoldás a telepítésre...

Fel akar az települni, de egy bizonyos dll fájlt kér, amit be is tudok szerezni, csakhogy azt ki kellene cserélni a system32 könyvtárba, mert van ott, de gondolom felül kell írni azt a netről leszedett dll fájlal.

Csakhogy nem engedi, mert írás védett a fájl.

Most mit tegyek?

Máskor ha dll fájlt kért a vista valamelyik progihoz vagy gamehoz, akkor csak beszereztem, és betettem a system32-be...

De itt a nyomtató telepítésénél van egy olyan fájl a systemben, csakhogy mégis kéri azt...

 

Próbáltam másik driverrel is, de azok nem jók hozzá.(deskjet 480)

 

bármilyen megoldás érdekelne, mert csak ez áll a hosszú win7 használatom utjában, mivel szoktam használni azt a nyomtatót, és akár milyen régi is az, de faxa még nagyon is.

 

Mit lehetne tenni?

Link to comment
Share on other sites

Új feljemények. Bár nem olyan jók.

 

Elkezdtem felrakni és mikor a fájlokat másolta panaszkodott, hogy sérült vagy nem létezik egy fájl.

 

Pedig a Microsoft weboldaláról szedtem le és egy zsír új +os DVD-re írtam ki. :S

 

Talán a 7068-as buildből volt olyan leak, aminél választani lehetett a csomagok közül. 1,6 mobil celeron proci+512rammal, erre raktam Startert, futott minden további nélkül, simán lehetett rajta filmet nézni.

Ha kiszeded a feles folyamatokat 200mb ram alatt beéri, ha jól emléxem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...