Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Általános felhasználásra (munka, net, kis játék, stb..) milyen W7et érdemesebb felrakni? 32 vagy 64 biteset? A gép a következő :

ASROCK H61M-VS alaplap

INTEL Pentium G620 2.60GHz 1155 BOX proci

KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz ram

PALIT GTS450 512MB GDDR5 PCIE videokari

SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ

 

Köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

Én néhány játék miatt nem hagynám kihasználatlanul a memóriát.

Egyébként csinálj nekik egy virtuális gépet, amin 32 bites Windows van! :D De viccen kívül. A VMware Workstation vagy VirtualBox hardveres gyorsítása erre a célra gondolom megfelel.

Link to comment
Share on other sites

@ kr@ss: gondolod, hogy a w'95-re írt játékaim is mennének 64-biten? mert akkor legközelebb kipróbálom.

egyszer volt fent egy 64es vista, még mindíg nem hevertem ki teljesen :D

 

Na ezt meséld el mert nem teljesen világos a sztori. :D

Link to comment
Share on other sites

@ kr@ss:

van 64-bites vista telepítőlemezem és vannak még windows '95-re írt eredeti ms játékaim, amiket kedvelek. feltettem kb másfél évvel ezelőtt ezt a vistát és képtelen voltam felrakni ezeket a játékokat, már a telepítés sem indult el, sem rendszergazdaként, sem pedig kompatibilitás-rendezéssel. + kétlem, hogy a canyon CN_WCAM313 webcamomhoz lenne driver - ez sem mai jószág. 32-bites hetesen gond nélkül futnak. az ms játékokhoz adtak ki gyári xp-s peccset, de onnan nincs tovább.

 

volna viszont egy másik problémám, ami csak érintőlegesen w7-es: adva van egy lg br házimozi (hb405su) hálózati lejátszási képességekkel, segítség kellen ennek a beállításához a gépen, hogy lássa a házimozi a gépen belül kialakítandó megosztott mappákat. egyelőre odáig jutok el, hogy kiírja a pc nevét, majd nevet/jelszót kér, amire nem tudok mit írni.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Nemrég frissítettem a biosom.Azóta észrevettem,hogy mikor telepíteném a win7-et sokszor hosszú percekig nem csinál semmit sem."A telepítő elindul" ennél a résznél is várakozott vagy 15 percet,de lehet volt az 20 is.Mintha megfagyott volna.Aztán lassacskán feltelepít.Tovább tart neki az előkészület mint a telepítés.Mitől van ez?Lehet ezen segíteni valahogy?Elég zavaró,hogy ennyire lassú.

Szívesen fogadok ötleteket ha van :rolleyes:

 

Ui:Igen,telepítettem már többször is ezt a win7-et és akkor nem csinálta ezt.Mielőtt valaki megkérdezné :lol:

 

Konfigom:

 

CPU :DualCore AMD Athlon X2 BE-2300, 1900 MHz (9.5 x 200)

Alaplap:MSI K9NGM3 (MS-7349)

Ram:Kingmax KLDE88F-B8KY6 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

Ram2: Nanya M2Y1GH64TU8HD6B-AC 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

Videokártya:ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)

 

Köszönöm előre is.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy Windows 7 Home Edition-on frissítésnél feltelepítette az SP1-et és kiírta hogy van vissza 30 nap az aktiválásig. Összefoglalva: tudom-e aktiválni bármivel, ha fent van az SP1 vagy nem probléma ha sz SP1 fent van? :huh: Ja és 64 bit-es... nem tudom számít-e ez is :lol:

Link to comment
Share on other sites

A google chromenál,nekem mindig előjön vmi toolbar,ami egy csik a kereső alatt és már elegem van belőle...Egyaz ,szerintem lassitja is,meg pont akkor ugrik elő,mikor kattintanék vmire és tuti,h fölé kattintok...

Hogyan lehet eltüntetni?? Jobb klickel,nincs olyan lehetőség,h delete,v clear....

köszönöm

Link to comment
Share on other sites

jooker: Milyen toolbar? Ha a könyvjelzősáv az, akkor CTRL+SHIFT+B, és eltűnik (de akkor nem értem, hogy hogy jelenik meg mindig). Okozhatja bővítmény is, ezt az Eszközök --> Bővítmények opcióval tudod ellenőrizni. Tilts le minden olyat, ami jelentethet meg toolbar-t!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Az lenne most a problémám hogy a Windows 7 ezt írja ki:

http://imageshack.us/f/198/nvtelengu.jpg/

És az a fura benne hogy be van aktiválva ezzel: Windows Loader v.2.0.5 by DAZ

És ki is írja hogy aktiválva van.

http://imageshack.us/photo/my-images/571/75292071.jpg/

Eddig soha nem csinált ilyet most kezdte el egy pár hete kb.

Hogy lehetne elkerülni az újra telepítést?

Opr.:Windows 7 Ultimate x64 Service Pack 1, v.721

Építő labor 7601.win7sp1_rc.100929-1730

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...