Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

csöcsö!

 

nahh felraktam az új build 7057-est és midnen tökéletes volt addig amig fel nem akartam rakni tüzfalat....

először outpost securitzy suite pro-t akartam telepiteni de amikor végzett a telepito rögtön beugrott kékhalál....

vmi BAD_CALLER_ hiba volt.

ezután ESET NOD smart security vel próbálkoztam és ennek a telepitésnek a végén is kékhalál ugyan evvel a hibákóddal....DE...újraindulás után már nem töltött be a windows hanem kákhalál:BAD_CALLER hiba...

csökkentettt módban ezután letöröltem a nodot de ezután is is hiba volt most már BAD_CALLER_HEADER hibakoddal !

adtam neki még 1 lehetőséget és újraraktam az egész windows-t !

de most nem mertem telepiteni semi tüzfalat!

lécci segítsetek hogy nektek mi ment fel !

előre is köszi mindenkinek!

 

amugy ezen kivul semmi baja nincs a rendszernek eddig!

 

üdv rydline

Link to comment
Share on other sites

Az Outpost-tal nekem is kékhalál volt, a Smart Security viszont blokkolta a netet, majd miután letöröltem megint jó lett. Szerintem használd nyugodtan a beépített tűzfalat, mert Windows 7-ben már ér is valamit, sokkal jobban beállítható stb. :)

Link to comment
Share on other sites

köszi a segitséget!

 

lenne 2 új problémám :) sajnos....

 

1. DAEMON TOOLS t szeretném telepiteni és amikor bejön telepitő ott felrakja azt a drivert vagy mit és utánna kéri az ujrainditást...újraindul a gép de mikor újra bejön a windows bejön a DAEMON telepitő rámek h NEXT és megin rakja a DRIVERT és megin ujra akarja h inditsam 2x eljátszottam vele de ugyan az! hogy lehet ezt megoldani vagy mi a gond?

 

2. A billentyüknél MAGYARRA van állítva a bill és mégis Z-Y ja és a 0=í a hosszu Ü nem jo .... de amikor 1. volt fenn a windows 7 akkor jo volt...

 

előre is köszi !

 

üdv rydline

Link to comment
Share on other sites

Gyorsabb, de még nagyon bugos. Vannak belassulások. pl nálom sokszor volt olyan, hogy ha telepítettem valamit akkor felment a memória használat 96%-ra és belassult a gép. Inkább visszaraktam a Vistát, azzal kb 30% körül van. Jó a Windows 7, de még érezhetően béta. Érdemes várni az RC vagy a végleges verzióra.

Link to comment
Share on other sites

Egyet értek dávidkával! számból vette ki a szót!

 

Nekem valahogyan nagyon nem tetszik a tálca kezelési módja :angry: :angry: :angry:

 

Viszont díjazom a menük stílus váltását, fejlesztés szempontjából, mert nem modernizáltak össze vissza benne minden opciót, hanem az egyszerűen kezelhetőségre mentek rá.

Gyorsabb, mert a Microsoft munkatársai megvizsgálták annak az okát, hogy miért van az, hogy amikor egy újabb és újabb op rendszert adnak ki, akkor az a feltelepítés után mindig lassul valamelyest.

Ezt a problémát akarták kizárni a Win 7-nél, és asszem ez sikerült is nekik. ;)

 

Amúgy én is vissza tettem a Vistát, az nálam tökéletesen fut.

Link to comment
Share on other sites

Értem akkor nem rakom még fel mert úgy látom nem érdemes még!

Tehát a "gyorsulás"még a próba verzió miatt nem mondható véglegesnek.

Illetve azok a programok amiket támogat a vista remélem támogat a windows 7 is és nem kell rá külön drivereket és hasonlo dolgokat leszedni!

Hírek a végleges verzióról?

Link to comment
Share on other sites

Minden olyan programot támogat a win 7, amelyet a vista is.

Nekem csak a virtuális meghajtóval volt egy kis gondom. De meg találtam a kiválóan jól működő típusú programot win 7-re.

(Power iso 4.1 és az UltraISOPortable) ezeket jól kiteszteltem és 100% a win 7-en.

A gyorsulást nem tudom hogy honnan vetted hogy "nem végleges" :happy: Olvasd el 3-al feljebb a hozzászólásomat Hudi! ;)

 

Én úgy tudom, hogy a teljes verziót nyáron adják ki (gondolom próbára), és 2010-re ígérik a hivatalos kiadást.

(de lehet hogy tévedek :huh: változhattak az infók)

Én is nagyon várom, de remélem azt már magyarul adják ki. Persze nem azért mert gondom lenne az angollal, de ha hun, az mégiscsak kényelmesebb lenne.

(gyakorlom én az angolt éppen elégszer <_< )

Link to comment
Share on other sites

Áhhh!!! Tényleg bazeg!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nem is vettem észre, hogy mit kérdezett pontosan a virtuális maghajtóval kapcsolatban chesterboy1!! :D

 

Egyébként ha iso formátumban van a frissítésed a pendriven, akkor érdemesebb lenne kiírni egy dvd-re, vagy egy újraírható dvd-re.

 

A virtuális meghajtóról nem lehet frissíteni!

Link to comment
Share on other sites

Minden olyan programot támogat a win 7, amelyet a vista is.

Nekem csak a virtuális meghajtóval volt egy kis gondom. De meg találtam a kiválóan jól működő típusú programot win 7-re.

(Power iso 4.1 és az UltraISOPortable) ezeket jól kiteszteltem és 100% a win 7-en.

A gyorsulást nem tudom hogy honnan vetted hogy "nem végleges" :happy: Olvasd el 3-al feljebb a hozzászólásomat Hudi! ;)

 

Én úgy tudom, hogy a teljes verziót nyáron adják ki (gondolom próbára), és 2010-re ígérik a hivatalos kiadást.

(de lehet hogy tévedek :huh: változhattak az infók)

Én is nagyon várom, de remélem azt már magyarul adják ki. Persze nem azért mert gondom lenne az angollal, de ha hun, az mégiscsak kényelmesebb lenne.

(gyakorlom én az angolt éppen elégszer <_< )

Idén szeptemberbe jelenik meg az angol RTM verzió, és azt hiszem 3-4 hétre rá a magyar.

Link to comment
Share on other sites

Ha valakit érdekel egy kis érdekes hír.

 

 

 

 

Májustól lesz letölthető a Windows 7 RC

 

Egy a Microsoft oldalán csütörtökön felbukkant weboldal érdekes, új részleteket közölt a Windows 7 ill. annak előzetes változataival kapcsolatban. A Redmond által időközben már eltávolított weblap ugyanis az új operációs rendszer kiadásra (RC) jelölt változatának megjelenési időpontját és gépigényét is tartalmazta.

 

A hivatalos indoklás szerint csak véletlenül, idő előtt kikerült, és nem végleges változatú oldalon megjelent információk szerint a Microsoft májusban fogja a nagy nyilvánosság számára is letölthetővé tenni a Windows 7 RC változatát, amelyhez a felhasználók korlátlan mennyiségben tudnak majd telepítőkulcsot igényelni, azaz, nem kell majd a Beta változat kiadásakor bejelentett - azonban később ott is eltörölt - korlátozásra számítani.

 

A letöltés ráadásul közel két hónapig - egészen június végéig - elérhető marad majd, tehát a letöltéssel sem kell majd az érdeklődőknek rettenetesen sietni, a feltelepített tesztrendszereket pedig egészen 2010 júniusáig használhatják majd - az előzetes változathoz kiadott kulcsok ugyanis ekkor járnak majd le. Az angol mellett német, japán, francia és spanyol nyelvű változat is elérhető lesz a Windows 7 RC-ből, 32- és 64-bites verzióban is, a Beta-val ellentétben azonban hindi és arab kiadást nem készít majd belőle a Microsoft.

 

A következő Windows kiadásra jelölt változatának futtatásához egyébként a lap szerint legalább 1 GHz-es processzor, 1 GB memória és 16 GB lemezterület, valamint egy DVD-meghajtó lesz szükséges, a videókártyának pedig legalább a DirectX 9-es változatát kell majd tudnia kezelni és minimum 128 MB memóriával kell rendelkeznie. Ugyanakkor ez csak a minimális funkciók igénybevételére lesz elegendő, és az olyan fejlettebb funkciók, mint pl. az Aero előnézet, ennél jóval erősebb hardvert igényelnek majd.

 

 

Forrás:pcfórum.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...