Jump to content
PirateClub.hu
megabalance

Microsoft Windows 7

Recommended Posts

Hy!

Úgy maradhatna jogtiszta ha aktiválod. :D

Ha jól tudom egy kód csak egy oprendszerhez jó.

A Windows Loader by D.A.Z. v2.0.2 nevű aktivátort ajánlom amelyet jelenleg a legutolsó hsz-nél találod meg a Win 7 topikban. (WoLF4173 töltötte fel.)

-Az Acerokat nem nehéz aktiválni így biztosan fog sikerülni és elsőre átmegy az eredetiség teszten.

Egyébként van normális Win 7 verziód vagy olyan is kell?

(Mert sok szorgalmas embernek köszönhetően azokból is található pár ezen a fórumon amit most is köszönök/köszönünk nekik! :) )

Thx Kr@sstheon1y!

Az aktivátorokkal nincs gondom, használom is. De ugye nem jogtiszta gépeken. ;)

Igen van normális Win7 verzióm is.

Ami a lényeg hogy maradhat jogtiszta az újratelepítésnél ha nincs hozzá telepítő lemez?

Elvileg kétszer lehet aktiválni a Windows-t online, aztán pedig még mindig lehet telefonon keresztül, ha megadod a termékkulcsot. :)

Szerk.: Sőt! Ha másik gépre szeretnéd telepíteni, akkor elvileg telefonon lehet kérni másik termékkulcsot (mivel valószínűleg a hardverhez van igazítva a mostani).

Ezt viszont nem tudtam.

Na akkor még egyszer! Szóval NINCS HOZZÁ TELEPÍTŐ LEMEZ. (bocsi a nagy betűért)

Azzal tisztában vagyok hogy lehet újraaktiválni, újratelepítésnél illetve nagyobb hardverváltozás esetén.

Itt most csak egy reinstall-ra lenne szükség mert gáz a rendszer. Nincs semmilyen hardver változás sem.

Szóval. Azt mondja meg valaki, hogy ha letöltök egy Windows Home Premium 64bit oprendszert amiben nincs semmilyen buhera meg serial elmentve, és telepítésnél megadom a meglévő serialt akkor újra aktiválhatom e a windowst ?!.

Az mindegy, hogy milyen lemezről teszed fel (persze amíg nem aktivátoros meg integrált kulcsos), a lényeg, hogy a termékkulcsod legyen eredeti. :) Nekem egyértelműnek tűnt, valóban nem írtam oda. :D

Köszönöm! Így már menni fog. :huh:

Megyek a másik Win7 topicba keresgélni. ;)

Thx Néktek!

na de miről ismerszik fel egy "aktivátoros" w7, ha az aktivátort nem a gépen tartod, hanem a zsebedben egy usb-kulcson? mert az általam hazsnált aktivátor eddig minden eredetiségpróbát kiállt.

xp-t pölö egy "igazi" telepítőcdről leolvasott kulccsal telepítek, ami szintén mind a napig kibírt mindenféle vizsgálatot.

Olyan Windows 7 telepítőre gondoltam, amibe integrálva van az aktivátor is, ami első indításkor aktiválja az operációs rendszert. Elég egyszerű elkészíteni a legújabb Daz féle Windows Loader-rel (csak a megfelelő mappájába kell helyezni az .iso-nak), én is ilyen SP1-es telepítőről szoktam telepíteni, egyszerű és remekül működik.

Szerk.: XP-t én is egy bizonyos kulccsal szoktam telepíteni (bár már nagyon ritkán), eddig nem hagyott cserben. :)

Azokat a Windowsokat hagyni kell a búsba...Csak MSDN-ről származó dolgokat szabad használni.

hja, a torko-félék tényleg ilyenek szoktak lenni, volt már nekem is.

Én ezeket nem letöltöm, hanem készítem. MSDN verzióba teszek egy Windows Loader-t és kész. :) Így ha valakinek kiírok egy ilyen Windows-t, nem szenved annyit az aktiválással. De ha már van egy ilyenem, én se fogom külön aktiválgatni.

sziastok azt szeretném kérdezni windows 7 macro van e magyar nyelven is vagy magyar nyelvi file val megoldható a magyarosítás ???

Melyik a legújabb kiadású Win7 ami jó a legújabb notebookokon?

Meg lehet-e csinálni valahogy, hogy Win7 alatt lehessen használni a Windows Mail-t (Ez az a program ami Vista alatt volt a levelezőprgram)? A Program Files mappában szerepel is csak működni nem akar. Illetve találtam rá angol leírást, de azzal sem jutottam előrébb. Fontos lenne nekem ez a program.

TomyTX05: Buherált (Macro és társai) Windows-zal nem érdemes játszani, valószínűleg MUI-val magyarítható.

NFSCARBON123: Leszedsz egy SP1-es Windows 7 Ultimate telepítőt, és meg is van a legújabb kiadás.

Leki:

http://www.sevenforums.com/tutorials/5481-windows-mail.html

Meg lehet-e csinálni valahogy, hogy Win7 alatt lehessen használni a Windows Mail-t (Ez az a program ami Vista alatt volt a levelezőprgram)? A Program Files mappában szerepel is csak működni nem akar. Illetve találtam rá angol leírást, de azzal sem jutottam előrébb. Fontos lenne nekem ez a program.

Azt mondom neked, hogy szedd le a legújabb Live Essentials csomagot és onnan telepítsd fel a legújabb Windows Mail-t.

http://explore.live.com/windows-live-essentials?os=other

vagy

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/windows_live_essentials_2011__magyar_.html

Üdv! Tegnap jelentkezett egy kis probléma: Ha megpróbálom a gépet újraindítani, vagy leállítani, akkor bedob azonnal egy "kékhalált", és akkor lefuttat valamit, és újraindul. Majd amikor kiválasztom a Win7 partíciót, akkor bedobja, hogy a "Windows normál módú indítása", ezek után, amikor betöltött a rendszer, akkor kiírja, hogy Súlyos hiba után állt helyre, és ezek a definíciók:

Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:

BCCode: f4

BCP1: 00000003

BCP2: 8707FA80

BCP3: 8707FBEC

BCP4: 831F7EA0

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:

E:\Windows\Minidump\062911-17690-01.dmp

E:\Users\Jhony\AppData\Local\Temp\WER-37362-0.sysdata.xml

Nem sokára megpróbálok egy rendszer visszaállítást, mert ugyanis ezt 1 napja csinálja (tegnap este nem akart leállni).

Vírusom nincs, ja és WinXP-nél nem csinálja, úgyhogy valószínűleg a Seven-nek van valami baja.

Valakinek valami ötlet, hogy mi baja lehet? Vagy hogy mit csináljak?

Előre is kössz a segítséget!

Szerk.:

Itt a kép a halálról: DSCF003.jpg

Remélem így könnyebben rá tudtok jönni, hogy mi baja lehet! :(

Én nem próbálkoznék a visszaállítással, mert kicsi az esély, hogy jó lesz!

Ha van Ghost, vagy egyéb mentésed, az ilyenkor nagyon jól jön, ha nincs, akkor a várás helyett inkább kezdj bele egy újra telepítésbe! Egy-két óra múlva kész lesz.

Nincs semmiféle mentésem sajnos. :( Pont az újratelepítést szerettem volna elkerülni, de ezek szerint el kell kezdenem lementeni a cuccokat lemezekre/külső tárhelyekre. :( És akkor hétvégén újrateszem.

Na mindegy, azért kössz a segítséget! ;)

Csak a "C"-ről kell lementened, amire szükséged van!

Ha nincs megosztva a winchestered, ajánlom, az új telepítéskor oszd meg "C"-re, és "D"-re, akkor ha bármi gond lesz a "C"-vel, nincs gondod a mentéssel, mert amire szükséged van, azt mind a "D"-re teszed. 40 GB bőven elég a "C"-nek

Most is úgy van!

A C-n van az XP az öregeknek, az E-n pedig a Win7 nekem. :) Egyszóval egy winyó van kétfelé partíciónálva.

Már elkezdtem a mentést, csak elég sok minden van, úgyhogy sokáig fog tartani. <_<

Csak egy javaslat!

Ha így van, akkor nem három partíció kellene? "C"= XP, "E"=Win7, és a harmadik az adatoknak, mentéseknek, stb. amihez nem kell nyúlni, ha bármi gond van.

Ui: Most van két partíciód. Ha van elég helyed, a másikra is mentheted, amire szükséged van, amíg nem telepítesz!

Hello,

lehet hogy már volt róla szó, de nem tudom átolvasni a 51 oldalt, mert lassú a gépem :( Szóval arról lenne szó, hogy Win 7 van a gépemen, de le akarom törölni, és helyette Win XP-t felrakni. De persze ezt nem engedi :( Hogyan tudnám megoldani?

Ha berakom az XP telepítőlemezt, és beállítom, hogy arról bootoljon, az sem működik, mert újra csak a Win 7 indul. Gondoltam már a Format C-re is, de úgy hallottam, hogy az sem megoldás. Szóval ötleteket várok, hogy mi lenne a megoldás.

Köszi előre is!!

Beállítod, hogy CD-ről bootoljon, beteszed az XP telepítőt, új telepítés, mikor odaér, "C" törlöd, majd arra formázod, és telepíted az XP-t.

Ha van Hierens Boot CD-d, akár azzal is megformázhatod a partíciót előtte, és mehet a telepítés.

Biztosan jól állítottad be a CD-ről bootolást?

Azt ne felejtsük el mondani neki hogy ezt a BIOS-ban teheti meg a gép elindulása után kell oda belépni és változtatni a boot sorrenden.

elég lenne az egyszeri bootválasztót használni, akkor nem kell később visszaállítani (többnyire az F12).

Sziasztok

Egy 1,6ghz-es 2,5 éves fujitsu laptopon menne a win7?? 2 magos proci és ATI vga van benne....

miért ne menne? amilo pa 3515öm van 2 ghz-s procival, 2 gb rammal és vidáman futkározik rajta w7 ultimate sp1. persze, nem egy játékra való erőgép, átlagos napi használatra viszont tökéletesen alkalmas.

Köszi szépen..És honnan tudom letölteni és melyik verziót javaslod?? meg valami leirás lenne esetleg a felrakásához??gondolom kikell irni dvd-re stb...Elsőnek csinálnék ilyet...

Elegem van már 4-5 e ft kiadni egyegy újrarakásért...