Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Van egy Lexmark x1250 tipusú nyomtatóm, amely XP alatt remekül működött (szkennelés, nyomtatás, másolás), most felraktam a Win7 Ultimate-t (előtte a Professional-t)és nem akar nyomtatni, leszedtem hozzá a most található legfrissebb drivert, de azzal sem megy!Ami érdekes, hogy az eszközöknél sem látom!Van erre valamilyen megoldás, úgy csináltam a telepítést, ahogy leírták és még sem sikerül?!Vagy én rontok el valamit?

A másik gondom, hogy amikor egy program feltelepítésekor újraindítást kér, akkor kikapcsol, majd elindul, de nagy szürkeség és nem csinál semmit, ha ilyenkor kikapcsolom és vissza, akkor bejön egy program és hibákat keres, mint az XP-nél valamikor és csak utána indul el, ha ez lefutott, de ez legalább 5-8 perc!Ha újraindítás helyett kikapcsolom rendesen a gépet, majd vissza, akkor jól működik minden!

Előre is köszönöm szépen a segítséget!!!

Link to comment
Share on other sites

Csak reménykedem, hogy nem egy "könnyített" Windows 7 telepítőt szedtél le, és azért a probléma.

 

A nyomtatok kezelése mindig nagy rizikó operációs rendszer váltáskor. Nem csak Windows 7 esetében van ez így, hanem a korábbi rendszerek 98, XP, Vista ...stb rendszerek közti váltásnál is.

 

De én látok oldalt, ahol található driver az eszközödhöz, ezt nézted már?

http://www.windows7next.com/lexmark-1200-windows-7-drivers/

 

Egyébként általánosságban azt javasolnám, nem csak neked, hogy ilyen esetben próbáljatok meg a nyomtató hozzáadása ablakban, közvetlen közeli eszközt keresni, és azt a drivert telepíteni. Általában kezelni szokta. Most ilyenre nincs lehetőség.

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Win7 telepítés után nincs hang!

 

Feltettem a win 7 es drivert, akkor működött, de amikor kikapcsolom a gépet és vissza akkor az alapértelmezett drivert telepíti fel.

A hangkártya típusa: realte high definition audio

 

Valaki tud rá megoldást?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Van egy Lexmark x1250 tipusú nyomtatóm, amely XP alatt remekül működött (szkennelés, nyomtatás, másolás), most felraktam a Win7 Ultimate-t (előtte a Professional-t)és nem akar nyomtatni, leszedtem hozzá a most található legfrissebb drivert, de azzal sem megy!Ami érdekes, hogy az eszközöknél sem látom!Van erre valamilyen megoldás, úgy csináltam a telepítést, ahogy leírták és még sem sikerül?!Vagy én rontok el valamit?

 

Megtaláltam a megoldást és tökéletesen működik! Magyar nyelvű és a Lexmark x1200 sorozatú nyomtatókhoz jó, most telepítettem fel!

 

Letöltés:

 

halott link

Módosította agentzs1
direkt link szerkesztve
Link to comment
Share on other sites

Hali mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne hogy van egy gamer gépem otthon és nem tudom hogy

windows 7 ultimatet rakjak fel rá vagy windows 7 gamer edition.

Ezért kérnék valakit hogy szerinte melyik lenne jobb ha fent lenne a gépen, melyiket ajánljátok.

Előre is köszönöm a választ.

Üdv.:Maggi

Link to comment
Share on other sites

Saját példámból kiindulva.

Anno egyik unokatesóm gépére felraktam egy XP Gamer Editiont.Ez mind szép és jó de nem ismerte fel a vezetékes (!!) internetet.Innentől kezdve nagyban elkerülöm a módosított Windowsokat.Tehát azt mondom neked, hogy gyári Win 7 Ultimate.

Link to comment
Share on other sites

siker!

 

BIG THX!!!!

 

a win7 64 bites ultimate telepitése után a dulacore e8400 procim állandoan 100 százalékon pörög.Először a KIS 2011 re gyanakodtam,de leszedtem és a probléma igy sem oldodott meg... Vlmi 5let?

 

Config

 

asus p5ql lap

e8400 proci

4870 1g vga

750w corsair táp

2x2g kingstone HyperX

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Eddig nagyon elégedett voltam a Win7-el, semmi baj nem volt vele. Tegnap is csak a szokásosat csináltam amiket mindig szoktam (Zeneszerkesztgetés,Msn,stb.) És egyszer csak kaptam egy hibaüzenetet, hogy a Windows intéző leállt. Eddig nem is lenne baj mert gondoltam rámegyek hogy indítsa újra, amit meg is tesz, de megint leáll. Ha magát a gépet indítom újra, akkor egy pár pillanatig működik, de utána megint leáll.

Itt egy kép:

cucli_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

és a kiírt szöveg is:

Probléma-aláírás:
  Problémaesemény neve:    APPCRASH
  Alkalmazásnév:    explorer.exe
  Alkalmazásverzió:    6.1.7600.16450
  Alkalmazás időbélyegzője:    4aeba271
  Hiba ? modul neve:    qedit.dll
  Hiba ? modul verziója:    6.6.7600.16385
  Hiba ? modul időbélyegzője:    4a5bdad4
  Kivételkód:    c0000005
  Kivétel ? eltolás:    0005c832
  Operációs rendszer verziója:    6.1.7600.2.0.0.256.1
  Területibeállítás-azonosító:    1038
  További információk 1:    a7aa
  További információk 2:    a7aa91f17ea749d42a4de3b390fa5b3d
  További információk 3:    a7aa
  További információk 4:    a7aa91f17ea749d42a4de3b390fa5b3d

Próbáltam a Google-t is, de nem találtam sok értelmes dolgot.

 

szerk.:

a probléma megoldódott, a haali media splitter kavart be 2 letöltött flash fájl miatt ami az asztalon volt.

Link to comment
Share on other sites

először a kaspersky hajtotta,leszedtem,akkor a schvost.exe,ujratelepitettem az egészet,és rájöttem hogy a Chew7-1.1 activátor használata után kezdődnek a bajok.Most találtam olyasmi cuccot hogy Wat removal tool,de ez meg nem tudom mit tesz a vassal,mivel használata utan nem ir ki semmit a win 7 ről,sem azt hogy aktiválva van,sem azt hogy nincs.Meg tudnátok mondani hogy akkor most mi a hetyó?Az összes Daz féle loader nem kompatibilis a 64 bites win7 -emmel....

Kezd elfogyni a türelemem,3 nap alatt 4 telepités,ez már kicsit sokkk....

Link to comment
Share on other sites

A "by Daz" féle loader az 1.9.5-ös verziónál tart jelen pillanatban. Egy frissebb verzióval sem lehetett megoldani? Ez a legnépszerűbb aktivátor. A programot rendszergazdai jogokkal indítva, kevés embert halottam még akinél nem működött, de saját tapasztalatból tudom, létezik a jelenség.

 

"RemoveWAT" - azért nem látod "hogy aktiválva van", mert az nem aktiválja, hanem törli az aktiváló modult. Most hogy nem látod, azt jelenti, hogy a RemoveWAT dolgozik. (egyébként a programmal visszaállítható az általa végzett művelet)

 

A "Chew" aktivátorhoz nem tudok hozzászólni, mindössze csak annyit, hogy elterjedése, töredéke a többi, főleg a "by Daz" féle loadernek.

Link to comment
Share on other sites

daz legujabb is tesztelve,:not supported OS

a Wat-tal sikerult,csak nem tudom mennyire hatásos,illetve mi a hátránya ha nem tud semmit az aktiválásrol a win...

 

Azért nem aktiválja mert "N"-s seria tegyél fel egy normál win 7 64bit-et és jó lesz, aktiváld Windows Loader-el!

 

 

 

Nem tudtam válaszolni a kérdésedre (KIS) priviben, mert a rendszer nem küldi el, azt írta nem kívánsz leveleket fogadni. Lehet, hogy tele van a postaládád, törölj. ;)

 

Üdv:

sites

Link to comment
Share on other sites

semmi gond sites,a KIS ügy a hejére került,minden egyes win telepitésnél nekifutottam,és már minden világos.Jelenleg 6-szor kerult fel a KIS win alá,full licensben,a kisujjamban van .... :-)

 

igen,N verzió...Volna vlmi külömbség sima illetve N 64 bites között?A remove WAT-tal is biztonságos a win el nem kapása frisssitések közben?ugyanis találtam rá olyan verziót,ami nem akasztja ki a proocit,igy hát ha biztonságos a dolog,és az N verzió okosabb mint a többi,megtartanám...

 

Elnézést kérek a sok hülye kérdésért,ez az első 64 bites op rendszerem,32 bitest már telepitettem egy csuklós buszra való embernek problémamentesen,de hát a a saját VAS legyen a legjobb...

 

nos a windows trial számláló számol vissza rendesen,akkor most mit tett vele a WAT?Lejár a tesztidőszak 30 nap,zt pápá?

Link to comment
Share on other sites

Az „N” seria nem okosabb éppen csak… „a Windows 7 N kiadásai lehetővé teszik, hogy kiválassza saját médialejátszóját, valamint a CD-k, DVD-k és más digitális médiafájlok kezelésére és lejátszására használt szoftvereit. Ha úgy dönt, hogy a Windows Media Player 12 szoftvert használja, az eszköz, valamint a kapcsolódó szoftverek letöltése díjmentes.”

 

És akkor most idézet a Windows Loader info-ból!

 

(Megjegyzés: A Windows 7 és Server R2 8 at csak 7600-as (vagyis a végleges) verziótól támogatja. Az N és E kiadásokat csak a későbbiekben fogja támogatni, amennyiben találunk kiszivárgott kulcsokat hozzájuk)

 

Ezért mondtam, hogy hagyd az „N” seriat és tegyél fel egy normálisat, amit egyszerű aktiválni!

Csak, hogy tisztán láss az aktiválással van a baj, cseréld le a wint és jó lesz! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...