Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy a Win7-em nem hajlandó frissítéseket találni...

Ezt kapom:

 

snap20100630072602001.png

 

 

 

Tud erre valaki valami megoldást? egyébként minden más működik. A virtualbox is frissít, tűzfal se blokkol, mert leszedtem, akkor sem frissít.

 

Köszi előre is.

Link to comment
Share on other sites

A gugliig én magamtól is eljutottam, nem mentem vele semmire. csak annyit ír ki a hibaelhárító, hogy néhány módosítást végzett, mert átmeneti hálózati problémák vannak. ( azt nem írja, hogy mi)

Ezután próbáljam ismét frissíteni. De semmi nem változik, ugyanaz a hiba. Pedig már leszedtem minden tűzfalat, vírusírtót stb.... akkor se.

Ezért kérdezem itt....

 

"más helyen az inet beállításoknal a dhcp helyreállítását javasolják, ha nem automatikus címfogadáson állna. "

 

Ezt nem tudom mi....

Update: de, megvan az is a hibaelhárító, azt írja, nem tudja azonosítani a problémát....

Link to comment
Share on other sites

Helló mindenkinek bocs hogy zavarok nekem az a problémám támadt a windows 7-emmel hogy felraktam aktiváltam és pár nap múlva kiírta h nem eredeti, ezzel nem is lenne probléma még elviselem de időről időre feljön az ablak h aktiváljam és már idegesít egy picit, kérek valakit h írja le nekem mit tegyek ebben az esetben. Ja és minden féle aktivátort kipróbáltam meg ilyenek és nem müxik meg itt is olvasgattam de nem találtam meg az orvosságot a problémámra ellőre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Bocsi a kérdésért, biztosan millió ilyen kérdés akadt már ezen a fórumon.

Ehhez a konfigurációhoz tegyek-e fel Windows7-t, vagy ne foglalkozzak vele?:

processzor: AMD Athlon XP 2500+ 1.83Ghz

memória: 1.5Gb

videokártya: Nvidia 6600GT 128Mb

Ha megfelel, mert úgy olvastam megfelel, de kíváncsi vagyok első kézből milyen a vélemény, akkor mégis melyik verziót ajánljátok?:

Microsoft Windows 7 Ultimate

Microsoft Windows 7 x86 Ultimate Retail HUN MSDN DVD

Mind a 2 féle Windows 7-t [P]laci linkelte ki a megfelelő témába.

És utoljára melyik aktivá tort használjam, értem én melyik a legmegbízhatóbb?

Esetleg ha tudtok jobb Windows 7-t amit felrakhatok akkor kérlek segítsetek. Előre is köszönöm a segítségeteket.

Link to comment
Share on other sites

Őrült nagy problémám van. Gépre most dobtam fel win7-et. Szépen telepítettem minden codecet stb. Csak az a nagy gond, hogy 5.1-es rendszerem van és csak az első 2 hangfal szól!!! Realtek hangkártyám van, vagyis leszedtem a legújabb drivert és a managerében be is állítottam az összes hangfalat és ott működnek is.m De ha filmet vagy zenét lejátszok akkor csak az első kettő szól. Már próbáltam codec újrarakásával is(K-lite mega codec) de így sem megy. Valaki tudna megoldást, hol lehetne beállítani? vagy mit csináljak? :( :(

köszi előre is

Link to comment
Share on other sites

na de milyen lejátszóval? a kmplayerben már a telepítéskor be lehet állítani, hogy 5.1-ben préselje ki magából a hangot. ezenkívül a hangkártya menedzserben is be lehet állítani a hangszóró kitöltést, az segíthet a problémán sztereó forrás esetén.

Link to comment
Share on other sites

-.-

Nyilván megpróbáltam minden lehetséges lejátszót és be is állítottam az 5.1-et, már amelyiknél ezt lehet, pl. KMplayer, de így sem megy. Játékoknál viszont működnek a hangfalak szóval valami codec hiba lehet sztem, de már újradobtam azt is 2x...

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg úgy, hogy nem teszel fel codec pack-et (Windows 7-hez felesleges, ha van normális lejátszód, pl. Media Player Classic Home Cinema)!

 

Szerk.: Én egyetlen codec-et használok, ami nem más, mint a CoreAVC Pro. HD-lejátszáshoz nagyon jó, GPU-val dekódolja a videót (és ha felteszed, akkor a WMP is lejátsza az .mkv fájlokat :lol:).

Link to comment
Share on other sites

Kérdés: Ha aktiváltam egy programmal, akkor merjem frissíteni a vinyót, vagy inkább kapcsoljam ki az automatikus frissítéseket? (már ha win 7ben van ilyen) Tesóm nem tudom milyen aktiválót használt, de ő nem meri frissíteni és ez elgondolkodtatott engem is...

Link to comment
Share on other sites

Megkönnyebbülés... :D Köszi!

 

Letöltöttem 3 féle aktivátort 1.- Parteigenosse által feltöltött Sok az egyben(valami Ms DuBois) aktivátorát 2.- egy Odin 1.2.3-asat és 3.- Windows loader 1.8.8-at. Többség (v. hozzáértők, tapasztaltak) által kérnék érveket hogy melyik jó és melyiket ne próbáljam? (csak az állandó újratelepítés elkerülése érdekében)

Link to comment
Share on other sites

ultimate x86-on próbáltam ki az általam feltettet, noha tényleg kicsit kackiás a kezelése, de műxik és ez a lényeg.

(a Ms DuBois művésznév a tárhely miatt van. nehogy töröljék, mint jogosulatlan felhasználást, minden cuccot az eredeti gyári név helyett ezzel teszek fel. pölö ashampoo winoptimizer 7.1 = Ms DuBois winoptimizer 7.1 :P kössenek bele, ha mernek)

Link to comment
Share on other sites

Ma tettem fel a torko féle önaktiválós Windows 7 Ultimate x64-et és még mindig nem kell aktiválni és átmegy a vizsgálatokon. Ezt nem azért írom, hogy aktivátor helyett tegyétek újra, csak hogy tudja az is, aki mostanában nem telepített ilyen verziót, de tervezi a Windows reinstall-t. :lol:

 

Ja, mondjuk az aktiválási frissítést elrejtettem, nem szedtem le, így eredetinek látja a Windows-t minden (legutóbb viszont még a frissítés telepítése után sem volt gond), most tettem fel a Microsoft Security Essentials-t, amihez "eredeti" win kell. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Lenne egy olyan gondom, hogy 2 asztali gépre sem sikerül feltelepítenem a windows 7-et. Bebootol, betölt, majd mikor jönne a nyelvválasztó menü, akkor nem történik semmi, hanem bejön a kék háttér és az egérmutató és áll az egész és az olvasó nem olvas. A lemez hibátlan, mert több laptopra sikeresen telepítettem vele a rendszert. mi lehet a gond? (megjegyezném, hogy a mindkét gép 2007-es évben lett vásárolva, és a Vista is hasonlóan viselkedik telepítéskor)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!

Azt hallottam, hogy akinek tanulói jogviszonya van felsőoktatási intézményben az vagy ingyen vagy 3000 Ft-ért juthat hozzá jogtisztán, és azt szeretném kérdezni hogy pontosan ezt hol lehet igényelni? Köszii a segítséget :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! A problémám a következő: 2 merevlemez van a gépemben, egy IDE és egy SATA típusú. XP-vel teljesen rendben volt minden, majd feltettem egy Windows 7 Ultimate-et. A SATA-s vinyóra tettem, az XP is azon volt. A gond az, hogy mostmár nem látja a másik vinyót.

Természetesen megnéztem már a Lemezkezelőt, ott sem látszik. Próbálkoztam a Vezérlőpultban Eszköz hozzáadásával, de nem talált semmit. Felraktam a Paragon Partition Managert, de az is annyit lát mint a Lemezkezelő. Felraktam egy programot, amit ellenőrzi a drivereket, és a háttértárvezérlő driverrel van szerinte probléma, viszont nem talál hozzá frissítést.

A BIOS beállításaival is próbálkoztam, de ott sem látszik a vinyó. A BIOS-t is próbáltam frissíteni, de nincs frissebb verzió hozzá.

Van valakinek valami ötlete, hogy mit kellene csinálnom?

Link to comment
Share on other sites

A BIOS beállításaival is próbálkoztam, de ott sem látszik a vinyó.

 

Amíg ott nem látja, a BIOS-ban addig a Windows sem fogja. Próbálj betölteni egy default beállítást a bios-ra és azután nézd meg. Illetve a hdd csatlakozását sem árt ellenőrizni, nem e csatlakozási hiba van. Na meg ha van lehetőség akkor másik gépben a hdd műxik-e?

 

Link to comment
Share on other sites

Megpróbáltam a Default beállítást BIOS-ban, de így sem látta. A vinyót elvittem pár napja egy haverhoz, az ő gépében működött, szóval magával a merevlemezzel nincs gond. A csatlakozás is rendben kell, hogy legyen, mert van Knoppix CD-m, és ha arról bootolok be, a Knoppix látja a vinyót.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...